Zařazení: 2022/2023 Podzim, 2.A liga, kolo 5

Rozhodčí: Tomáš Andrle

Skóre: 6:6

Skóre v polovině: 4:0

Komentář: Obě družstva nastoupila v akorátním počtu, tzn. bez možnosti střídat; kolem 20-té minuty se navíc hostům zranil hráč, který zastával funkci gólmana, takže domácí mohli snáze zakončovat své střelecké příležitosti... "GJS" se v prvním poločase dařílo proměňovat vypracované šance a vypracovalo si čtyřgólový náskok; ve druhém poločase se pak náskok navýšil na 5:0, resp. 6:1, který na "ukazateli skóre" svítil ještě ve 44-té minutě.. Domácí "GJS", zřejmě pod vlivem uspokojení z průběžného stavu, polevili zejména v koncovce a to se jim následně zle nevyplatilo - neúnavní hosté se začali prosazovat gólově a mezi 44-tou a 49-tou minutou nasázeli zkoprnělým domácím čtyři branky a začali větřit naději na zisk bodu.. Toto očekávání se pak naplnilo v minutě 56-té, kdy se hostům podařilo prostřelit obranný val domácích a srovnat na závěrečných 6:6..