Konání: 2016-09-11 20:00:00, Kobylisy

Zařazení: 2016/2017 Podzim, 2.B liga, kolo 1

Skóre: 2:1

Skóre v polovině: 1:1

Komentář: Velmi pohledné druholigové utkání splňující ty nejpřísnější kvalitativní měřítka. Oba týmy podaly velmi bojovný výkon a vítězství se mohlo přiklonit na jakoukoli stranu. Již ve třetí minutě využil David Zika špatné komunikace beků domácích s vyběhnuvším gólmanem Ondrašíkem, zásluhou čehož se na pravém křídle zjevila Davidovi volná cesta k brance a následném poměrně snadném prostřelení brankáře z 9-ti metrů (0:1). V osmé minutě bylo vyrovnáno, když při útočné akci domácích Filip Svoboda přihrál z levé strany hranice vápna pod sebe před branku na zcela volně nabíhajícího Milana Šivice, který z distance šesti metrů zakončil přízemní ranou přesně k levé tyči (1:1). O konečnou podobu výsledku 2:1 se postaral v 59. minutě Václav Vávra, který se ujal na půli hřiště míče, postoupil s ním čtyři pět kroků a z dobrých 12-ti metrů od branky zacílil přesně k pravé tyči Česalovi branky (2:1).