Konání: 2014-09-14 16:00:00, Kobylisy

Zařazení: 2014/2015 P, 2.B liga, kolo 1

Skóre: 1:2

Skóre v polovině: 1:2

Komentář: Utkání hráno v duchu fair-play opanoval hostující AFK Bochanův Syndrom. Než se domácí Bazinga stačila pořádně v úvodním duelu sezóny tzv. rozkoukat, už lovila míč z vlastní sítě. Ve 3. minutě trestuhodně nechala na malém vápně zcela osamoceného Pavla Koronthalyho, který dostal přesnou přihrávku z levého křídla od Antonína Hampla a následně zakončil přesně pod břevno (0:1). Bazinga však nemusela truchlit příliš dlouho, v 10. minutě se o vyrovnání postaral Pavel Hryzák, který postupoval z levé strany na gólmana Nedvídka a následně ho pokořil jesličkami (1:1). Pavel Hryzák měl ve zbytku utkání ještě dobré tři/čtyři příležitosti ke skórování, se žádnou si však nedokázal poradit tak kvalitně jako s touto. I z toho důvodu stačila ve zbylých 50-ti minutách jedna povedená akce k zisku všech tří bodů. Tu zajistila hostujícímu celku ukázková kombinace po trase Svoboda - Koronthaly - Hampl. Posledně jmenovaný zakončoval u pravé tyče do zcela opuštěné branky (1:2).