Rozhodčí Michal Koštál

fotka hráče Michal Koštál
Jméno a příjmení
Michal Koštál
Email
***
Telefon
***
Rok narození
1980


Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Skóre Detail



Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Hodnocení domácí Hodnocení hosté Skóre
2017-09-10 10:00 Red Team BK Roura Fellas UMT Hrabákova (Chodov) 5 : 4
2017-09-10 17:15 BTW Krč fm FC Nusle 420 ZŠ Plamínkové 1 2 : 9
2017-09-10 14:45 Justiční omyl Sehranka ZŠ Plamínkové 1 5 : 4
2017-09-09 13:30 Nápoje Gunners Děkanka 7 : 1
2017-09-09 10:20 Liščí trus LVFC Prague UMT Hrabákova (Chodov) 4 : 3
2017-09-10 21:15 FC Likvidators Praha INTER-BOYS Na ovčíně (Záběhlice) 2 : 3
2017-09-17 13:00 O. A. Arrows Pony FC Křimická 8 : 3
2017-09-16 15:00 FC Texas Nové Strašecí Kanec v bučině Stodůlky 7 : 2
2017-09-17 19:00 Rychlá rota AG Dechcurew Na dlouhém lánu 1 : 4
2017-09-17 16:30 Kampa FC FC Galácticos Sokol Vinohrady 6 : 12
2017-09-17 20:20 Ničemných otců nejhorší synové Los Angels Anals Na dlouhém lánu 1 : 18
2017-09-16 18:40 FC Momentum AG UNITED Kobylisy 0 : 5
2017-09-24 10:00 FC Nusle 420 Rychlá rota FC Tempo Praha 11 : 1
2017-09-23 13:30 Nápoje FC Hedonis Děkanka 3 : 1
2017-09-23 10:40 Fc Lehovec City Borussia Dortšpunt forever Březiněves 8 : 0
2017-09-24 16:00 Černí Štýři FC Horníci Křimická 8 : 3
2017-10-01 19:00 Kubánští doutníci Ničemných otců nejhorší synové Sportcentrum Koráb 4 : 1
2017-10-07 15:00 FC Texas Nové Strašecí O. A. Arrows Stodůlky 1 : 7
2017-10-08 18:40 FC SION Ludmila A Kobylisy 0 : 0
2017-10-08 16:45 Chodov Kanec v bučině Sportcentrum Koráb 9 : 4
2017-10-07 11:10 Hell Spartans Nápoje Hamr 1 : 4
2017-10-08 20:00 FC Stará garda AFK Bochanův Syndrom Kobylisy 0 : 1
2017-11-18 13:00 Black Devils FC Likvidators Praha Sportcentrum Koráb 10 : 1
2017-10-07 18:00 INTER-BOYS Černí Štýři Sportcentrum Koráb 0 : 1
2017-10-08 14:00 FC Bukefal Kampa FC Laudova ZŠ 4 : 2
2017-10-06 19:50 Los Angels Anals Eurest Runners ZŠ Plamínkové 1 5 : 0
2017-12-10 18:00 Pony FC Chodov Kobylisy 3 : 2
2017-11-19 17:15 FC Nusle 420 Sehranka ZŠ Plamínkové 2 12 : 2
2017-10-15 21:15 FC Likvidators Praha Pivná parta Na ovčíně (Záběhlice) 4 : 10
2017-10-15 16:30 Kampa FC FC Eintopf Sokol Vinohrady 4 : 2
2017-12-10 10:00 Red Team FT Razors UMT Hrabákova (Chodov) 4 : 3
2017-10-22 14:45 Královské Vinohrady A Kanec v bučině ZŠ Plamínkové 2 2 : 2
2017-10-22 17:15 Sehranka High Society ZŠ Plamínkové 2 3 : 2
2017-10-22 19:30 FC Elita Daytona b&w Na dlouhém lánu 2 : 3
2017-10-21 16:00 FC Eintopf FC Bukefal Kobylisy 0 : 8
2017-10-21 18:40 Kubánští doutníci Eurest Runners Kobylisy 1 : 3
2017-10-22 20:50 Ničemných otců nejhorší synové Darkage Na dlouhém lánu 2 : 2
2017-12-10 16:40 Daytona b&w Military Athletic Club Warrior Kobylisy 4 0 : 1
2017-10-29 19:15 Judo club Jenis FC Elita Sportcentrum Koráb 2 : 2
2017-12-10 19:30 Slavoj INTER-BOYS Kobylisy 6 : 3
2017-10-28 10:20 Liščí trus Pivná parta UMT Hrabákova (Chodov) 1 : 7
2017-10-28 16:00 Černí Štýři Black Devils Štěrboholy 5 : 0
2017-10-29 14:30 Los Losos Los Angels Anals B Děkanka 3 : 3
2017-10-29 17:15 AG UNITED Los Angels Anals ZŠ Plamínkové 2 4 : 7
2017-11-05 10:00 Red Team Kanec v bučině UMT Hrabákova (Chodov) 12 : 3
2017-11-05 17:15 Sehranka Gunners ZŠ Plamínkové 2 5 : 0
2017-11-05 14:45 Justiční omyl FC Nusle 420 ZŠ Plamínkové 1 1 : 8
2017-11-19 21:15 FC Likvidators Praha Liščí trus Na ovčíně (Záběhlice) 0 : 5
2017-11-11 15:00 FC Texas Nové Strašecí Královské Vinohrady A Stodůlky 3 : 1
2017-11-12 17:15 BTW Krč fm Sehranka ZŠ Plamínkové 1 1 : 4
2017-11-12 19:15 Military Athletic Club Warrior Parma AG Sportcentrum Koráb 5 : 2
2017-11-11 10:20 Liščí trus Team SSI Group UMT Hrabákova (Chodov) 0 : 1
2017-11-12 11:00 Converto Praha Druhá šance Štěrboholy 5 : 4
2017-11-11 18:40 FC Momentum Lhotka stars Kobylisy 2 : 1
2017-11-26 14:00 ARMFOOTBALL Praha TJ Tvoja Mama Sportcentrum Koráb 3 : 2
2017-11-26 09:00 Team SSI Group Černí Štýři Litvínovská 1 : 4
2017-12-03 19:00 Rychlá rota Nápoje Na dlouhém lánu 1 : 7
2017-12-03 13:00 TJ Tvoja Mama Black Devils Sportcentrum Koráb 3 : 1
2017-12-02 11:00 LVFC Prague Team SSI Group Sportcentrum Koráb 4 : 2
2017-12-03 11:00 Converto Praha GJS Štěrboholy 1 : 3
2017-12-02 16:00 FC Eintopf Los Angels Anals B Kobylisy 2 : 5
2017-12-03 20:50 Eurest Runners Ničemných otců nejhorší synové Na dlouhém lánu 10 : 2
2017-12-02 18:40 FC Momentum Kubánští doutníci Kobylisy 3 : 5

Naše další projekty:

2vs2 Liga    Zimní Liga

Založit nový tým   Přihlásit se do administrace

Spolupracujeme s: