Rozhodčí Michal Koštál

fotka hráče Michal Koštál
Jméno a příjmení
Michal Koštál
Email
***
Telefon
***
Rok narození
1980


Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Skóre Detail
2020-03-13 19:00 Pivná parta Los Angels Anals Sportcentrum Koráb *** detail



Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Hodnocení domácí Hodnocení hosté Skóre
2019-09-08 20:30 Borussia Dortšpunt Nápoje Sportcentrum Koráb 13 : 4
2019-09-07 11:00 LVFC Prague Královské Vinohrady Sportcentrum Koráb 3 : 3
2019-09-06 19:30 Plán B Sehranka ZŠ Plamínkové 1 6 : 4
2019-09-06 17:20 GJS Ligový soubor Deziluzy Kobylisy 9 : 1
2019-09-08 18:00 The Wolves of Karlin Liščí trus Sportcentrum Koráb 5 : 1
2019-09-15 20:30 AFK Bochanův Syndrom Černí Štýři Sportcentrum Koráb 2 : 7
2019-09-15 18:00 Chodov BK Roura Fellas Sportcentrum Koráb 1 : 8
2019-09-13 19:50 Los Angels Anals O. A. Arrows ZŠ Plamínkové 1 0 : 5
2019-09-22 16:00 Černí Štýři FC Nusle 420 Štěrboholy 4 : 2
2019-09-22 13:30 O. A. Arrows Red Team Křimická 0 : 5
2019-09-07 17:20 GJS Los Cojones de Martinez Kobylisy 3 : 1
2019-12-01 13:20 Ludmila A Los Losos Kobylisy 8 : 7
2019-10-27 17:20 Daytona b&w Královské Vinohrady Kobylisy 3 : 1
2019-09-29 19:30 FC Elita Fc Vyhaslé Hvězdy Na dlouhém lánu 3 : 9
2019-09-28 16:40 Los Cojones de Martinez Krápníkáři Sportcentrum Koráb 1 : 4
2019-10-27 18:40 FC Eintopf Judo club Jenis Kobylisy 2 : 5
2019-09-28 12:00 Black Gold Snow Kids Na dlouhém lánu 5 0 : 5
2019-11-30 17:00 BK Roura Fellas AFK Bochanův Syndrom Děkanka 11 : 1
2019-10-05 12:00 High Society BTW Krč fm Kobylisy 3 : 1
2019-10-13 20:50 FC Hoblina Jižák Pony FC Hostivař (31x43) 6 : 4
2019-10-13 18:15 FC Hedonis 1.FC Crux Praha Suchdol, ČZU 11 : 2
2019-10-20 18:00 Fc Vyhaslé Hvězdy Converto Praha Na dlouhém lánu 5 13 : 2
2019-10-18 20:30 Pony FC BTW Krč fm Kobylisy 1 : 2
2019-10-20 13:15 High Society AG Dechcurew Kobylisy 2 : 1
2019-10-27 13:00 Eurest Runners Druhá šance Strahov 1 3 : 7
2019-12-08 16:20 GJS Lømrå tüm Kobylisy 3 : 1
2019-11-03 09:00 SSI Group FC Atlepast Litvínovská 5 : 0
2019-11-01 20:45 FC TUKABEL FC Plešivec Sportcentrum Koráb 4 : 2
2019-11-10 14:45 Eurest Runners FC Hoblina Jižák Strahov 1 5 : 8
2019-11-10 17:15 Sehranka Druhá šance ZŠ Plamínkové 2 2 : 4
2019-11-10 19:30 PFK Cyklona Judo club Jenis Libeň (Podvinný Mlýn) 4 : 2
2019-11-24 10:00 Red Team FC Nusle 420 UMT Hrabákova (Chodov) 15 : 1
2019-11-24 14:30 Los Losos One Direction Děkanka 2 : 5
2019-11-24 18:00 Fc Vyhaslé Hvězdy LVFC Prague Na dlouhém lánu 6 : 1
2019-11-24 19:30 FC Elita Ludmila A Na dlouhém lánu 4 : 10
2019-12-01 17:20 Daytona b&w FC Momentum Kobylisy 5 : 2
2019-11-24 13:00 Eurest Runners FC Stará garda ZŠ Plamínkové 1 2 : 0
2019-11-23 11:10 Hell Spartans Druhá šance Sportcentrum Koráb 1 : 5
2019-11-24 16:00 Dvojpromileboyzz GJS Sokol Vinohrady 0 : 3
2019-12-08 14:40 Black Bull Kobylisy Dynamit Praha Kobylisy 1 : 7
2019-11-22 19:00 Perličky na dně AG UNITED Sportcentrum Koráb 5 : 1