Hřiště Plamínkové 1

14.435488 50.052964
mapy.cz
Adresa
Plamínkové 1589, Pankrác (5 min od metra)
Telefon
778 028 630
Email
roobeertt63@seznam.cz
Správce
Hodnocení hřiště
115
Web
http://www.zsplaminkove.cz/
Popis
Polovina hřiště blíže ke škole. ; Pěkný snímek české televise (čáry, brankoviště, klec, 3G atd): http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10116288835-z-metropole/211411058230041/obsah/174329-nove-hriste-v-zs-plaminkove/ ; Celé hřiště je 42x60, UT 3G - standardně se hraje na půlce. Když je na druhé polovině volno, je možné se domluvit odehrát utkání na skoro celém hřišti. Před utkáním je však potřeba, aby kapitán hostujícího týmu napsal do zápisu o utkání, že se změnou souhlasí. ; Přednostní pronájem pro PKFL je pouze v neděli na utkání začínající vždy v: 16:00 a 17:15 ; Rezervaci je nutné nejdříve konzultovat se správcem hřiště. Aktuální otevírací doba viz http://www.zsplaminkove.cz/
ICAL kalendář hřiště: https://pkfl.cz/calendar/ground/55.ical


Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí Skóre
2020-06-07 17:15 BTW Krč fm Druhá šance Plamínkové 1 :
2020-06-12 19:30 Plán B High Society Plamínkové 1 :
2020-06-14 16:00 Los Pepinos C.F. Los Angels Anals B Plamínkové 1 :
2020-06-14 17:15 Parma AG Královské Vinohrady Plamínkové 1 :

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí Skóre
2000-04-14 16:00 Amigos "Volné místo 7" Plamínkové 1 :
2000-05-31 19:30 Plán B "Volné místo 6" Plamínkové 1 :
2000-09-11 16:00 Udatný Kedluben FC Bukefal Plamínkové 1 0 : 5
2000-09-23 17:15 Parma AG "Volné místo 7" Plamínkové 1 :
2012-09-23 18:30 BTW Krč fm Darkage Plamínkové 1 Malá Strana C.F. 3 : 2
2012-10-14 18:30 BTW Krč fm Kanec v bučině Plamínkové 1 Deleg. PKFL 2 : 5
2012-10-21 18:30 BTW Krč fm FC Tibetians Plamínkové 1 Parma AG 0 : 0
2012-11-04 18:30 BTW Krč fm Converto Praha Plamínkové 1 BTW Krč fm 3 : 4
2012-11-18 18:00 BTW Krč fm Lhotka stars Plamínkové 1 Malá Strana C.F. 2 : 1
2013-03-03 15:00 Black b!tches FT Razors Plamínkové 1 Deleg. test Košťál 5 : 7
2013-03-24 18:30 AFK Bochanův Syndrom Fc Lumíci Plamínkové 1 SVP 3 : 1
2013-04-07 18:30 BTW Krč fm Ludmila A Plamínkové 1 FC Hoblina Jižák 5 : 4
2013-04-14 18:30 AFK Bochanův Syndrom Undesirable team Plamínkové 1 FC Hoblina Jižák 0 : 0
2013-04-21 18:30 BTW Krč fm Starý pany Vysočany Plamínkové 1 Fc Krementi B 3 : 3
2013-04-28 18:30 AFK Bochanův Syndrom Bazinga Plamínkové 1 PMS Olympian 2 : 0
2013-05-05 18:30 FC Rival Kanec v bučině Plamínkové 1 Ničemných otců nejhorší synové 1 : 2
2013-05-12 18:30 BTW Krč fm FC Rival Plamínkové 1 AFK Bochanův Syndrom 3 : 4
2013-05-12 19:45 AFK Bochanův Syndrom Vořežšpruti Plamínkové 1 Karol Peterčík 8 : 4
2013-05-26 17:15 AFK Bochanův Syndrom Red Team Plamínkové 1 Filip Adámek 1 : 2
2013-05-26 18:30 BTW Krč fm Les Bizerâns Plamínkové 1 Filip Adámek 1 : 2
2013-05-26 19:45 Invalidní sourozenci BK Roura Fellas Plamínkové 1 Filip Adámek 2 : 4
2013-06-02 18:30 FC Rival Darkage Plamínkové 1 FC Upside 7 : 3
2013-06-09 18:30 AFK Bochanův Syndrom Judo club Jenis Plamínkové 1 SVP 2 : 1
2013-06-16 18:30 BTW Krč fm FC Hedonis Plamínkové 1 Fc Krementi B 2 : 3
2013-06-22 14:00 Fc Krementi A Ničemných otců nejhorší synové Plamínkové 1 FC Umělka 0 : 5
2013-06-22 15:00 Ničemných otců nejhorší synové Fc Krementi B Plamínkové 1 MSC FC 5 : 0
2013-06-22 16:00 Fc Krementi A Fc Krementi B Plamínkové 1 AG UNITED 0 : 0
2013-06-22 17:00 Lømrå tüm Malá Strana C.F. Plamínkové 1 Rams 5 : 0
2013-06-22 18:00 Malá Strana C.F. ARMFOOTBALL Praha Plamínkové 1 Real Slama 0 : 0
2013-06-22 19:00 Lømrå tüm ARMFOOTBALL Praha Plamínkové 1 Udatný Kedluben 5 : 0
2013-06-23 12:00 FC Vyhul AirsoftGame.cz Slavoj Plamínkové 1 Nápoje 5 : 0
2013-06-23 12:00 Slavoj GP tým Plamínkové 1 BK Roura Fellas 0 : 5
2013-06-23 13:00 FC Vyhul AirsoftGame.cz GP tým Plamínkové 1 FC Upside 1 : 7
2013-06-23 14:00 Invalidní sourozenci Druhá šance Plamínkové 1 Měšičáci 1 : 1
2013-06-23 15:00 Druhá šance Neuděláš nic Plamínkové 1 PMS Olympian 1 : 6
2013-06-23 16:00 Invalidní sourozenci Neuděláš nic Plamínkové 1 Real Praha 1 : 1
2013-06-23 17:00 FC Buracos Brancos FC ResslBoys Plamínkové 1 Parma AG 4 : 1
2013-06-23 18:00 FC ResslBoys Pony FC Plamínkové 1 Srdcaři s.r.o. 3 : 4
2013-06-23 19:00 FC Buracos Brancos Pony FC Plamínkové 1 Rychlá rota 9 : 3
2013-09-15 13:00 Udatný Kedluben Královské Vinohrady B Plamínkové 1 Jan Vlasák 4 : 0
2013-09-15 16:00 Parma AG BTW Krč fm Plamínkové 1 Tomáš Caizl 4 : 1
2013-09-15 18:30 FT Razors Čelzí Plamínkové 1 Tomáš Caizl 6 : 3
2013-09-22 13:00 Udatný Kedluben Invalidní sourozenci Plamínkové 1 Parma AG 1 : 4
2013-09-22 17:00 FC Buracos Brancos SVP Plamínkové 1 Tomáš Caizl 0 : 7
2013-09-22 18:30 FT Razors O. A. Arrows Plamínkové 1 Fc Lehovec City 3 : 4
2013-09-29 16:00 Parma AG AFK Bochanův Syndrom Plamínkové 1 Václav Sedmidubský 5 : 4
2013-09-29 18:30 BTW Krč fm Converto Praha Plamínkové 1 Václav Sedmidubský 5 : 0
2013-10-06 13:00 Udatný Kedluben Ničemných otců nejhorší synové Plamínkové 1 Tomáš Caizl 4 : 1
2013-10-06 17:00 FC Buracos Brancos FKMP Gooners Roma Plamínkové 1 Ničemných otců nejhorší synové 3 : 7
2013-10-06 18:30 FT Razors Black b!tches Plamínkové 1 TJ Tvoja Mama 2 : 3
2013-10-13 16:00 Parma AG Converto Praha Plamínkové 1 Sehranka 13 : 7
2013-10-13 17:15 Black b!tches Kosiy Plamínkové 1 Black b!tches 1 : 0
2013-10-13 18:30 BTW Krč fm Lamy z Panamy Plamínkové 1 Karol Peterčík 2 : 4
2013-10-13 19:45 Real Slama Darkage Plamínkové 1 Karol Peterčík 1 : 4
2013-10-20 16:00 Udatný Kedluben AG Dechcurew Plamínkové 1 Milan Herian 2 : 5
2013-10-20 17:00 FC Buracos Brancos Fc Lumíci Plamínkové 1 Tomáš Caizl 4 : 6
2013-10-20 18:30 FT Razors Ludmila B Plamínkové 1 TJ Tvoja Mama 5 : 1
2013-10-27 16:00 Anal Riders FC Upside Plamínkové 1 Marek Řeháček 5 : 0
2013-11-03 16:00 Parma AG Daytona b&w Plamínkové 1 Real Praha 1 : 3
2013-11-03 16:00 Anal Riders Pejro CdF Plamínkové 1 Jan Vlasák 0 : 1
2013-11-03 18:30 BTW Krč fm Sehranka Plamínkové 1 Filip Adámek 7 : 2
2013-11-03 19:45 Real Slama Real Praha Plamínkové 1 Filip Adámek 4 : 1
2013-11-10 16:00 Udatný Kedluben Fc Lehovec City Plamínkové 1 Abstinenti 8 : 3
2013-11-10 17:00 FC Buracos Brancos FC Stará garda Plamínkové 1 FC Upside 2 : 3
2013-11-10 18:30 FT Razors Chodov Plamínkové 1 FC Hoblina Jižák 11 : 7
2013-11-10 19:45 Black b!tches O. A. Arrows Plamínkové 1 Black b!tches 7 : 1
2013-11-17 16:00 Parma AG Lamy z Panamy Plamínkové 1 Jan Vlasák 0 : 1
2013-11-17 18:30 BTW Krč fm Pony FC Plamínkové 1 Real Praha 5 : 1
2013-11-23 14:15 Real Praha FC Vyhul AirsoftGame.cz Plamínkové 1 Fc Lehovec City 12 : 4
2013-11-24 16:00 Udatný Kedluben ARMFOOTBALL Praha Plamínkové 1 Pejro CdF 6 : 4
2013-11-24 17:15 Anal Riders Sk Pleská Plamínkové 1 Marek Řeháček 2 : 2
2013-11-24 18:30 FT Razors FC SION Plamínkové 1 Marek Řeháček 5 : 2
2013-11-24 19:45 Real Slama Lømrå tüm Plamínkové 1 Marek Řeháček 2 : 0
2013-12-01 16:00 Parma AG Bazinga Plamínkové 1 PMS Olympian 5 : 4
2013-12-01 17:00 FC Buracos Brancos Srdcaři s.r.o. Plamínkové 1 Deleg. test Košťál 5 : 0
2013-12-01 17:00 FC Buracos Brancos Srdcaři s.r.o. Plamínkové 1 Ničemných otců nejhorší synové 0 : 0
2013-12-01 18:30 BTW Krč fm Rychlá rota Plamínkové 1 Sk Pleská 4 : 1
2013-12-08 16:00 Anal Riders TJ Tvoja Mama Plamínkové 1 Marek Řeháček 6 : 3
2014-03-12 18:30 Real Slama Abstinenti Plamínkové 1 Pavel Kvapil 5 : 2
2014-03-16 17:15 Anal Riders AG UNITED Plamínkové 1 Milan Herian 2 : 1
2014-03-23 17:15 FC Buracos Brancos Les Bizerâns Plamínkové 1 Pavel Kvapil 5 : 1
2014-03-23 18:30 BTW Krč fm Parma AG Plamínkové 1 Pavel Kvapil 3 : 1
2014-03-26 20:00 Real Praha Darkage Plamínkové 1 FT Razors 5 : 0
2014-03-29 18:30 Black b!tches Ludmila A Plamínkové 1 FC Buracos Brancos 3 : 2
2014-03-30 16:00 Parma AG Sehranka Plamínkové 1 Paleček - 1 : 4
2014-03-30 18:30 BTW Krč fm AFK Bochanův Syndrom Plamínkové 1 TJ Tvoja Mama 5 : 4
2014-03-30 19:45 Real Slama FC Vyhul AirsoftGame.cz Plamínkové 1 Sehranka 9 : 3
2014-04-06 16:00 Udatný Kedluben PMS Olympian Plamínkové 1 Paleček - 1 : 5
2014-04-06 17:15 FC Buracos Brancos Vořežšpruti Plamínkové 1 AG UNITED 0 : 5
2014-04-06 18:30 FT Razors Kosiy Plamínkové 1 FC Hoblina Jižák 6 : 5
2014-04-12 18:30 Black b!tches FT Razors Plamínkové 1 Daytona b&w 6 : 10
2014-04-13 17:15 AG UNITED Anal Riders Plamínkové 1 FC Vyhul AirsoftGame.cz 2 : 5
2014-04-13 18:30 BTW Krč fm Daytona b&w Plamínkové 1 Pejro CdF 0 : 3
2014-04-13 19:45 Real Slama FC ResslBoys Plamínkové 1 FC Knedlíci 2 : 10
2014-04-27 16:00 Udatný Kedluben Slavoj Plamínkové 1 Anal Riders 2 : 2
2014-04-27 17:15 FC Buracos Brancos FC Hedonis Plamínkové 1 FC Upside 2 : 5
2014-04-27 18:30 FT Razors Ambassadors Plamínkové 1 Fc Lehovec City 6 : 4
2014-04-27 19:45 AG UNITED FC Nové Město Plamínkové 1 FC Hoblina Jižák 3 : 7
2014-05-04 16:00 Parma AG Pony FC Plamínkové 1 MSC FC 4 : 2
2014-05-04 18:30 BTW Krč fm Bazinga Plamínkové 1 Ničemných otců nejhorší synové 0 : 1
2014-05-04 19:45 Real Slama MSC FC Plamínkové 1 Pony FC 1 : 2
2014-05-10 18:30 Black b!tches Ambassadors Plamínkové 1 Abstinenti 5 : 4
2014-05-11 17:15 FC Buracos Brancos High Society Plamínkové 1 Michal Škarda 3 : 14
2014-05-11 18:30 FT Razors FC Hoblina Jižák Plamínkové 1 FC Vyhul AirsoftGame.cz 5 : 4
2014-05-18 16:00 Parma AG Kanec v bučině Plamínkové 1 Anal Riders 2 : 6
2014-05-18 19:45 Real Slama Druhá šance Plamínkové 1 Pavel Kvapil 3 : 1
2014-05-25 16:00 Udatný Kedluben Rams Plamínkové 1 Marek Řeháček 8 : 0
2014-05-25 17:15 FC Buracos Brancos Lhotka stars Plamínkové 1 Marek Řeháček 0 : 10
2014-05-25 18:30 FT Razors Red Team Plamínkové 1 O. A. Arrows 3 : 3
2014-05-28 20:00 Black b!tches FC Hoblina Jižák Plamínkové 1 FC Hedonis 4 : 5
2014-06-08 16:00 Parma AG Rychlá rota Plamínkové 1 Michal Škarda 9 : 2
2014-06-08 17:15 FC Buracos Brancos Judo club Jenis Plamínkové 1 Michal Škarda 0 : 5
2014-06-08 18:30 BTW Krč fm Kanec v bučině Plamínkové 1 FC Knedlíci 2 : 3
2014-06-14 18:30 Black b!tches Red Team Plamínkové 1 Eurest Runners 2 : 5
2014-06-15 17:15 Královské Vinohrady B Invalidní sourozenci Plamínkové 1 Pony FC 2 : 3
2014-06-15 18:30 FT Razors Ludmila A Plamínkové 1 Hell Spartans 9 : 1
2014-06-15 19:45 Real Slama Eurest Runners Plamínkové 1 BK Roura Fellas 9 : 7
2014-09-13 16:00 MSC FC FC Banáni Plamínkové 1 FC Elita 5 : 0
2014-09-14 16:00 Udatný Kedluben Sk Pleská Plamínkové 1 David Voves 8 : 2
2014-09-14 17:15 Judo club Jenis Druhá šance Plamínkové 1 David Voves 3 : 0
2014-09-14 18:30 FT Razors Ludmila A Plamínkové 1 Tomáš Caizl 2 : 8
2014-09-19 18:30 Real Praha Justiční omyl Plamínkové 1 Marek Řeháček 8 : 5
2014-09-20 16:00 MSC FC Los Losos Plamínkové 1 Marek Řeháček 7 : 2
2014-09-20 17:15 Bazinga FKMP Gooners Roma Plamínkové 1 Marek Řeháček 5 : 0
2014-09-21 16:00 Královské Vinohrady B Pražská šlechta Plamínkové 1 Pavel Kvapil 4 : 1
2014-09-21 17:15 Anal Riders Parma AG Plamínkové 1 Deleg. PKFL 2 : 1
2014-09-21 18:30 FT Razors Black b!tches Plamínkové 1 Pavel Kvapil 0 : 0
2014-09-27 12:00 Justiční omyl Ničemných otců nejhorší synové Plamínkové 1 FT Razors 6 : 3
2014-09-28 16:00 Udatný Kedluben Darkage Plamínkové 1 David Kocman 3 : 2
2014-09-28 17:15 Judo club Jenis Bazinga Plamínkové 1 CF Hornets 3 : 3
2014-09-28 18:30 BTW Krč fm PMS Olympian Plamínkové 1 Sk Pleská 3 : 1
2014-10-03 18:30 Real Praha Královské Vinohrady B Plamínkové 1 Marek Řeháček 5 : 1
2014-10-04 16:00 MSC FC Sehranka Plamínkové 1 Anal Riders 2 : 3
2014-10-05 16:00 Udatný Kedluben FC Vyhul AirsoftGame.cz Plamínkové 1 Michael Šarapatka 0 : 0
2014-10-05 17:15 Judo club Jenis FKMP Gooners Roma Plamínkové 1 Michael Šarapatka 2 : 2
2014-10-05 18:30 FT Razors Ambassadors Plamínkové 1 Michael Šarapatka 12 : 3
2014-10-11 12:00 Justiční omyl FC Banáni Plamínkové 1 TJ Tvoja Mama 0 : 5
2014-10-11 17:00 BK Roura Fellas FC Hedonis Plamínkové 1 MSC FC 2 : 3
2014-10-12 16:00 Královské Vinohrady B Ničemných otců nejhorší synové Plamínkové 1 Michal Škarda 3 : 2
2014-10-12 17:15 Anal Riders Kanec v bučině Plamínkové 1 David Voves 0 : 3
2014-10-12 18:30 BTW Krč fm Druhá šance Plamínkové 1 FC Eintopf 5 : 2
2014-10-18 16:00 MSC FC Justiční omyl Plamínkové 1 BK Roura Fellas 5 : 0
2014-10-19 16:00 Udatný Kedluben Borussia Dortšpunt Plamínkové 1 Michael Šarapatka 0 : 10
2014-10-19 17:15 Judo club Jenis SVP Plamínkové 1 Michael Šarapatka 1 : 1
2014-10-19 18:30 FT Razors Red Team Plamínkové 1 Michael Šarapatka 7 : 4
2014-11-01 12:00 Justiční omyl TJ Tvoja Mama Plamínkové 1 Ničemných otců nejhorší synové 3 : 3
2014-11-01 17:00 BK Roura Fellas Kanec v bučině Plamínkové 1 Michael Šarapatka 5 : 1
2014-11-02 16:00 Královské Vinohrady B FC Banáni Plamínkové 1 Marek Štěpán 5 : 0
2014-11-02 17:15 Anal Riders Converto Praha Plamínkové 1 Filip Adámek 2 : 3
2014-11-02 18:30 BTW Krč fm Bazinga Plamínkové 1 Marek Štěpán 2 : 2
2014-11-08 16:00 MSC FC Královské Vinohrady B Plamínkové 1 Anal Riders 1 : 3
2014-11-09 16:00 Udatný Kedluben Lhotka stars Plamínkové 1 Marek Šišák 3 : 3
2014-11-09 17:15 Judo club Jenis BTW Krč fm Plamínkové 1 Michal Škarda 4 : 1
2014-11-09 18:30 FT Razors FC Hoblina Jižák Plamínkové 1 Michal Škarda 3 : 3
2014-11-15 11:00 Real Praha MSC FC Plamínkové 1 Michal Skala 1 : 2
2014-11-22 12:00 Justiční omyl Los Losos Plamínkové 1 BK Roura Fellas 8 : 5
2014-11-23 16:00 Udatný Kedluben FC ResslBoys Plamínkové 1 Filip Adámek 4 : 8
2014-11-29 11:00 Real Praha Sehranka Plamínkové 1 Marek Řeháček 7 : 3
2014-12-10 18:30 MSC FC Ničemných otců nejhorší synové Plamínkové 1 Michal Skala 4 : 2
2015-03-21 18:15 Fc Lumíci Fc Lehovec City Plamínkové 1 Justiční omyl 3 : 6
2015-03-22 16:00 BTW Krč fm FKMP Gooners Roma Plamínkové 1 Daniel Borodáč 1 : 2
2015-03-22 17:15 Anal Riders Rychlá rota Plamínkové 1 Daniel Borodáč 14 : 3
2015-03-28 12:00 Justiční omyl Real Praha Plamínkové 1 Ludmila A 3 : 3
2015-03-29 14:45 BTW Krč fm Nápoje Plamínkové 1 Marek Štěpán 2 : 1
2015-03-29 16:00 Udatný Kedluben Eurest Runners Plamínkové 1 Daniel Borodáč 4 : 5
2015-03-29 17:15 Judo club Jenis AFK Bochanův Syndrom Plamínkové 1 Daniel Borodáč 2 : 0
2015-04-05 13:30 Real Praha Pražská šlechta Plamínkové 1 BK Roura Fellas 3 : 1
2015-04-06 15:00 Královské Vinohrady B Justiční omyl Plamínkové 1 Tomáš Caizl 5 : 7
2015-04-08 18:15 MSC FC TJ Tvoja Mama Plamínkové 1 Matěj Holeček 2 : 0
2015-04-12 14:45 FT Razors FC SION Plamínkové 1 Michal Skala 6 : 3
2015-04-12 16:00 Královské Vinohrady B Los Losos Plamínkové 1 Michal Skala 5 : 0
2015-04-12 17:15 Anal Riders BK Roura Fellas Plamínkové 1 Michal Koštál 3 : 9
2015-04-18 12:00 Justiční omyl FC Elita Plamínkové 1 Ludmila A 5 : 4
2015-04-19 14:45 Anal Riders FC Hedonis Plamínkové 1 Daniel Borodáč 6 : 1
2015-04-22 18:15 MSC FC FC Betonbau Praha Plamínkové 1 Pražská šlechta 4 : 1
2015-04-23 20:00 Královské Vinohrady B Real Praha Plamínkové 1 Královské Vinohrady B 1 : 2
2015-04-25 11:00 Real Praha Los Losos Plamínkové 1 BK Roura Fellas 8 : 7
2015-04-25 14:45 Invalidní sourozenci Co ti je do toho ? Plamínkové 1 Co ti je do toho ? 5 : 0
2015-04-26 14:45 Udatný Kedluben CF Hornets Plamínkové 1 Deleg. PKFL 5 : 0
2015-04-26 16:00 Judo club Jenis Fc Lehovec City Plamínkové 1 Filip Adámek 5 : 1
2015-04-26 17:15 FT Razors Lamy z Panamy Plamínkové 1 Filip Adámek 7 : 5
2015-05-02 11:00 Real Praha Ničemných otců nejhorší synové Plamínkové 1 Matěj Holeček 2 : 0
2015-05-02 12:00 Justiční omyl MSC FC Plamínkové 1 Matěj Holeček 4 : 3
2015-05-02 14:45 AGB Prague Ajax Štrampouch Young Boys Plamínkové 1 Michal Koštál 6 : 3
2015-05-03 14:45 Anal Riders Les Bizerâns Plamínkové 1 Michal Koštál 3 : 2
2015-05-03 16:00 Královské Vinohrady B FC Elita Plamínkové 1 Tomáš Chlum 3 : 2
2015-05-06 18:15 MSC FC Pražská šlechta Plamínkové 1 Marek Řeháček 1 : 0
2015-05-10 16:00 Udatný Kedluben FC Eintopf Plamínkové 1 Daniel Borodáč 2 : 11
2015-05-10 17:15 FT Razors Chodov Plamínkové 1 Daniel Borodáč 6 : 4
2015-05-16 12:00 Justiční omyl Sehranka Plamínkové 1 FT Razors 5 : 4
2015-05-16 14:45 AGB Prague Ajax Štrampouch Young Boys Plamínkové 1 Michal Koštál 5 : 0
2015-05-17 14:45 BTW Krč fm Judo club Jenis Plamínkové 1 Ludmila A 10 : 2
2015-05-17 16:00 Královské Vinohrady B MSC FC Plamínkové 1 Daniel Borodáč 4 : 2
2015-05-17 17:15 Anal Riders High Society Plamínkové 1 Daniel Borodáč 3 : 2
2015-05-20 18:15 MSC FC Real Praha Plamínkové 1 FC Hoblina Jižák 0 : 8
2015-05-23 12:00 Justiční omyl FC Betonbau Praha Plamínkové 1 Tomáš Chlum 3 : 2
2015-05-24 14:45 FT Razors Daytona b&w Plamínkové 1 Michal Skala 3 : 6
2015-05-24 16:00 Udatný Kedluben Slavoj Plamínkové 1 Michal Skala 0 : 1
2015-05-24 17:15 Judo club Jenis Nápoje Plamínkové 1 Tomáš Chlum 0 : 2
2015-05-30 11:00 Real Praha TJ Tvoja Mama Plamínkové 1 Real Praha 1 : 1
2015-05-30 14:45 AGB Prague Ajax Štrampouch Young Boys Plamínkové 1 MSC FC 3 : 4
2015-05-31 13:30 Fc Lumíci Nápoje Plamínkové 1 Fc Lumíci 2 : 4
2015-05-31 17:15 BTW Krč fm AFK Bochanův Syndrom Plamínkové 1 AFK Bochanův Syndrom 3 : 4
2015-06-04 20:00 Anal Riders AG Dechcurew Plamínkové 1 Anal Riders 5 : 1
2015-06-07 14:45 Královské Vinohrady B Sehranka Plamínkové 1 SVP 6 : 2
2015-06-07 16:00 BTW Krč fm SVP Plamínkové 1 Anal Riders 2 : 3
2015-06-10 18:15 MSC FC FC Elita Plamínkové 1 Filip Adámek 4 : 7
2015-06-11 20:00 Královské Vinohrady B FC Betonbau Praha Plamínkové 1 Královské Vinohrady B 5 : 3
2015-06-13 12:00 Justiční omyl Pražská šlechta Plamínkové 1 BK Roura Fellas 5 : 0
2015-06-14 14:45 FT Razors O. A. Arrows Plamínkové 1 Marek Šišák 11 : 6
2015-06-14 16:00 Udatný Kedluben Fc Jižní nářez Plamínkové 1 Marek Šišák 1 : 3
2015-06-21 18:00 AGB Prague Ajax Štrampouch Young Boys Plamínkové 1 Tomáš Chlum 4 : 1
2015-09-13 14:45 MSC FC FC Hedonis Plamínkové 1 Tomáš Chlum 2 : 3
2015-09-13 16:00 Udatný Kedluben Los Losos Plamínkové 1 Filip Adámek 4 : 2
2015-09-13 17:15 LT u Dubu Eurest Runners Plamínkové 1 AGB Prague 2 : 4
2015-09-20 16:00 Královské Vinohrady B Lhotka stars Plamínkové 1 David Voves 1 : 3
2015-09-20 17:15 Anal Riders SVP Plamínkové 1 FC Momentum 3 : 1
2015-10-03 14:45 MSC FC Bazinga Plamínkové 1 Deleg. PKFL 2 : 0
2015-10-04 14:45 Justiční omyl Los Losos Plamínkové 1 Daniel Borodáč 5 : 0
2015-10-04 16:00 Udatný Kedluben Team Public Plamínkové 1 Deleg. PKFL 5 : 0
2015-10-11 16:00 Královské Vinohrady B AG Dechcurew Plamínkové 1 LT u Dubu 2 : 2
2015-10-11 17:15 Anal Riders Invalidní sourozenci Plamínkové 1 Daniel Borodáč 2 : 0
2015-10-14 20:00 MSC FC Borussia Dortšpunt Plamínkové 1 FC A Stejně To Vyhrajem 2 : 6
2015-10-17 11:00 LT u Dubu Liščí trus Plamínkové 1 Liščí trus 2 : 4
2015-10-18 16:00 Udatný Kedluben FC Eintopf Plamínkové 1 Tomáš Chlum 6 : 2
2015-10-25 16:00 Královské Vinohrady B Real Praha Plamínkové 1 Marek Štěpán 5 : 4
2015-10-25 17:15 Anal Riders BTW Krč fm Plamínkové 1 Michal Koštál 1 : 1
2015-11-07 10:30 Real Praha Anal Riders Plamínkové 1 Filip Adámek 3 : 6
2015-11-07 14:45 MSC FC AFK Bochanův Syndrom Plamínkové 1 Kampa FC 3 : 4
2015-11-08 14:45 Justiční omyl FC Eintopf Plamínkové 1 TJ Suuret Höyhenet 8 : 3
2015-11-08 16:00 Udatný Kedluben LT u Dubu Plamínkové 1 TJ Suuret Höyhenet 4 : 3
2015-11-11 20:00 MSC FC Parma AG Plamínkové 1 Los Losos 4 : 5
2015-11-15 16:00 Udatný Kedluben Sehranka Plamínkové 1 Justiční omyl 7 : 3
2015-11-15 17:15 Anal Riders Královské Vinohrady B Plamínkové 1 Dynamit Praha 1 : 2
2015-11-21 10:30 Real Praha FC ResslBoys Plamínkové 1 Michal Koštál 1 : 4
2015-11-22 14:45 Justiční omyl LT u Dubu Plamínkové 1 Daniel Borodáč 8 : 4
2015-11-22 16:00 Královské Vinohrady B Daytona b&w Plamínkové 1 Daniel Borodáč 0 : 1
2015-11-22 17:15 BTW Krč fm FC Stará garda Plamínkové 1 Daniel Borodáč 0 : 1
2015-11-28 14:45 MSC FC Pony FC Plamínkové 1 Anal Riders 0 : 3
2015-11-29 16:00 Udatný Kedluben Justiční omyl Plamínkové 1 Tomáš Chlum 4 : 3
2015-11-29 17:15 Královské Vinohrady Bazinga Plamínkové 1 Tomáš Chlum 2 : 1
2015-12-05 10:30 Real Praha SVP Plamínkové 1 BK Roura Fellas 3 : 7
2015-12-06 14:45 Justiční omyl TJ Suuret Höyhenet Plamínkové 1 Zdeněk Petr 10 : 1
2015-12-06 16:00 Královské Vinohrady B FC Stará garda Plamínkové 1 Zdeněk Petr 2 : 8
2015-12-06 17:15 Anal Riders FC ResslBoys Plamínkové 1 Deleg. test Košťál 0 : 7
2016-03-13 12:50 Judo club Jenis Les Bizerâns Plamínkové 1 Judo club Jenis 5 : 3
2016-03-20 14:45 Justiční omyl Sehranka Plamínkové 1 SVP 4 : 5
2016-03-20 16:00 Královské Vinohrady B SVP Plamínkové 1 Dynamit Praha 3 : 5
2016-03-20 17:15 Anal Riders FC Stará garda Plamínkové 1 Dynamit Praha 4 : 2
2016-03-28 17:15 BTW Krč fm Invalidní sourozenci Plamínkové 1 Pavel Kvapil 5 : 2
2016-04-03 14:45 Justiční omyl Druhá šance Plamínkové 1 Tomáš Chlum 5 : 3
2016-04-03 16:00 Udatný Kedluben Eurest Runners Plamínkové 1 Tomáš Chlum 1 : 6
2016-04-03 17:15 Judo club Jenis FC Hedonis Plamínkové 1 Zdeněk Petr 1 : 0
2016-04-09 11:00 Real Praha AG Dechcurew Plamínkové 1 Tomáš Chlum 2 : 2
2016-04-10 14:45 Abstinenti FC Likvidators Praha Plamínkové 1 Tomáš Chlum 6 : 2
2016-04-10 16:00 Královské Vinohrady B Invalidní sourozenci Plamínkové 1 Anal Riders 5 : 1
2016-04-10 17:15 Anal Riders Lhotka stars Plamínkové 1 Milan Janča 1 : 3
2016-04-17 14:45 Justiční omyl Eurest Runners Plamínkové 1 Zdeněk Petr 5 : 4
2016-04-17 16:00 Udatný Kedluben AG UNITED Plamínkové 1 ACSK Mc Nápas Team 2 : 2
2016-04-17 17:15 Judo club Jenis Bazinga Plamínkové 1 Eurest Runners 2 : 4
2016-04-24 14:45 Abstinenti Slavoj Plamínkové 1 Tomáš Chlum 0 : 5
2016-04-24 16:00 Královské Vinohrady B BTW Krč fm Plamínkové 1 Marek Štěpán 5 : 2
2016-04-24 17:15 Anal Riders AG Dechcurew Plamínkové 1 Hell Spartans 4 : 2
2016-05-01 13:30 Abstinenti Darkage Plamínkové 1 Eurest Runners 7 : 2
2016-05-01 17:15 Judo club Jenis Borussia Dortšpunt Plamínkové 1 Milan Janča 0 : 7
2016-05-08 16:00 Královské Vinohrady B AC Texaské hyeny Plamínkové 1 Zdeněk Petr 0 : 5
2016-05-12 19:30 Anal Riders Real Praha Plamínkové 1 Real Praha 1 : 1
2016-05-15 13:30 Abstinenti AGB Prague Plamínkové 1 Milan Janča 8 : 4
2016-05-15 14:45 Justiční omyl Liščí trus Plamínkové 1 Tomáš Chlum 3 : 3
2016-05-15 16:00 Královské Vinohrady B Anal Riders Plamínkové 1 Tomáš Chlum 1 : 4
2016-05-15 17:15 Judo club Jenis AFK Bochanův Syndrom Plamínkové 1 Hell Spartans 4 : 7
2016-05-22 14:30 Bazinga Parma AG Plamínkové 1 Bazinga 3 : 4
2016-05-22 16:00 Udatný Kedluben TJ Suuret Höyhenet Plamínkové 1 Daniel Borodáč 1 : 2
2016-05-22 17:15 Anal Riders AC Texaské hyeny Plamínkové 1 Daniel Borodáč 1 : 3
2016-05-29 16:00 Udatný Kedluben Liščí trus Plamínkové 1 Liščí trus 1 : 1
2016-05-29 17:15 BTW Krč fm SVP Plamínkové 1 FC Hoblina Jižák 5 : 3
2016-06-05 13:30 Abstinenti Converto Praha Plamínkové 1 Zdeněk Petr 3 : 2
2016-06-05 14:45 Justiční omyl Udatný Kedluben Plamínkové 1 Zdeněk Petr 9 : 1
2016-06-05 16:00 Královské Vinohrady B FC ResslBoys Plamínkové 1 Milan Herian 5 : 5
2016-06-08 19:30 Anal Riders Daytona b&w Plamínkové 1 Anal Riders 1 : 3
2016-06-12 16:00 Udatný Kedluben Druhá šance Plamínkové 1 Justiční omyl 4 : 3
2016-06-12 17:15 Judo club Jenis Pony FC Plamínkové 1 Eurest Runners 0 : 5
2016-09-11 14:45 Abstinenti O. A. Arrows Plamínkové 1 Tomáš Chlum 4 : 18
2016-09-11 17:15 Judo club Jenis Daytona b&w Plamínkové 1 Michal Koštál 3 : 1
2016-09-15 19:45 Královské Vinohrady B High Society Plamínkové 1 Marek Štěpán 6 : 0
2016-09-18 14:45 Abstinenti AG Dechcurew Plamínkové 1 Marek Štěpán 4 : 0
2016-09-25 14:45 Justiční omyl Les Bizerâns Plamínkové 1 Zdeněk Petr 0 : 7
2016-09-25 17:15 Judo club Jenis Děravý gumy Plamínkové 1 Zdeněk Petr 5 : 0
2016-10-02 14:45 Abstinenti LT u Dubu Plamínkové 1 Tomáš Chlum 7 : 5
2016-10-02 16:00 Královské Vinohrady B FC Stará garda Plamínkové 1 Tomáš Chlum 3 : 1
2016-10-02 17:15 BTW Krč fm Judo club Jenis Plamínkové 1 Tomáš Chlum 6 : 5
2016-10-09 16:00 Udatný Kedluben Darkage Plamínkové 1 Tomáš Chlum 5 : 9
2016-10-09 17:15 Judo club Jenis O. A. Arrows Plamínkové 1 Kampa FC 1 : 4
2016-10-16 14:45 Abstinenti Judo club Jenis Plamínkové 1 Marek Řeháček 5 : 5
2016-10-16 16:00 Královské Vinohrady B Converto Praha Plamínkové 1 Marek Řeháček 4 : 2
2016-10-16 17:15 BTW Krč fm Daytona b&w Plamínkové 1 Daniel Borodáč 1 : 5
2016-10-23 14:45 Justiční omyl Eurest Runners Plamínkové 1 Tomáš Chlum 8 : 1
2016-10-23 16:00 Udatný Kedluben AGB Prague Plamínkové 1 Tomáš Chlum 5 : 1
2016-10-23 17:15 Judo club Jenis Rychlá rota Plamínkové 1 FC Likvidators Praha 3 : 1
2016-10-30 14:45 Justiční omyl Královské Vinohrady B Plamínkové 1 Královské Vinohrady B 3 : 1
2016-11-06 14:45 Abstinenti Daytona b&w Plamínkové 1 Tomáš Chlum 2 : 6
2016-11-06 16:00 Královské Vinohrady B SVP Plamínkové 1 Daniel Borodáč 2 : 8
2016-11-06 17:15 BTW Krč fm Děravý gumy Plamínkové 1 Daniel Borodáč 5 : 0
2016-11-13 14:45 Justiční omyl High Society Plamínkové 1 David Řezáč 6 : 1
2016-11-13 16:00 Udatný Kedluben TJ Tvoja Mama Plamínkové 1 Tomáš Chlum 2 : 1
2016-11-13 17:15 Judo club Jenis Parma AG Plamínkové 1 Daniel Borodáč 2 : 2
2016-11-20 14:45 Abstinenti Děravý gumy Plamínkové 1 FC Hoblina Jižák 5 : 0
2016-11-27 14:45 Justiční omyl FC Stará garda Plamínkové 1 David Řezáč 5 : 2
2016-11-27 16:00 Královské Vinohrady B Eurest Runners Plamínkové 1 Michal Koštál 8 : 1
2016-11-27 17:15 BTW Krč fm Abstinenti Plamínkové 1 Marek Řeháček 3 : 0
2016-12-04 17:15 BTW Krč fm LT u Dubu Plamínkové 1 LT u Dubu 3 : 5
2017-03-19 14:45 Justiční omyl Pony FC Plamínkové 1 Tomáš Chlum 3 : 1
2017-03-19 16:00 Královské Vinohrady B Hell Spartans Plamínkové 1 Tomáš Chlum 7 : 1
2017-03-19 17:15 BTW Krč fm Rychlá rota Plamínkové 1 Marek Řeháček 4 : 3
2017-03-26 14:45 Justiční omyl Converto Praha Plamínkové 1 Michal Koštál 1 : 0
2017-03-26 17:15 Judo club Jenis ARMFOOTBALL Praha Plamínkové 1 Martin Pašek 3 : 3
2017-04-02 16:00 Královské Vinohrady B AFK Bochanův Syndrom Plamínkové 1 Tomáš Chlum 1 : 1
2017-04-02 17:15 BTW Krč fm Parma AG Plamínkové 1 Daniel Borodáč 3 : 1
2017-04-09 14:45 Justiční omyl SVP Plamínkové 1 Daniel Borodáč 7 : 1
2017-04-09 17:15 Judo club Jenis BTW Krč fm Plamínkové 1 Daniel Borodáč 3 : 1
2017-04-13 17:15 Judo club Jenis AG Dechcurew Plamínkové 1 Judo club Jenis 0 : 5
2017-04-23 16:00 Královské Vinohrady B Justiční omyl Plamínkové 1 Tomáš Chlum 4 : 6
2017-04-23 17:15 BTW Krč fm Královské Vinohrady Plamínkové 1 František Novotný 2 : 2
2017-04-30 14:45 Justiční omyl FC ResslBoys Plamínkové 1 Zdeněk Petr 3 : 4
2017-05-07 16:00 Královské Vinohrady B Les Bizerâns Plamínkové 1 Michal Skala 5 : 4
2017-05-08 17:00 BTW Krč fm ARMFOOTBALL Praha Plamínkové 1 BTW Krč fm 8 : 3
2017-05-14 14:45 Justiční omyl Hell Spartans Plamínkové 1 Tomáš Chlum 3 : 4
2017-05-14 17:15 Judo club Jenis LT u Dubu Plamínkové 1 Martin Pašek 5 : 0
2017-05-21 16:00 Královské Vinohrady B Pony FC Plamínkové 1 Filip Adámek 1 : 7
2017-05-21 17:15 BTW Krč fm AG Dechcurew Plamínkové 1 Zdeněk Petr 2 : 1
2017-06-04 14:45 Justiční omyl AFK Bochanův Syndrom Plamínkové 1 Tomáš Chlum 3 : 3
2017-06-04 16:00 Královské Vinohrady B FC ResslBoys Plamínkové 1 Zdeněk Petr 3 : 1
2017-06-04 17:15 BTW Krč fm O. A. Arrows Plamínkové 1 Zdeněk Petr 3 : 3
2017-06-11 17:15 Judo club Jenis Královské Vinohrady Plamínkové 1 SVP 1 : 7
2017-06-11 19:00 Eurest Runners Královské Vinohrady B Plamínkové 1 Eurest Runners 0 : 5
2017-09-08 19:50 Los Angels Anals FC ResslBoys Plamínkové 1 František Novotný 6 : 1
2017-09-10 14:45 Justiční omyl Sehranka Plamínkové 1 Michal Koštál 5 : 4
2017-09-10 17:15 BTW Krč fm FC Nusle 420 Plamínkové 1 Michal Koštál 2 : 9
2017-09-14 19:45 Královské Vinohrady B FC Stará garda Plamínkové 1 František Novotný 4 : 3
2017-09-15 19:50 Plán B Darkage Plamínkové 1 František Novotný 6 : 1
2017-09-17 17:15 Parma AG Královské Vinohrady B Plamínkové 1 Tomáš Chlum 0 : 4
2017-09-22 19:50 Los Angels Anals Lhotka stars Plamínkové 1 Daniel Borodáč 5 : 2
2017-09-24 13:30 Los Angels Anals B FC Showdown Plamínkové 1 Daniel Borodáč 2 : 4
2017-09-24 14:45 Justiční omyl Hell Spartans Plamínkové 1 Daniel Borodáč 5 : 3
2017-09-24 16:00 Královské Vinohrady B One Direction Plamínkové 1 Daniel Borodáč 1 : 1
2017-09-24 17:15 BTW Krč fm High Society Plamínkové 1 David Řezáč 1 : 2
2017-10-06 19:50 Los Angels Anals Eurest Runners Plamínkové 1 5 : 0
2017-10-08 14:45 Justiční omyl BTW Krč fm Plamínkové 1 František Novotný 2 : 4
2017-10-08 16:00 Královské Vinohrady B Daytona b&w Plamínkové 1 Milan Janča 3 : 5
2017-10-08 17:15 Parma AG Judo club Jenis Plamínkové 1 Milan Janča 1 : 3
2017-10-13 19:50 Plán B Perličky na dně Plamínkové 1 Tomáš Chlum 2 : 5
2017-10-15 17:15 BTW Krč fm Rychlá rota Plamínkové 1 Military Athletic Club Warrior 4 : 3
2017-10-20 19:50 Los Angels Anals Hail Hydra Plamínkové 1 Filip Adámek 14 : 3
2017-10-22 14:45 Justiční omyl Bazinga Plamínkové 1 0 : 5
2017-10-22 16:00 Královské Vinohrady B Judo club Jenis Plamínkové 1 Borussia Dortšpunt 3 : 2
2017-10-22 17:15 Parma AG Fc Lehovec City Plamínkové 1 Petr Sejkot 3 : 4
2017-10-27 19:50 Plán B Ničemných otců nejhorší synové Plamínkové 1 František Novotný 8 : 1
2017-10-29 17:15 BTW Krč fm Gunners Plamínkové 1 Martin Pašek 5 : 0
2017-11-03 19:50 Los Angels Anals Darkage Plamínkové 1 Milan Herian 9 : 3
2017-11-05 14:45 Justiční omyl FC Nusle 420 Plamínkové 1 Michal Koštál 1 : 8
2017-11-05 16:00 Královské Vinohrady B Fc Lehovec City Plamínkové 1 Tomáš Chlum 2 : 6
2017-11-05 17:15 Parma AG Borussia Dortšpunt Plamínkové 1 Tomáš Chlum 2 : 4
2017-11-10 19:50 Plán B Los Angels Anals Plamínkové 1 František Novotný 1 : 2
2017-11-12 17:15 BTW Krč fm Sehranka Plamínkové 1 Michal Koštál 1 : 4
2017-11-24 18:30 Los Angels Anals B FC Bukefal Plamínkové 1 František Novotný 5 : 12
2017-11-24 19:50 Los Angels Anals FC Momentum Plamínkové 1 František Novotný 5 : 2
2017-11-26 14:45 Justiční omyl Rychlá rota Plamínkové 1 Martin Pašek 6 : 5
2017-11-26 16:00 Královské Vinohrady B Borussia Dortšpunt Plamínkové 1 Martin Pašek 3 : 7
2017-11-26 17:15 Parma AG FC Stará garda Plamínkové 1 Martin Pašek 2 : 3
2017-12-01 19:50 Plán B Hail Hydra Plamínkové 1 Roman Procházka 1 : 1
2017-12-03 17:15 BTW Krč fm FC Hedonis Plamínkové 1 Filip Adámek 1 : 0
2018-03-16 19:50 Plán B AG UNITED Plamínkové 1 Daniel Borodáč 2 : 2
2018-03-18 17:15 Parma AG One Direction Plamínkové 1 Dynamit Praha 3 : 4
2018-03-25 16:00 Královské Vinohrady B Parma AG Plamínkové 1 František Novotný 2 : 2
2018-03-25 17:15 BTW Krč fm Hell Spartans Plamínkové 1 František Novotný 4 : 2
2018-04-06 19:40 Plán B Eurest Runners Plamínkové 1 Tomáš Dobřanský 1 : 2
2018-04-08 17:15 Parma AG FC Elita Plamínkové 1 David Kocman 4 : 2
2018-04-13 19:40 Plán B FC Momentum Plamínkové 1 František Novotný 4 : 1
2018-04-20 19:50 Los Angels Anals Kubánští doutníci Plamínkové 1 Tomáš Dobřanský 4 : 1
2018-04-22 16:00 Královské Vinohrady B FC Elita Plamínkové 1 Tomáš Chlum 3 : 6
2018-04-22 17:15 Parma AG AFK Bochanův Syndrom Plamínkové 1 Tomáš Dobřanský 2 : 3
2018-05-04 19:40 Plán B FC ResslBoys Plamínkové 1 Tomáš Dobřanský 6 : 1
2018-05-06 17:15 BTW Krč fm Nápoje Plamínkové 1 Tomáš Dobřanský 1 : 2
2018-05-11 19:50 Los Angels Anals AG UNITED Plamínkové 1 Tomáš Dobřanský 8 : 1
2018-05-13 16:00 Královské Vinohrady B AFK Bochanův Syndrom Plamínkové 1 Tomáš Chlum 3 : 8
2018-05-13 17:15 Parma AG Les Bizerâns Plamínkové 1 Tomáš Chlum 1 : 5
2018-05-18 19:40 Plán B Lhotka stars Plamínkové 1 Filip Adámek 7 : 4
2018-05-20 17:15 BTW Krč fm Bazinga Plamínkové 1 František Novotný 3 : 1
2018-05-25 19:50 Los Angels Anals Plán B Plamínkové 1 Milan Herian 3 : 3
2018-05-27 16:00 Královské Vinohrady B Les Bizerâns Plamínkové 1 Tomáš Chlum 2 : 2
2018-05-27 17:15 Parma AG Military Athletic Club Warrior Plamínkové 1 Tomáš Chlum 5 : 3
2018-06-03 17:15 Los Angels Anals Ničemných otců nejhorší synové Plamínkové 1 Ničemných otců nejhorší synové 5 : 0
2018-06-03 18:00 FC Eintopf Dynamit Praha Plamínkové 1 Tomáš Chlum 3 : 6
2018-06-08 19:40 Plán B Kubánští doutníci Plamínkové 1 František Novotný 0 : 1
2018-06-10 17:15 BTW Krč fm AG Dechcurew Plamínkové 1 Milan Janča 4 : 2
2018-06-15 19:50 Los Angels Anals Perličky na dně Plamínkové 1 5 : 0
2018-06-17 16:00 Královské Vinohrady B Military Athletic Club Warrior Plamínkové 1 5 : 0
2018-06-17 17:15 Parma AG Daytona b&w Plamínkové 1 Marek Řeháček 2 : 4
2018-09-07 19:50 Los Angels Anals Bazinga Plamínkové 1 Marek Řeháček 5 : 1
2018-09-09 17:15 Parma AG Eurest Runners Plamínkové 1 Tomáš Chlum 0 : 2
2018-09-14 19:30 Plán B SSI Group Plamínkové 1 Michal Koštál 5 : 0
2018-09-16 17:15 BTW Krč fm Ludmila A Plamínkové 1 Tomáš Chlum 0 : 7
2018-09-21 19:50 Los Angels Anals FC Hedonis Plamínkové 1 Marek Řeháček 16 : 1
2018-10-07 17:15 BTW Krč fm Borussia Dortšpunt Plamínkové 1 Daniel Borský 1 : 6
2018-10-12 19:50 Los Angels Anals High Society Plamínkové 1 Marek Řeháček 10 : 0
2018-10-14 17:15 Parma AG Los Cojones de Martinez Plamínkové 1 Fc Vyhaslé Hvězdy 1 : 1
2018-10-19 19:50 Los Angels Anals Pony FC Plamínkové 1 František Novotný 9 : 3
2018-10-21 17:15 BTW Krč fm FC Hoblina Jižák Plamínkové 1 Daniel Borský 1 : 4
2018-10-26 19:30 Plán B GJS Plamínkové 1 Daniel Borský 2 : 2
2018-10-28 17:15 Parma AG Ligový soubor Deziluzy Plamínkové 1 Tomáš Chlum 10 : 0
2018-11-02 19:50 Los Angels Anals Daytona b&w Plamínkové 1 Borussia Dortšpunt 6 : 4
2018-11-04 17:15 BTW Krč fm Red Team Plamínkové 1 Daniel Borský 1 : 1
2018-11-09 19:30 Plán B SK Praha Jednota Plamínkové 1 Fc Vyhaslé Hvězdy 7 : 0
2018-11-11 17:15 Parma AG FC Eintopf Plamínkové 1 AG UNITED 4 : 2
2018-11-16 19:40 Plán B Dynamit Praha Plamínkové 1 Dynamit Praha 2 : 1
2018-11-16 19:50 Los Angels Anals Fc Lehovec City Plamínkové 1 GJS 8 : 0
2018-11-18 17:15 Parma AG TJ Tvoja Mama Plamínkové 1 Jakub Kotek 1 : 3
2018-11-23 19:30 Plán B Perličky na dně Plamínkové 1 Hell Spartans 9 : 2
2018-11-25 16:00 Darkage Converto Praha Plamínkové 1 Darkage 0 : 0
2018-11-25 17:15 BTW Krč fm AC Texaské hyeny Plamínkové 1 Fc Vyhaslé Hvězdy 3 : 2
2019-03-08 19:30 Plán B Los Angels Anals B Plamínkové 1 Sergej Greshnyakov 3 : 2
2019-03-10 16:00 Amigos FC Eintopf Plamínkové 1 Milan Janča 4 : 2
2019-03-10 17:15 BTW Krč fm O. A. Arrows Plamínkové 1 Sehranka 1 : 3
2019-03-15 19:50 Los Angels Anals AFK Bochanův Syndrom Plamínkové 1 Martin Pašek 4 : 5
2019-03-17 17:15 Parma AG Amigos Plamínkové 1 Daniel Borodáč 4 : 4
2019-03-22 19:30 Plán B Dechroje Plamínkové 1 Sehranka 8 : 1
2019-03-24 16:00 Amigos Krápníkáři Plamínkové 1 Jakub Kotek 0 : 4
2019-03-29 19:50 Los Angels Anals Černí Štýři Plamínkové 1 Michal Koštál 4 : 3
2019-03-31 17:15 Parma AG FC Atlepast Plamínkové 1 Jiří Soukup 4 : 1
2019-04-05 19:30 Plán B 1.FC Crux Praha Plamínkové 1 Borussia Dortšpunt 6 : 2
2019-04-07 16:00 Amigos TJ Tvoja Mama Plamínkové 1 Michal Koštál 1 : 2
2019-04-07 17:15 BTW Krč fm FC Nusle 420 Plamínkové 1 Michal Koštál 2 : 13
2019-04-12 19:30 Plán B LVFC Prague Plamínkové 1 Sergej Greshnyakov 5 : 2
2019-04-14 17:15 Parma AG Black Bull Kobylisy Plamínkové 1 Milan Janča 4 : 1
2019-04-26 19:50 Los Angels Anals Hell Spartans Plamínkové 1 Michal Koštál 1 : 3
2019-04-28 17:15 BTW Krč fm BK Roura Fellas Plamínkové 1 Michal Koštál 0 : 6
2019-05-03 19:30 Plán B AG UNITED Plamínkové 1 Jiří Soukup 2 : 2
2019-05-05 16:00 Amigos Los Cojones de Martinez Plamínkové 1 František Novotný 2 : 4
2019-05-05 17:15 Parma AG Druhá šance Plamínkové 1 Sergej Greshnyakov 1 : 3
2019-05-17 19:50 Los Angels Anals Los Losos Plamínkové 1 František Novotný 11 : 2
2019-05-19 17:15 BTW Krč fm FT Razors Plamínkové 1 Michal Koštál 6 : 7
2019-06-02 16:00 Amigos Ligový soubor Deziluzy Plamínkové 1 Milan Růžička 4 : 6
2019-06-02 17:15 BTW Krč fm FC SION Plamínkové 1 Milan Růžička 2 : 5
2019-06-07 19:50 Los Angels Anals FC Elita Plamínkové 1 Borussia Dortšpunt 2 : 3
2019-06-09 17:15 Parma AG Krápníkáři Plamínkové 1 Jakub Kotek 4 : 0
2019-09-06 19:30 Plán B Sehranka Plamínkové 1 Michal Koštál 6 : 4
2019-09-08 17:15 Parma AG Daytona b&w Plamínkové 1 Sergej Greshnyakov 0 : 5
2019-09-13 19:50 Los Angels Anals O. A. Arrows Plamínkové 1 Michal Koštál 0 : 5
2019-09-15 17:15 BTW Krč fm Plán B Plamínkové 1 Martin Pašek 2 : 1
2019-09-20 19:30 Plán B Hell Spartans Plamínkové 1 Sergej Greshnyakov 2 : 3
2019-09-22 17:15 Parma AG Kanec v bučině Plamínkové 1 Sergej Greshnyakov 5 : 3
2019-09-27 19:50 Los Angels Anals Nápoje Plamínkové 1 Borussia Dortšpunt 2 : 5
2019-09-29 17:15 BTW Krč fm Eurest Runners Plamínkové 1 Sergej Greshnyakov 3 : 4
2019-10-04 19:30 Plán B Druhá šance Plamínkové 1 Jakub Kotek 2 : 1
2019-10-06 17:15 Parma AG Converto Praha Plamínkové 1 Hell Spartans 2 : 7
2019-10-11 19:50 Los Angels Anals Chodov Plamínkové 1 Tomáš Andrle 1 : 7
2019-10-13 17:15 BTW Krč fm Sehranka Plamínkové 1 Jakub Kotek 0 : 4
2019-10-18 19:30 Plán B FC Hoblina Jižák Plamínkové 1 Tomáš Andrle 4 : 3
2019-10-20 17:15 Parma AG FC Momentum Plamínkové 1 Sergej Greshnyakov 3 : 1
2019-11-01 19:30 Plán B Pony FC Plamínkové 1 František Novotný 2 : 5
2019-11-03 17:15 Parma AG Los Losos Plamínkové 1 BK Roura Fellas 8 : 2
2019-11-08 19:50 Los Angels Anals AFK Bochanův Syndrom Plamínkové 1 Tomáš Andrle 2 : 1
2019-11-10 17:15 BTW Krč fm AG Dechcurew Plamínkové 1 Tomáš Chlum 2 : 1
2019-11-15 19:30 Plán B Eurest Runners Plamínkové 1 Sergej Greshnyakov 0 : 3
2019-11-17 17:15 Parma AG Fc Vyhaslé Hvězdy Plamínkové 1 Tomáš Andrle 1 : 15
2019-11-22 19:50 Los Angels Anals Černí Štýři Plamínkové 1 FC Hoblina Jižák 5 : 3
2019-11-24 13:00 Eurest Runners FC Stará garda Plamínkové 1 Michal Koštál 2 : 0
2019-11-24 17:15 BTW Krč fm FC ResslBoys Plamínkové 1 Tomáš Andrle 0 : 1
2019-11-30 09:00 Hell Spartans FC Hoblina Jižák Plamínkové 1 Hell Spartans 1 : 8
2020-03-20 19:50 Los Angels Anals Pivná parta Plamínkové 1 :
2020-03-22 17:15 BTW Krč fm FC Hoblina Jižák Plamínkové 1 :
2020-03-27 19:30 Plán B BTW Krč fm Plamínkové 1 :
2020-03-29 17:15 Parma AG FC Elita Plamínkové 1 :
2020-04-03 19:50 Los Angels Anals BK Roura Fellas Plamínkové 1 :
2020-04-05 16:00 Los Pepinos C.F. Slavoj Plamínkové 1 :
2020-04-05 17:15 BTW Krč fm FC Stará garda Plamínkové 1 :
2020-04-17 19:30 Plán B AG Dechcurew Plamínkové 1 :
2020-04-19 17:15 Parma AG One Direction Plamínkové 1 :
2020-04-24 19:50 Los Angels Anals FC SION Plamínkové 1 :
2020-04-26 16:00 Los Pepinos C.F. Krápníkáři Plamínkové 1 :
2020-04-26 17:15 BTW Krč fm High Society Plamínkové 1 :
2020-05-01 19:30 Plán B FC ResslBoys Plamínkové 1 :
2020-05-03 17:15 Parma AG Ludmila A Plamínkové 1 :
2020-05-08 19:50 Los Angels Anals Borussia Dortšpunt Plamínkové 1 :
2020-05-10 16:00 Los Pepinos C.F. FC Horníci Plamínkové 1 :
2020-05-10 17:15 BTW Krč fm Pony FC Plamínkové 1 :
2020-05-15 19:50 Los Angels Anals Red Team Plamínkové 1 :
2020-05-17 17:15 BTW Krč fm Hell Spartans Plamínkové 1 :
2020-05-22 19:30 Plán B FC Stará garda Plamínkové 1 :
2020-05-24 16:00 Los Pepinos C.F. Dvojpromileboyzz Plamínkové 1 :
2020-05-24 17:15 Parma AG LVFC Prague Plamínkové 1 :

Den Čas Tým Soutěž
Neděle 17:15 BTW Krč fm Pražská klubová fotbalová liga
Neděle 17:15 Parma AG Pražská klubová fotbalová liga
Pátek 19:30 Plán B Pražská klubová fotbalová liga
Pátek 19:50 Los Angels Anals Pražská klubová fotbalová liga
Neděle 16:00 Los Pepinos C.F. Pražská klubová fotbalová liga