Hřiště ZŠ Plamínkové 1

14.435488 50.052964
mapy.cz
Adresa
Plamínkové 1589, Pankrác (5 min od metra)
Telefon
778 028 630
Email
roobeertt63@seznam.cz
Správce
Hodnocení hřiště
115
Web
http://www.zsplaminkove.cz/
Popis
Polovina hřiště blíže ke škole. ; Pěkný snímek české televise (čáry, brankoviště, klec, 3G atd): http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10116288835-z-metropole/211411058230041/obsah/174329-nove-hriste-v-zs-plaminkove/ ; Celé hřiště je 42x60, UT 3G - standardně se hraje na půlce. Když je na druhé polovině volno, je možné se domluvit odehrát utkání na skoro celém hřišti. Před utkáním je však potřeba, aby kapitán hostujícího týmu napsal do zápisu o utkání, že se změnou souhlasí. ; Přednostní pronájem pro PKFL je pouze v neděli na utkání začínající vždy v: 16:00 a 17:15 ; Rezervaci je nutné nejdříve konzultovat se správcem hřiště. Aktuální otevírací doba viz http://www.zsplaminkove.cz/
ICAL kalendář hřiště: https://pkfl.cz/calendar/ground/55.ical

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí Skóre
2019-09-06 19:30 Plán B Sehranka ZŠ Plamínkové 1 :
2019-09-08 17:15 Parma AG Daytona b&w ZŠ Plamínkové 1 :
2019-09-13 19:50 Los Angels Anals O. A. Arrows ZŠ Plamínkové 1 :
2019-09-15 17:15 BTW Krč fm Plán B ZŠ Plamínkové 1 :
2019-09-20 19:30 Plán B Hell Spartans ZŠ Plamínkové 1 :
2019-09-22 17:15 Parma AG Kanec v bučině ZŠ Plamínkové 1 :
2019-09-27 19:50 Los Angels Anals Nápoje ZŠ Plamínkové 1 :
2019-09-29 17:15 BTW Krč fm Eurest Runners ZŠ Plamínkové 1 :
2019-10-04 19:30 Plán B Druhá šance ZŠ Plamínkové 1 :
2019-10-06 17:15 Parma AG Converto Praha ZŠ Plamínkové 1 :
2019-10-11 19:50 Los Angels Anals Chodov ZŠ Plamínkové 1 :
2019-10-13 17:15 BTW Krč fm Sehranka ZŠ Plamínkové 1 :
2019-10-18 19:30 Plán B FC Hoblina Jižák ZŠ Plamínkové 1 :
2019-10-20 17:15 Parma AG FC Momentum ZŠ Plamínkové 1 :
2019-11-01 19:30 Plán B Pony FC ZŠ Plamínkové 1 :
2019-11-03 17:15 Parma AG Los Losos ZŠ Plamínkové 1 :
2019-11-08 19:50 Los Angels Anals AFK Bochanův Syndrom ZŠ Plamínkové 1 :
2019-11-10 17:15 BTW Krč fm AG Dechcurew ZŠ Plamínkové 1 :
2019-11-15 19:30 Plán B Eurest Runners ZŠ Plamínkové 1 :
2019-11-17 17:15 Parma AG Fc Vyhaslé Hvězdy ZŠ Plamínkové 1 :
2019-11-22 19:50 Los Angels Anals Černí Štýři ZŠ Plamínkové 1 :
2019-11-24 17:15 BTW Krč fm FC ResslBoys ZŠ Plamínkové 1 :
2020-03-20 19:50 Los Angels Anals Pivná parta ZŠ Plamínkové 1 :
2020-03-22 17:15 BTW Krč fm FC Hoblina Jižák ZŠ Plamínkové 1 :
2020-03-27 19:30 Plán B BTW Krč fm ZŠ Plamínkové 1 :
2020-03-29 17:15 Parma AG FC Elita ZŠ Plamínkové 1 :
2020-04-03 19:50 Los Angels Anals BK Roura Fellas ZŠ Plamínkové 1 :
2020-04-05 17:15 BTW Krč fm FC Stará garda ZŠ Plamínkové 1 :
2020-04-17 19:30 Plán B AG Dechcurew ZŠ Plamínkové 1 :
2020-04-19 17:15 Parma AG One Direction ZŠ Plamínkové 1 :
2020-04-24 19:50 Los Angels Anals FC SION ZŠ Plamínkové 1 :
2020-04-26 17:15 BTW Krč fm High Society ZŠ Plamínkové 1 :
2020-05-01 19:30 Plán B FC ResslBoys ZŠ Plamínkové 1 :
2020-05-03 17:15 Parma AG Ludmila A ZŠ Plamínkové 1 :
2020-05-08 19:50 Los Angels Anals Borussia Dortšpunt forever ZŠ Plamínkové 1 :
2020-05-10 17:15 BTW Krč fm Pony FC ZŠ Plamínkové 1 :
2020-05-15 19:50 Los Angels Anals Red Team ZŠ Plamínkové 1 :
2020-05-17 17:15 BTW Krč fm Hell Spartans ZŠ Plamínkové 1 :
2020-05-22 19:30 Plán B FC Stará garda ZŠ Plamínkové 1 :
2020-05-24 17:15 Parma AG LVFC Prague ZŠ Plamínkové 1 :
2020-06-05 19:50 Los Angels Anals FC Nusle 420 ZŠ Plamínkové 1 :
2020-06-07 17:15 BTW Krč fm Druhá šance ZŠ Plamínkové 1 :
2020-06-12 19:30 Plán B High Society ZŠ Plamínkové 1 :
2020-06-14 17:15 Parma AG Královské Vinohrady ZŠ Plamínkové 1 :

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí Skóre
2000-04-14 16:00 Amigos "Volné místo 7" ZŠ Plamínkové 1 :
2000-05-31 19:30 Plán B "Volné místo 6" ZŠ Plamínkové 1 :
2000-09-11 16:00 Udatný Kedluben FC Bukefal ZŠ Plamínkové 1 0 : 5
2000-09-23 17:15 Parma AG "Volné místo 7" ZŠ Plamínkové 1 :
2012-09-23 18:30 BTW Krč fm Darkage ZŠ Plamínkové 1 Malá Strana C.F. 3 : 2
2012-10-14 18:30 BTW Krč fm Kanec v bučině ZŠ Plamínkové 1 Deleg. PKFL 2 : 5
2012-10-21 18:30 BTW Krč fm FC Tibetians ZŠ Plamínkové 1 Parma AG 0 : 0
2012-11-04 18:30 BTW Krč fm Converto Praha ZŠ Plamínkové 1 BTW Krč fm 3 : 4
2012-11-18 18:00 BTW Krč fm Lhotka stars ZŠ Plamínkové 1 Malá Strana C.F. 2 : 1
2013-03-03 15:00 Black b!tches FT Razors ZŠ Plamínkové 1 Deleg. test Košťál 5 : 7
2013-03-24 18:30 AFK Bochanův Syndrom Fc Lumíci ZŠ Plamínkové 1 SVP 3 : 1
2013-04-07 18:30 BTW Krč fm Ludmila A ZŠ Plamínkové 1 FC Hoblina Jižák 5 : 4
2013-04-14 18:30 AFK Bochanův Syndrom Undesirable team ZŠ Plamínkové 1 FC Hoblina Jižák 0 : 0
2013-04-21 18:30 BTW Krč fm Starý pany Vysočany ZŠ Plamínkové 1 Fc Krementi B 3 : 3
2013-04-28 18:30 AFK Bochanův Syndrom Bazinga ZŠ Plamínkové 1 PMS Olympian 2 : 0
2013-05-05 18:30 FC Rival Kanec v bučině ZŠ Plamínkové 1 Ničemných otců nejhorší synové 1 : 2
2013-05-12 18:30 BTW Krč fm FC Rival ZŠ Plamínkové 1 AFK Bochanův Syndrom 3 : 4
2013-05-12 19:45 AFK Bochanův Syndrom Vořežšpruti ZŠ Plamínkové 1 Karol Peterčík 8 : 4
2013-05-26 17:15 AFK Bochanův Syndrom Red Team ZŠ Plamínkové 1 Filip Adámek 1 : 2
2013-05-26 18:30 BTW Krč fm Les Bizerâns ZŠ Plamínkové 1 Filip Adámek 1 : 2
2013-05-26 19:45 Invalidní sourozenci BK Roura Fellas ZŠ Plamínkové 1 Filip Adámek 2 : 4
2013-06-02 18:30 FC Rival Darkage ZŠ Plamínkové 1 FC Upside 7 : 3
2013-06-09 18:30 AFK Bochanův Syndrom Judo club Jenis ZŠ Plamínkové 1 SVP 2 : 1
2013-06-16 18:30 BTW Krč fm FC Hedonis ZŠ Plamínkové 1 Fc Krementi B 2 : 3
2013-06-22 14:00 Fc Krementi A Ničemných otců nejhorší synové ZŠ Plamínkové 1 FC Umělka 0 : 5
2013-06-22 15:00 Ničemných otců nejhorší synové Fc Krementi B ZŠ Plamínkové 1 MSC FC 5 : 0
2013-06-22 16:00 Fc Krementi A Fc Krementi B ZŠ Plamínkové 1 AG UNITED 0 : 0
2013-06-22 17:00 Lømrå tüm Malá Strana C.F. ZŠ Plamínkové 1 Rams 5 : 0
2013-06-22 18:00 Malá Strana C.F. ARMFOOTBALL Praha ZŠ Plamínkové 1 Real Slama 0 : 0
2013-06-22 19:00 Lømrå tüm ARMFOOTBALL Praha ZŠ Plamínkové 1 Udatný Kedluben 5 : 0
2013-06-23 12:00 FC Vyhul AirsoftGame.cz Slavoj ZŠ Plamínkové 1 Nápoje 5 : 0
2013-06-23 12:00 Slavoj GP tým ZŠ Plamínkové 1 BK Roura Fellas 0 : 5
2013-06-23 13:00 FC Vyhul AirsoftGame.cz GP tým ZŠ Plamínkové 1 FC Upside 1 : 7
2013-06-23 14:00 Invalidní sourozenci Druhá šance ZŠ Plamínkové 1 Měšičáci 1 : 1
2013-06-23 15:00 Druhá šance Neuděláš nic ZŠ Plamínkové 1 PMS Olympian 1 : 6
2013-06-23 16:00 Invalidní sourozenci Neuděláš nic ZŠ Plamínkové 1 Real Praha 1 : 1
2013-06-23 17:00 FC Buracos Brancos FC ResslBoys ZŠ Plamínkové 1 Parma AG 4 : 1
2013-06-23 18:00 FC ResslBoys Pony FC ZŠ Plamínkové 1 Srdcaři s.r.o. 3 : 4
2013-06-23 19:00 FC Buracos Brancos Pony FC ZŠ Plamínkové 1 Rychlá rota 9 : 3
2013-09-15 13:00 Udatný Kedluben Královské Vinohrady B ZŠ Plamínkové 1 Jan Vlasák 4 : 0
2013-09-15 16:00 Parma AG BTW Krč fm ZŠ Plamínkové 1 Tomáš Caizl 4 : 1
2013-09-15 18:30 FT Razors Čelzí ZŠ Plamínkové 1 Tomáš Caizl 6 : 3
2013-09-22 13:00 Udatný Kedluben Invalidní sourozenci ZŠ Plamínkové 1 Parma AG 1 : 4
2013-09-22 17:00 FC Buracos Brancos SVP ZŠ Plamínkové 1 Tomáš Caizl 0 : 7
2013-09-22 18:30 FT Razors O. A. Arrows ZŠ Plamínkové 1 Fc Lehovec City 3 : 4
2013-09-29 16:00 Parma AG AFK Bochanův Syndrom ZŠ Plamínkové 1 Václav Sedmidubský 5 : 4
2013-09-29 18:30 BTW Krč fm Converto Praha ZŠ Plamínkové 1 Václav Sedmidubský 5 : 0
2013-10-06 13:00 Udatný Kedluben Ničemných otců nejhorší synové ZŠ Plamínkové 1 Tomáš Caizl 4 : 1
2013-10-06 17:00 FC Buracos Brancos FKMP Gooners Roma ZŠ Plamínkové 1 Ničemných otců nejhorší synové 3 : 7
2013-10-06 18:30 FT Razors Black b!tches ZŠ Plamínkové 1 TJ Tvoja Mama 2 : 3
2013-10-13 16:00 Parma AG Converto Praha ZŠ Plamínkové 1 Sehranka 13 : 7
2013-10-13 17:15 Black b!tches Kosiy ZŠ Plamínkové 1 Black b!tches 1 : 0
2013-10-13 18:30 BTW Krč fm Lamy z Panamy ZŠ Plamínkové 1 Karol Peterčík 2 : 4
2013-10-13 19:45 Real Slama Darkage ZŠ Plamínkové 1 Karol Peterčík 1 : 4
2013-10-20 16:00 Udatný Kedluben AG Dechcurew ZŠ Plamínkové 1 Milan Herian 2 : 5
2013-10-20 17:00 FC Buracos Brancos Fc Lumíci ZŠ Plamínkové 1 Tomáš Caizl 4 : 6
2013-10-20 18:30 FT Razors Ludmila B ZŠ Plamínkové 1 TJ Tvoja Mama 5 : 1
2013-10-27 16:00 Anal Riders FC Upside ZŠ Plamínkové 1 Marek Řeháček 5 : 0
2013-11-03 16:00 Parma AG Daytona b&w ZŠ Plamínkové 1 Real Praha 1 : 3
2013-11-03 16:00 Anal Riders Pejro CdF ZŠ Plamínkové 1 Jan Vlasák 0 : 1
2013-11-03 18:30 BTW Krč fm Sehranka ZŠ Plamínkové 1 Filip Adámek 7 : 2
2013-11-03 19:45 Real Slama Real Praha ZŠ Plamínkové 1 Filip Adámek 4 : 1
2013-11-10 16:00 Udatný Kedluben Fc Lehovec City ZŠ Plamínkové 1 Abstinenti 8 : 3
2013-11-10 17:00 FC Buracos Brancos FC Stará garda ZŠ Plamínkové 1 FC Upside 2 : 3
2013-11-10 18:30 FT Razors Chodov ZŠ Plamínkové 1 FC Hoblina Jižák 11 : 7
2013-11-10 19:45 Black b!tches O. A. Arrows ZŠ Plamínkové 1 Black b!tches 7 : 1
2013-11-17 16:00 Parma AG Lamy z Panamy ZŠ Plamínkové 1 Jan Vlasák 0 : 1
2013-11-17 18:30 BTW Krč fm Pony FC ZŠ Plamínkové 1 Real Praha 5 : 1
2013-11-23 14:15 Real Praha FC Vyhul AirsoftGame.cz ZŠ Plamínkové 1 Fc Lehovec City 12 : 4
2013-11-24 16:00 Udatný Kedluben ARMFOOTBALL Praha ZŠ Plamínkové 1 Pejro CdF 6 : 4
2013-11-24 17:15 Anal Riders Sk Pleská ZŠ Plamínkové 1 Marek Řeháček 2 : 2
2013-11-24 18:30 FT Razors FC SION ZŠ Plamínkové 1 Marek Řeháček 5 : 2
2013-11-24 19:45 Real Slama Lømrå tüm ZŠ Plamínkové 1 Marek Řeháček 2 : 0
2013-12-01 16:00 Parma AG Bazinga ZŠ Plamínkové 1 PMS Olympian 5 : 4
2013-12-01 17:00 FC Buracos Brancos Srdcaři s.r.o. ZŠ Plamínkové 1 Deleg. test Košťál 5 : 0
2013-12-01 17:00 FC Buracos Brancos Srdcaři s.r.o. ZŠ Plamínkové 1 Ničemných otců nejhorší synové 0 : 0
2013-12-01 18:30 BTW Krč fm Rychlá rota ZŠ Plamínkové 1 Sk Pleská 4 : 1
2013-12-08 16:00 Anal Riders TJ Tvoja Mama ZŠ Plamínkové 1 Marek Řeháček 6 : 3
2014-03-12 18:30 Real Slama Abstinenti ZŠ Plamínkové 1 Pavel Kvapil 5 : 2
2014-03-16 17:15 Anal Riders AG UNITED ZŠ Plamínkové 1 Milan Herian 2 : 1
2014-03-23 17:15 FC Buracos Brancos Les Bizerâns ZŠ Plamínkové 1 Pavel Kvapil 5 : 1
2014-03-23 18:30 BTW Krč fm Parma AG ZŠ Plamínkové 1 Pavel Kvapil 3 : 1
2014-03-26 20:00 Real Praha Darkage ZŠ Plamínkové 1 FT Razors 5 : 0
2014-03-29 18:30 Black b!tches Ludmila A ZŠ Plamínkové 1 FC Buracos Brancos 3 : 2
2014-03-30 16:00 Parma AG Sehranka ZŠ Plamínkové 1 Paleček - 1 : 4
2014-03-30 18:30 BTW Krč fm AFK Bochanův Syndrom ZŠ Plamínkové 1 TJ Tvoja Mama 5 : 4
2014-03-30 19:45 Real Slama FC Vyhul AirsoftGame.cz ZŠ Plamínkové 1 Sehranka 9 : 3
2014-04-06 16:00 Udatný Kedluben PMS Olympian ZŠ Plamínkové 1 Paleček - 1 : 5
2014-04-06 17:15 FC Buracos Brancos Vořežšpruti ZŠ Plamínkové 1 AG UNITED 0 : 5
2014-04-06 18:30 FT Razors Kosiy ZŠ Plamínkové 1 FC Hoblina Jižák 6 : 5
2014-04-12 18:30 Black b!tches FT Razors ZŠ Plamínkové 1 Daytona b&w 6 : 10
2014-04-13 17:15 AG UNITED Anal Riders ZŠ Plamínkové 1 FC Vyhul AirsoftGame.cz 2 : 5
2014-04-13 18:30 BTW Krč fm Daytona b&w ZŠ Plamínkové 1 Pejro CdF 0 : 3
2014-04-13 19:45 Real Slama FC ResslBoys ZŠ Plamínkové 1 FC Knedlíci 2 : 10
2014-04-27 16:00 Udatný Kedluben Slavoj ZŠ Plamínkové 1 Anal Riders 2 : 2
2014-04-27 17:15 FC Buracos Brancos FC Hedonis ZŠ Plamínkové 1 FC Upside 2 : 5
2014-04-27 18:30 FT Razors Ambassadors ZŠ Plamínkové 1 Fc Lehovec City 6 : 4
2014-04-27 19:45 AG UNITED FC Nové Město ZŠ Plamínkové 1 FC Hoblina Jižák 3 : 7
2014-05-04 16:00 Parma AG Pony FC ZŠ Plamínkové 1 MSC FC 4 : 2
2014-05-04 18:30 BTW Krč fm Bazinga ZŠ Plamínkové 1 Ničemných otců nejhorší synové 0 : 1
2014-05-04 19:45 Real Slama MSC FC ZŠ Plamínkové 1 Pony FC 1 : 2
2014-05-10 18:30 Black b!tches Ambassadors ZŠ Plamínkové 1 Abstinenti 5 : 4
2014-05-11 17:15 FC Buracos Brancos High Society ZŠ Plamínkové 1 Michal Škarda 3 : 14
2014-05-11 18:30 FT Razors FC Hoblina Jižák ZŠ Plamínkové 1 FC Vyhul AirsoftGame.cz 5 : 4
2014-05-18 16:00 Parma AG Kanec v bučině ZŠ Plamínkové 1 Anal Riders 2 : 6
2014-05-18 19:45 Real Slama Druhá šance ZŠ Plamínkové 1 Pavel Kvapil 3 : 1
2014-05-25 16:00 Udatný Kedluben Rams ZŠ Plamínkové 1 Marek Řeháček 8 : 0
2014-05-25 17:15 FC Buracos Brancos Lhotka stars ZŠ Plamínkové 1 Marek Řeháček 0 : 10
2014-05-25 18:30 FT Razors Red Team ZŠ Plamínkové 1 O. A. Arrows 3 : 3
2014-05-28 20:00 Black b!tches FC Hoblina Jižák ZŠ Plamínkové 1 FC Hedonis 4 : 5
2014-06-08 16:00 Parma AG Rychlá rota ZŠ Plamínkové 1 Michal Škarda 9 : 2
2014-06-08 17:15 FC Buracos Brancos Judo club Jenis ZŠ Plamínkové 1 Michal Škarda 0 : 5
2014-06-08 18:30 BTW Krč fm Kanec v bučině ZŠ Plamínkové 1 FC Knedlíci 2 : 3
2014-06-14 18:30 Black b!tches Red Team ZŠ Plamínkové 1 Eurest Runners 2 : 5
2014-06-15 17:15 Královské Vinohrady B Invalidní sourozenci ZŠ Plamínkové 1 Pony FC 2 : 3
2014-06-15 18:30 FT Razors Ludmila A ZŠ Plamínkové 1 Hell Spartans 9 : 1
2014-06-15 19:45 Real Slama Eurest Runners ZŠ Plamínkové 1 BK Roura Fellas 9 : 7
2014-09-13 16:00 MSC FC FC Banáni ZŠ Plamínkové 1 FC Elita 5 : 0
2014-09-14 16:00 Udatný Kedluben Sk Pleská ZŠ Plamínkové 1 David Voves 8 : 2
2014-09-14 17:15 Judo club Jenis Druhá šance ZŠ Plamínkové 1 David Voves 3 : 0
2014-09-14 18:30 FT Razors Ludmila A ZŠ Plamínkové 1 Tomáš Caizl 2 : 8
2014-09-19 18:30 Real Praha Justiční omyl ZŠ Plamínkové 1 Marek Řeháček 8 : 5
2014-09-20 16:00 MSC FC Los Losos ZŠ Plamínkové 1 Marek Řeháček 7 : 2
2014-09-20 17:15 Bazinga FKMP Gooners Roma ZŠ Plamínkové 1 Marek Řeháček 5 : 0
2014-09-21 16:00 Královské Vinohrady B Pražská šlechta ZŠ Plamínkové 1 Pavel Kvapil 4 : 1
2014-09-21 17:15 Anal Riders Parma AG ZŠ Plamínkové 1 Deleg. PKFL 2 : 1
2014-09-21 18:30 FT Razors Black b!tches ZŠ Plamínkové 1 Pavel Kvapil 0 : 0
2014-09-27 12:00 Justiční omyl Ničemných otců nejhorší synové ZŠ Plamínkové 1 FT Razors 6 : 3
2014-09-28 16:00 Udatný Kedluben Darkage ZŠ Plamínkové 1 David Kocman 3 : 2
2014-09-28 17:15 Judo club Jenis Bazinga ZŠ Plamínkové 1 CF Hornets 3 : 3
2014-09-28 18:30 BTW Krč fm PMS Olympian ZŠ Plamínkové 1 Sk Pleská 3 : 1
2014-10-03 18:30 Real Praha Královské Vinohrady B ZŠ Plamínkové 1 Marek Řeháček 5 : 1
2014-10-04 16:00 MSC FC Sehranka ZŠ Plamínkové 1 Anal Riders 2 : 3
2014-10-05 16:00 Udatný Kedluben FC Vyhul AirsoftGame.cz ZŠ Plamínkové 1 Michael Šarapatka 0 : 0
2014-10-05 17:15 Judo club Jenis FKMP Gooners Roma ZŠ Plamínkové 1 Michael Šarapatka 2 : 2
2014-10-05 18:30 FT Razors Ambassadors ZŠ Plamínkové 1 Michael Šarapatka 12 : 3
2014-10-11 12:00 Justiční omyl FC Banáni ZŠ Plamínkové 1 TJ Tvoja Mama 0 : 5
2014-10-11 17:00 BK Roura Fellas FC Hedonis ZŠ Plamínkové 1 MSC FC 2 : 3
2014-10-12 16:00 Královské Vinohrady B Ničemných otců nejhorší synové ZŠ Plamínkové 1 Michal Škarda 3 : 2
2014-10-12 17:15 Anal Riders Kanec v bučině ZŠ Plamínkové 1 David Voves 0 : 3
2014-10-12 18:30 BTW Krč fm Druhá šance ZŠ Plamínkové 1 FC Eintopf 5 : 2
2014-10-18 16:00 MSC FC Justiční omyl ZŠ Plamínkové 1 BK Roura Fellas 5 : 0
2014-10-19 16:00 Udatný Kedluben Borussia Dortšpunt forever ZŠ Plamínkové 1 Michael Šarapatka 0 : 10
2014-10-19 17:15 Judo club Jenis SVP ZŠ Plamínkové 1 Michael Šarapatka 1 : 1
2014-10-19 18:30 FT Razors Red Team ZŠ Plamínkové 1 Michael Šarapatka 7 : 4
2014-11-01 12:00 Justiční omyl TJ Tvoja Mama ZŠ Plamínkové 1 Ničemných otců nejhorší synové 3 : 3
2014-11-01 17:00 BK Roura Fellas Kanec v bučině ZŠ Plamínkové 1 Michael Šarapatka 5 : 1
2014-11-02 16:00 Královské Vinohrady B FC Banáni ZŠ Plamínkové 1 Marek Štěpán 5 : 0
2014-11-02 17:15 Anal Riders Converto Praha ZŠ Plamínkové 1 Filip Adámek 2 : 3
2014-11-02 18:30 BTW Krč fm Bazinga ZŠ Plamínkové 1 Marek Štěpán 2 : 2
2014-11-08 16:00 MSC FC Královské Vinohrady B ZŠ Plamínkové 1 Anal Riders 1 : 3
2014-11-09 16:00 Udatný Kedluben Lhotka stars ZŠ Plamínkové 1 Marek Šišák 3 : 3
2014-11-09 17:15 Judo club Jenis BTW Krč fm ZŠ Plamínkové 1 Michal Škarda 4 : 1
2014-11-09 18:30 FT Razors FC Hoblina Jižák ZŠ Plamínkové 1 Michal Škarda 3 : 3
2014-11-15 11:00 Real Praha MSC FC ZŠ Plamínkové 1 Michal Skala 1 : 2
2014-11-22 12:00 Justiční omyl Los Losos ZŠ Plamínkové 1 BK Roura Fellas 8 : 5
2014-11-23 16:00 Udatný Kedluben FC ResslBoys ZŠ Plamínkové 1 Filip Adámek 4 : 8
2014-11-29 11:00 Real Praha Sehranka ZŠ Plamínkové 1 Marek Řeháček 7 : 3
2014-12-10 18:30 MSC FC Ničemných otců nejhorší synové ZŠ Plamínkové 1 Michal Skala 4 : 2
2015-03-21 18:15 Fc Lumíci Fc Lehovec City ZŠ Plamínkové 1 Justiční omyl 3 : 6
2015-03-22 16:00 BTW Krč fm FKMP Gooners Roma ZŠ Plamínkové 1 Daniel Borodáč 1 : 2
2015-03-22 17:15 Anal Riders Rychlá rota ZŠ Plamínkové 1 Daniel Borodáč 14 : 3
2015-03-28 12:00 Justiční omyl Real Praha ZŠ Plamínkové 1 Ludmila A 3 : 3
2015-03-29 14:45 BTW Krč fm Nápoje ZŠ Plamínkové 1 Marek Štěpán 2 : 1
2015-03-29 16:00 Udatný Kedluben Eurest Runners ZŠ Plamínkové 1 Daniel Borodáč 4 : 5
2015-03-29 17:15 Judo club Jenis AFK Bochanův Syndrom ZŠ Plamínkové 1 Daniel Borodáč 2 : 0
2015-04-05 13:30 Real Praha Pražská šlechta ZŠ Plamínkové 1 BK Roura Fellas 3 : 1
2015-04-06 15:00 Královské Vinohrady B Justiční omyl ZŠ Plamínkové 1 Tomáš Caizl 5 : 7
2015-04-08 18:15 MSC FC TJ Tvoja Mama ZŠ Plamínkové 1 Matěj Holeček 2 : 0
2015-04-12 14:45 FT Razors FC SION ZŠ Plamínkové 1 Michal Skala 6 : 3
2015-04-12 16:00 Královské Vinohrady B Los Losos ZŠ Plamínkové 1 Michal Skala 5 : 0
2015-04-12 17:15 Anal Riders BK Roura Fellas ZŠ Plamínkové 1 Michal Koštál 3 : 9
2015-04-18 12:00 Justiční omyl FC Elita ZŠ Plamínkové 1 Ludmila A 5 : 4
2015-04-19 14:45 Anal Riders FC Hedonis ZŠ Plamínkové 1 Daniel Borodáč 6 : 1
2015-04-22 18:15 MSC FC FC Betonbau Praha ZŠ Plamínkové 1 Pražská šlechta 4 : 1
2015-04-23 20:00 Královské Vinohrady B Real Praha ZŠ Plamínkové 1 Královské Vinohrady B 1 : 2
2015-04-25 11:00 Real Praha Los Losos ZŠ Plamínkové 1 BK Roura Fellas 8 : 7
2015-04-25 14:45 Invalidní sourozenci Co ti je do toho ? ZŠ Plamínkové 1 Co ti je do toho ? 5 : 0
2015-04-26 14:45 Udatný Kedluben CF Hornets ZŠ Plamínkové 1 Deleg. PKFL 5 : 0
2015-04-26 16:00 Judo club Jenis Fc Lehovec City ZŠ Plamínkové 1 Filip Adámek 5 : 1
2015-04-26 17:15 FT Razors Lamy z Panamy ZŠ Plamínkové 1 Filip Adámek 7 : 5
2015-05-02 11:00 Real Praha Ničemných otců nejhorší synové ZŠ Plamínkové 1 Matěj Holeček 2 : 0
2015-05-02 12:00 Justiční omyl MSC FC ZŠ Plamínkové 1 Matěj Holeček 4 : 3
2015-05-02 14:45 AGB Prague Ajax Štrampouch Young Boys ZŠ Plamínkové 1 Michal Koštál 6 : 3
2015-05-03 14:45 Anal Riders Les Bizerâns ZŠ Plamínkové 1 Michal Koštál 3 : 2
2015-05-03 16:00 Královské Vinohrady B FC Elita ZŠ Plamínkové 1 Tomáš Chlum 3 : 2
2015-05-06 18:15 MSC FC Pražská šlechta ZŠ Plamínkové 1 Marek Řeháček 1 : 0
2015-05-10 16:00 Udatný Kedluben FC Eintopf ZŠ Plamínkové 1 Daniel Borodáč 2 : 11
2015-05-10 17:15 FT Razors Chodov ZŠ Plamínkové 1 Daniel Borodáč 6 : 4
2015-05-16 12:00 Justiční omyl Sehranka ZŠ Plamínkové 1 FT Razors 5 : 4
2015-05-16 14:45 AGB Prague Ajax Štrampouch Young Boys ZŠ Plamínkové 1 Michal Koštál 5 : 0
2015-05-17 14:45 BTW Krč fm Judo club Jenis ZŠ Plamínkové 1 Ludmila A 10 : 2
2015-05-17 16:00 Královské Vinohrady B MSC FC ZŠ Plamínkové 1 Daniel Borodáč 4 : 2
2015-05-17 17:15 Anal Riders High Society ZŠ Plamínkové 1 Daniel Borodáč 3 : 2
2015-05-20 18:15 MSC FC Real Praha ZŠ Plamínkové 1 FC Hoblina Jižák 0 : 8
2015-05-23 12:00 Justiční omyl FC Betonbau Praha ZŠ Plamínkové 1 Tomáš Chlum 3 : 2
2015-05-24 14:45 FT Razors Daytona b&w ZŠ Plamínkové 1 Michal Skala 3 : 6
2015-05-24 16:00 Udatný Kedluben Slavoj ZŠ Plamínkové 1 Michal Skala 0 : 1
2015-05-24 17:15 Judo club Jenis Nápoje ZŠ Plamínkové 1 Tomáš Chlum 0 : 2
2015-05-30 11:00 Real Praha TJ Tvoja Mama ZŠ Plamínkové 1 Real Praha 1 : 1
2015-05-30 14:45 AGB Prague Ajax Štrampouch Young Boys ZŠ Plamínkové 1 MSC FC 3 : 4
2015-05-31 13:30 Fc Lumíci Nápoje ZŠ Plamínkové 1 Fc Lumíci 2 : 4
2015-05-31 17:15 BTW Krč fm AFK Bochanův Syndrom ZŠ Plamínkové 1 AFK Bochanův Syndrom 3 : 4
2015-06-04 20:00 Anal Riders AG Dechcurew ZŠ Plamínkové 1 Anal Riders 5 : 1
2015-06-07 14:45 Královské Vinohrady B Sehranka ZŠ Plamínkové 1 SVP 6 : 2
2015-06-07 16:00 BTW Krč fm SVP ZŠ Plamínkové 1 Anal Riders 2 : 3
2015-06-10 18:15 MSC FC FC Elita ZŠ Plamínkové 1 Filip Adámek 4 : 7
2015-06-11 20:00 Královské Vinohrady B FC Betonbau Praha ZŠ Plamínkové 1 Královské Vinohrady B 5 : 3
2015-06-13 12:00 Justiční omyl Pražská šlechta ZŠ Plamínkové 1 BK Roura Fellas 5 : 0
2015-06-14 14:45 FT Razors O. A. Arrows ZŠ Plamínkové 1 Marek Šišák 11 : 6
2015-06-14 16:00 Udatný Kedluben Fc Jižní nářez ZŠ Plamínkové 1 Marek Šišák 1 : 3
2015-06-21 18:00 AGB Prague Ajax Štrampouch Young Boys ZŠ Plamínkové 1 Tomáš Chlum 4 : 1
2015-09-13 14:45 MSC FC FC Hedonis ZŠ Plamínkové 1 Tomáš Chlum 2 : 3
2015-09-13 16:00 Udatný Kedluben Los Losos ZŠ Plamínkové 1 Filip Adámek 4 : 2
2015-09-13 17:15 LT u Dubu Eurest Runners ZŠ Plamínkové 1 AGB Prague 2 : 4
2015-09-20 16:00 Královské Vinohrady B Lhotka stars ZŠ Plamínkové 1 David Voves 1 : 3
2015-09-20 17:15 Anal Riders SVP ZŠ Plamínkové 1 FC Momentum 3 : 1
2015-10-03 14:45 MSC FC Bazinga ZŠ Plamínkové 1 Deleg. PKFL 2 : 0
2015-10-04 14:45 Justiční omyl Los Losos ZŠ Plamínkové 1 Daniel Borodáč 5 : 0
2015-10-04 16:00 Udatný Kedluben Team Public ZŠ Plamínkové 1 Deleg. PKFL 5 : 0
2015-10-11 16:00 Královské Vinohrady B AG Dechcurew ZŠ Plamínkové 1 LT u Dubu 2 : 2
2015-10-11 17:15 Anal Riders Invalidní sourozenci ZŠ Plamínkové 1 Daniel Borodáč 2 : 0
2015-10-14 20:00 MSC FC Borussia Dortšpunt forever ZŠ Plamínkové 1 FC A Stejně To Vyhrajem 2 : 6
2015-10-17 11:00 LT u Dubu Liščí trus ZŠ Plamínkové 1 Liščí trus 2 : 4
2015-10-18 16:00 Udatný Kedluben FC Eintopf ZŠ Plamínkové 1 Tomáš Chlum 6 : 2
2015-10-25 16:00 Královské Vinohrady B Real Praha ZŠ Plamínkové 1 Marek Štěpán 5 : 4
2015-10-25 17:15 Anal Riders BTW Krč fm ZŠ Plamínkové 1 Michal Koštál 1 : 1
2015-11-07 10:30 Real Praha Anal Riders ZŠ Plamínkové 1 Filip Adámek 3 : 6
2015-11-07 14:45 MSC FC AFK Bochanův Syndrom ZŠ Plamínkové 1 Kampa FC 3 : 4
2015-11-08 14:45 Justiční omyl FC Eintopf ZŠ Plamínkové 1 TJ Suuret Höyhenet 8 : 3
2015-11-08 16:00 Udatný Kedluben LT u Dubu ZŠ Plamínkové 1 TJ Suuret Höyhenet 4 : 3
2015-11-11 20:00 MSC FC Parma AG ZŠ Plamínkové 1 Los Losos 4 : 5
2015-11-15 16:00 Udatný Kedluben Sehranka ZŠ Plamínkové 1 Justiční omyl 7 : 3
2015-11-15 17:15 Anal Riders Královské Vinohrady B ZŠ Plamínkové 1 Dynamit Praha 1 : 2
2015-11-21 10:30 Real Praha FC ResslBoys ZŠ Plamínkové 1 Michal Koštál 1 : 4
2015-11-22 14:45 Justiční omyl LT u Dubu ZŠ Plamínkové 1 Daniel Borodáč 8 : 4
2015-11-22 16:00 Královské Vinohrady B Daytona b&w ZŠ Plamínkové 1 Daniel Borodáč 0 : 1
2015-11-22 17:15 BTW Krč fm FC Stará garda ZŠ Plamínkové 1 Daniel Borodáč 0 : 1
2015-11-28 14:45 MSC FC Pony FC ZŠ Plamínkové 1 Anal Riders 0 : 3
2015-11-29 16:00 Udatný Kedluben Justiční omyl ZŠ Plamínkové 1 Tomáš Chlum 4 : 3
2015-11-29 17:15 Královské Vinohrady Bazinga ZŠ Plamínkové 1 Tomáš Chlum 2 : 1
2015-12-05 10:30 Real Praha SVP ZŠ Plamínkové 1 BK Roura Fellas 3 : 7
2015-12-06 14:45 Justiční omyl TJ Suuret Höyhenet ZŠ Plamínkové 1 Zdeněk Petr 10 : 1
2015-12-06 16:00 Královské Vinohrady B FC Stará garda ZŠ Plamínkové 1 Zdeněk Petr 2 : 8
2015-12-06 17:15 Anal Riders FC ResslBoys ZŠ Plamínkové 1 Deleg. test Košťál 0 : 7
2016-03-13 12:50 Judo club Jenis Les Bizerâns ZŠ Plamínkové 1 Judo club Jenis 5 : 3
2016-03-20 14:45 Justiční omyl Sehranka ZŠ Plamínkové 1 SVP 4 : 5
2016-03-20 16:00 Královské Vinohrady B SVP ZŠ Plamínkové 1 Dynamit Praha 3 : 5
2016-03-20 17:15 Anal Riders FC Stará garda ZŠ Plamínkové 1 Dynamit Praha 4 : 2
2016-03-28 17:15 BTW Krč fm Invalidní sourozenci ZŠ Plamínkové 1 Pavel Kvapil 5 : 2
2016-04-03 14:45 Justiční omyl Druhá šance ZŠ Plamínkové 1 Tomáš Chlum 5 : 3
2016-04-03 16:00 Udatný Kedluben Eurest Runners ZŠ Plamínkové 1 Tomáš Chlum 1 : 6
2016-04-03 17:15 Judo club Jenis FC Hedonis ZŠ Plamínkové 1 Zdeněk Petr 1 : 0
2016-04-09 11:00 Real Praha AG Dechcurew ZŠ Plamínkové 1 Tomáš Chlum 2 : 2
2016-04-10 14:45 Abstinenti FC Likvidators Praha ZŠ Plamínkové 1 Tomáš Chlum 6 : 2
2016-04-10 16:00 Královské Vinohrady B Invalidní sourozenci ZŠ Plamínkové 1 Anal Riders 5 : 1
2016-04-10 17:15 Anal Riders Lhotka stars ZŠ Plamínkové 1 Milan Janča 1 : 3
2016-04-17 14:45 Justiční omyl Eurest Runners ZŠ Plamínkové 1 Zdeněk Petr 5 : 4
2016-04-17 16:00 Udatný Kedluben AG UNITED ZŠ Plamínkové 1 ACSK Mc Nápas Team 2 : 2
2016-04-17 17:15 Judo club Jenis Bazinga ZŠ Plamínkové 1 Eurest Runners 2 : 4
2016-04-24 14:45 Abstinenti Slavoj ZŠ Plamínkové 1 Tomáš Chlum 0 : 5
2016-04-24 16:00 Královské Vinohrady B BTW Krč fm ZŠ Plamínkové 1 Marek Štěpán 5 : 2
2016-04-24 17:15 Anal Riders AG Dechcurew ZŠ Plamínkové 1 Hell Spartans 4 : 2
2016-05-01 13:30 Abstinenti Darkage ZŠ Plamínkové 1 Eurest Runners 7 : 2
2016-05-01 17:15 Judo club Jenis Borussia Dortšpunt forever ZŠ Plamínkové 1 Milan Janča 0 : 7
2016-05-08 16:00 Královské Vinohrady B AC Texaské hyeny ZŠ Plamínkové 1 Zdeněk Petr 0 : 5
2016-05-12 19:30 Anal Riders Real Praha ZŠ Plamínkové 1 Real Praha 1 : 1
2016-05-15 13:30 Abstinenti AGB Prague ZŠ Plamínkové 1 Milan Janča 8 : 4
2016-05-15 14:45 Justiční omyl Liščí trus ZŠ Plamínkové 1 Tomáš Chlum 3 : 3
2016-05-15 16:00 Královské Vinohrady B Anal Riders ZŠ Plamínkové 1 Tomáš Chlum 1 : 4
2016-05-15 17:15 Judo club Jenis AFK Bochanův Syndrom ZŠ Plamínkové 1 Hell Spartans 4 : 7
2016-05-22 14:30 Bazinga Parma AG ZŠ Plamínkové 1 Bazinga 3 : 4
2016-05-22 16:00 Udatný Kedluben TJ Suuret Höyhenet ZŠ Plamínkové 1 Daniel Borodáč 1 : 2
2016-05-22 17:15 Anal Riders AC Texaské hyeny ZŠ Plamínkové 1 Daniel Borodáč 1 : 3
2016-05-29 16:00 Udatný Kedluben Liščí trus ZŠ Plamínkové 1 Liščí trus 1 : 1
2016-05-29 17:15 BTW Krč fm SVP ZŠ Plamínkové 1 FC Hoblina Jižák 5 : 3
2016-06-05 13:30 Abstinenti Converto Praha ZŠ Plamínkové 1 Zdeněk Petr 3 : 2
2016-06-05 14:45 Justiční omyl Udatný Kedluben ZŠ Plamínkové 1 Zdeněk Petr 9 : 1
2016-06-05 16:00 Královské Vinohrady B FC ResslBoys ZŠ Plamínkové 1 Milan Herian 5 : 5
2016-06-08 19:30 Anal Riders Daytona b&w ZŠ Plamínkové 1 Anal Riders 1 : 3
2016-06-12 16:00 Udatný Kedluben Druhá šance ZŠ Plamínkové 1 Justiční omyl 4 : 3
2016-06-12 17:15 Judo club Jenis Pony FC ZŠ Plamínkové 1 Eurest Runners 0 : 5
2016-09-11 14:45 Abstinenti O. A. Arrows ZŠ Plamínkové 1 Tomáš Chlum 4 : 18
2016-09-11 17:15 Judo club Jenis Daytona b&w ZŠ Plamínkové 1 Michal Koštál 3 : 1
2016-09-15 19:45 Královské Vinohrady B High Society ZŠ Plamínkové 1 Marek Štěpán 6 : 0
2016-09-18 14:45 Abstinenti AG Dechcurew ZŠ Plamínkové 1 Marek Štěpán 4 : 0
2016-09-25 14:45 Justiční omyl Les Bizerâns ZŠ Plamínkové 1 Zdeněk Petr 0 : 7
2016-09-25 17:15 Judo club Jenis Děravý gumy ZŠ Plamínkové 1 Zdeněk Petr 5 : 0
2016-10-02 14:45 Abstinenti LT u Dubu ZŠ Plamínkové 1 Tomáš Chlum 7 : 5
2016-10-02 16:00 Královské Vinohrady B FC Stará garda ZŠ Plamínkové 1 Tomáš Chlum 3 : 1
2016-10-02 17:15 BTW Krč fm Judo club Jenis ZŠ Plamínkové 1 Tomáš Chlum 6 : 5
2016-10-09 16:00 Udatný Kedluben Darkage ZŠ Plamínkové 1 Tomáš Chlum 5 : 9
2016-10-09 17:15 Judo club Jenis O. A. Arrows ZŠ Plamínkové 1 Kampa FC 1 : 4
2016-10-16 14:45 Abstinenti Judo club Jenis ZŠ Plamínkové 1 Marek Řeháček 5 : 5
2016-10-16 16:00 Královské Vinohrady B Converto Praha ZŠ Plamínkové 1 Marek Řeháček 4 : 2
2016-10-16 17:15 BTW Krč fm Daytona b&w ZŠ Plamínkové 1 Daniel Borodáč 1 : 5
2016-10-23 14:45 Justiční omyl Eurest Runners ZŠ Plamínkové 1 Tomáš Chlum 8 : 1
2016-10-23 16:00 Udatný Kedluben AGB Prague ZŠ Plamínkové 1 Tomáš Chlum 5 : 1
2016-10-23 17:15 Judo club Jenis Rychlá rota ZŠ Plamínkové 1 FC Likvidators Praha 3 : 1
2016-10-30 14:45 Justiční omyl Královské Vinohrady B ZŠ Plamínkové 1 Královské Vinohrady B 3 : 1
2016-11-06 14:45 Abstinenti Daytona b&w ZŠ Plamínkové 1 Tomáš Chlum 2 : 6
2016-11-06 16:00 Královské Vinohrady B SVP ZŠ Plamínkové 1 Daniel Borodáč 2 : 8
2016-11-06 17:15 BTW Krč fm Děravý gumy ZŠ Plamínkové 1 Daniel Borodáč 5 : 0
2016-11-13 14:45 Justiční omyl High Society ZŠ Plamínkové 1 David Řezáč 6 : 1
2016-11-13 16:00 Udatný Kedluben TJ Tvoja Mama ZŠ Plamínkové 1 Tomáš Chlum 2 : 1
2016-11-13 17:15 Judo club Jenis Parma AG ZŠ Plamínkové 1 Daniel Borodáč 2 : 2
2016-11-20 14:45 Abstinenti Děravý gumy ZŠ Plamínkové 1 FC Hoblina Jižák 5 : 0
2016-11-27 14:45 Justiční omyl FC Stará garda ZŠ Plamínkové 1 David Řezáč 5 : 2
2016-11-27 16:00 Královské Vinohrady B Eurest Runners ZŠ Plamínkové 1 Michal Koštál 8 : 1
2016-11-27 17:15 BTW Krč fm Abstinenti ZŠ Plamínkové 1 Marek Řeháček 3 : 0
2016-12-04 17:15 BTW Krč fm LT u Dubu ZŠ Plamínkové 1 LT u Dubu 3 : 5
2017-03-19 14:45 Justiční omyl Pony FC ZŠ Plamínkové 1 Tomáš Chlum 3 : 1
2017-03-19 16:00 Královské Vinohrady B Hell Spartans ZŠ Plamínkové 1 Tomáš Chlum 7 : 1
2017-03-19 17:15 BTW Krč fm Rychlá rota ZŠ Plamínkové 1 Marek Řeháček 4 : 3
2017-03-26 14:45 Justiční omyl Converto Praha ZŠ Plamínkové 1 Michal Koštál 1 : 0
2017-03-26 17:15 Judo club Jenis ARMFOOTBALL Praha ZŠ Plamínkové 1 Martin Pašek 3 : 3
2017-04-02 16:00 Královské Vinohrady B AFK Bochanův Syndrom ZŠ Plamínkové 1 Tomáš Chlum 1 : 1
2017-04-02 17:15 BTW Krč fm Parma AG ZŠ Plamínkové 1 Daniel Borodáč 3 : 1
2017-04-09 14:45 Justiční omyl SVP ZŠ Plamínkové 1 Daniel Borodáč 7 : 1
2017-04-09 17:15 Judo club Jenis BTW Krč fm ZŠ Plamínkové 1 Daniel Borodáč 3 : 1
2017-04-13 17:15 Judo club Jenis AG Dechcurew ZŠ Plamínkové 1 Judo club Jenis 0 : 5
2017-04-23 16:00 Královské Vinohrady B Justiční omyl ZŠ Plamínkové 1 Tomáš Chlum 4 : 6
2017-04-23 17:15 BTW Krč fm Královské Vinohrady ZŠ Plamínkové 1 František Novotný 2 : 2
2017-04-30 14:45 Justiční omyl FC ResslBoys ZŠ Plamínkové 1 Zdeněk Petr 3 : 4
2017-05-07 16:00 Královské Vinohrady B Les Bizerâns ZŠ Plamínkové 1 Michal Skala 5 : 4
2017-05-08 17:00 BTW Krč fm ARMFOOTBALL Praha ZŠ Plamínkové 1 BTW Krč fm 8 : 3
2017-05-14 14:45 Justiční omyl Hell Spartans ZŠ Plamínkové 1 Tomáš Chlum 3 : 4
2017-05-14 17:15 Judo club Jenis LT u Dubu ZŠ Plamínkové 1 Martin Pašek 5 : 0
2017-05-21 16:00 Královské Vinohrady B Pony FC ZŠ Plamínkové 1 Filip Adámek 1 : 7
2017-05-21 17:15 BTW Krč fm AG Dechcurew ZŠ Plamínkové 1 Zdeněk Petr 2 : 1
2017-06-04 14:45 Justiční omyl AFK Bochanův Syndrom ZŠ Plamínkové 1 Tomáš Chlum 3 : 3
2017-06-04 16:00 Královské Vinohrady B FC ResslBoys ZŠ Plamínkové 1 Zdeněk Petr 3 : 1
2017-06-04 17:15 BTW Krč fm O. A. Arrows ZŠ Plamínkové 1 Zdeněk Petr 3 : 3
2017-06-11 17:15 Judo club Jenis Královské Vinohrady ZŠ Plamínkové 1 SVP 1 : 7
2017-06-11 19:00 Eurest Runners Královské Vinohrady B ZŠ Plamínkové 1 Eurest Runners 0 : 5
2017-09-08 19:50 Los Angels Anals FC ResslBoys ZŠ Plamínkové 1 František Novotný 6 : 1
2017-09-10 14:45 Justiční omyl Sehranka ZŠ Plamínkové 1 Michal Koštál 5 : 4
2017-09-10 17:15 BTW Krč fm FC Nusle 420 ZŠ Plamínkové 1 Michal Koštál 2 : 9
2017-09-14 19:45 Královské Vinohrady B FC Stará garda ZŠ Plamínkové 1 František Novotný 4 : 3
2017-09-15 19:50 Plán B Darkage ZŠ Plamínkové 1 František Novotný 6 : 1
2017-09-17 17:15 Parma AG Královské Vinohrady B ZŠ Plamínkové 1 Tomáš Chlum 0 : 4
2017-09-22 19:50 Los Angels Anals Lhotka stars ZŠ Plamínkové 1 Daniel Borodáč 5 : 2
2017-09-24 13:30 Los Angels Anals B FC Showdown ZŠ Plamínkové 1 Daniel Borodáč 2 : 4
2017-09-24 14:45 Justiční omyl Hell Spartans ZŠ Plamínkové 1 Daniel Borodáč 5 : 3
2017-09-24 16:00 Královské Vinohrady B One Direction ZŠ Plamínkové 1 Daniel Borodáč 1 : 1
2017-09-24 17:15 BTW Krč fm High Society ZŠ Plamínkové 1 David Řezáč 1 : 2
2017-10-06 19:50 Los Angels Anals Eurest Runners ZŠ Plamínkové 1 5 : 0
2017-10-08 14:45 Justiční omyl BTW Krč fm ZŠ Plamínkové 1 František Novotný 2 : 4
2017-10-08 16:00 Královské Vinohrady B Daytona b&w ZŠ Plamínkové 1 Milan Janča 3 : 5
2017-10-08 17:15 Parma AG Judo club Jenis ZŠ Plamínkové 1 Milan Janča 1 : 3
2017-10-13 19:50 Plán B Perličky na dně ZŠ Plamínkové 1 Tomáš Chlum 2 : 5
2017-10-15 17:15 BTW Krč fm Rychlá rota ZŠ Plamínkové 1 Military Athletic Club Warrior 4 : 3
2017-10-20 19:50 Los Angels Anals Hail Hydra ZŠ Plamínkové 1 Filip Adámek 14 : 3
2017-10-22 14:45 Justiční omyl Bazinga ZŠ Plamínkové 1 0 : 5
2017-10-22 16:00 Královské Vinohrady B Judo club Jenis ZŠ Plamínkové 1 Borussia Dortšpunt forever 3 : 2
2017-10-22 17:15 Parma AG Fc Lehovec City ZŠ Plamínkové 1 Petr Sejkot 3 : 4
2017-10-27 19:50 Plán B Ničemných otců nejhorší synové ZŠ Plamínkové 1 František Novotný 8 : 1
2017-10-29 17:15 BTW Krč fm Gunners ZŠ Plamínkové 1 Martin Pašek 5 : 0
2017-11-03 19:50 Los Angels Anals Darkage ZŠ Plamínkové 1 Milan Herian 9 : 3
2017-11-05 14:45 Justiční omyl FC Nusle 420 ZŠ Plamínkové 1 Michal Koštál 1 : 8
2017-11-05 16:00 Královské Vinohrady B Fc Lehovec City ZŠ Plamínkové 1 Tomáš Chlum 2 : 6
2017-11-05 17:15 Parma AG Borussia Dortšpunt forever ZŠ Plamínkové 1 Tomáš Chlum 2 : 4
2017-11-10 19:50 Plán B Los Angels Anals ZŠ Plamínkové 1 František Novotný 1 : 2
2017-11-12 17:15 BTW Krč fm Sehranka ZŠ Plamínkové 1 Michal Koštál 1 : 4
2017-11-24 18:30 Los Angels Anals B FC Bukefal ZŠ Plamínkové 1 František Novotný 5 : 12
2017-11-24 19:50 Los Angels Anals FC Momentum ZŠ Plamínkové 1 František Novotný 5 : 2
2017-11-26 14:45 Justiční omyl Rychlá rota ZŠ Plamínkové 1 Martin Pašek 6 : 5
2017-11-26 16:00 Královské Vinohrady B Borussia Dortšpunt forever ZŠ Plamínkové 1 Martin Pašek 3 : 7
2017-11-26 17:15 Parma AG FC Stará garda ZŠ Plamínkové 1 Martin Pašek 2 : 3
2017-12-01 19:50 Plán B Hail Hydra ZŠ Plamínkové 1 Roman Procházka 1 : 1
2017-12-03 17:15 BTW Krč fm FC Hedonis ZŠ Plamínkové 1 Filip Adámek 1 : 0
2018-03-16 19:50 Plán B AG UNITED ZŠ Plamínkové 1 Daniel Borodáč 2 : 2
2018-03-18 17:15 Parma AG One Direction ZŠ Plamínkové 1 Dynamit Praha 3 : 4
2018-03-25 16:00 Královské Vinohrady B Parma AG ZŠ Plamínkové 1 František Novotný 2 : 2
2018-03-25 17:15 BTW Krč fm Hell Spartans ZŠ Plamínkové 1 František Novotný 4 : 2
2018-04-06 19:40 Plán B Eurest Runners ZŠ Plamínkové 1 Tomáš Dobřanský 1 : 2
2018-04-08 17:15 Parma AG FC Elita ZŠ Plamínkové 1 David Kocman 4 : 2
2018-04-13 19:40 Plán B FC Momentum ZŠ Plamínkové 1 František Novotný 4 : 1
2018-04-20 19:50 Los Angels Anals Kubánští doutníci ZŠ Plamínkové 1 Tomáš Dobřanský 4 : 1
2018-04-22 16:00 Královské Vinohrady B FC Elita ZŠ Plamínkové 1 Tomáš Chlum 3 : 6
2018-04-22 17:15 Parma AG AFK Bochanův Syndrom ZŠ Plamínkové 1 Tomáš Dobřanský 2 : 3
2018-05-04 19:40 Plán B FC ResslBoys ZŠ Plamínkové 1 Tomáš Dobřanský 6 : 1
2018-05-06 17:15 BTW Krč fm Nápoje ZŠ Plamínkové 1 Tomáš Dobřanský 1 : 2
2018-05-11 19:50 Los Angels Anals AG UNITED ZŠ Plamínkové 1 Tomáš Dobřanský 8 : 1
2018-05-13 16:00 Královské Vinohrady B AFK Bochanův Syndrom ZŠ Plamínkové 1 Tomáš Chlum 3 : 8
2018-05-13 17:15 Parma AG Les Bizerâns ZŠ Plamínkové 1 Tomáš Chlum 1 : 5
2018-05-18 19:40 Plán B Lhotka stars ZŠ Plamínkové 1 Filip Adámek 7 : 4
2018-05-20 17:15 BTW Krč fm Bazinga ZŠ Plamínkové 1 František Novotný 3 : 1
2018-05-25 19:50 Los Angels Anals Plán B ZŠ Plamínkové 1 Milan Herian 3 : 3
2018-05-27 16:00 Královské Vinohrady B Les Bizerâns ZŠ Plamínkové 1 Tomáš Chlum 2 : 2
2018-05-27 17:15 Parma AG Military Athletic Club Warrior ZŠ Plamínkové 1 Tomáš Chlum 5 : 3
2018-06-03 17:15 Los Angels Anals Ničemných otců nejhorší synové ZŠ Plamínkové 1 Ničemných otců nejhorší synové 5 : 0
2018-06-03 18:00 FC Eintopf Dynamit Praha ZŠ Plamínkové 1 Tomáš Chlum 3 : 6
2018-06-08 19:40 Plán B Kubánští doutníci ZŠ Plamínkové 1 František Novotný 0 : 1
2018-06-10 17:15 BTW Krč fm AG Dechcurew ZŠ Plamínkové 1 Milan Janča 4 : 2
2018-06-15 19:50 Los Angels Anals Perličky na dně ZŠ Plamínkové 1 5 : 0
2018-06-17 16:00 Královské Vinohrady B Military Athletic Club Warrior ZŠ Plamínkové 1 Tomáš Chlum 5 : 0
2018-06-17 17:15 Parma AG Daytona b&w ZŠ Plamínkové 1 Marek Řeháček 2 : 4
2018-09-07 19:50 Los Angels Anals Bazinga ZŠ Plamínkové 1 Marek Řeháček 5 : 1
2018-09-09 17:15 Parma AG Eurest Runners ZŠ Plamínkové 1 Tomáš Chlum 0 : 2
2018-09-14 19:30 Plán B SSI Group ZŠ Plamínkové 1 Michal Koštál 5 : 0
2018-09-16 17:15 BTW Krč fm Ludmila A ZŠ Plamínkové 1 Tomáš Chlum 0 : 7
2018-09-21 19:50 Los Angels Anals FC Hedonis ZŠ Plamínkové 1 Marek Řeháček 16 : 1
2018-10-07 17:15 BTW Krč fm Borussia Dortšpunt forever ZŠ Plamínkové 1 Daniel Borský 1 : 6
2018-10-12 19:50 Los Angels Anals High Society ZŠ Plamínkové 1 Marek Řeháček 10 : 0
2018-10-14 17:15 Parma AG Los Cojones de Martinez ZŠ Plamínkové 1 Fc Vyhaslé Hvězdy 1 : 1
2018-10-19 19:50 Los Angels Anals Pony FC ZŠ Plamínkové 1 František Novotný 9 : 3
2018-10-21 17:15 BTW Krč fm FC Hoblina Jižák ZŠ Plamínkové 1 Daniel Borský 1 : 4
2018-10-26 19:30 Plán B GJS ZŠ Plamínkové 1 Daniel Borský 2 : 2
2018-10-28 17:15 Parma AG Ligový soubor Deziluzy ZŠ Plamínkové 1 Tomáš Chlum 10 : 0
2018-11-02 19:50 Los Angels Anals Daytona b&w ZŠ Plamínkové 1 Borussia Dortšpunt forever 6 : 4
2018-11-04 17:15 BTW Krč fm Red Team ZŠ Plamínkové 1 Daniel Borský 1 : 1
2018-11-09 19:30 Plán B SK Praha Jednota ZŠ Plamínkové 1 Fc Vyhaslé Hvězdy 7 : 0
2018-11-11 17:15 Parma AG FC Eintopf ZŠ Plamínkové 1 AG UNITED 4 : 2
2018-11-16 19:40 Plán B Dynamit Praha ZŠ Plamínkové 1 Dynamit Praha 2 : 1
2018-11-16 19:50 Los Angels Anals Fc Lehovec City ZŠ Plamínkové 1 GJS 8 : 0
2018-11-18 17:15 Parma AG TJ Tvoja Mama ZŠ Plamínkové 1 Jakub Kotek 1 : 3
2018-11-23 19:30 Plán B Perličky na dně ZŠ Plamínkové 1 Hell Spartans 9 : 2
2018-11-25 16:00 Darkage Converto Praha ZŠ Plamínkové 1 Darkage 0 : 0
2018-11-25 17:15 BTW Krč fm AC Texaské hyeny ZŠ Plamínkové 1 Fc Vyhaslé Hvězdy 3 : 2
2019-03-08 19:30 Plán B Los Angels Anals B ZŠ Plamínkové 1 Sergej Greshnyakov 3 : 2
2019-03-10 16:00 Amigos FC Eintopf ZŠ Plamínkové 1 Milan Janča 4 : 2
2019-03-10 17:15 BTW Krč fm O. A. Arrows ZŠ Plamínkové 1 Sehranka 1 : 3
2019-03-15 19:50 Los Angels Anals AFK Bochanův Syndrom ZŠ Plamínkové 1 Martin Pašek 4 : 5
2019-03-17 17:15 Parma AG Amigos ZŠ Plamínkové 1 Daniel Borodáč 4 : 4
2019-03-22 19:30 Plán B Dechroje ZŠ Plamínkové 1 Sehranka 8 : 1
2019-03-24 16:00 Amigos Krápníkáři ZŠ Plamínkové 1 Jakub Kotek 0 : 4
2019-03-29 19:50 Los Angels Anals Černí Štýři ZŠ Plamínkové 1 Michal Koštál 4 : 3
2019-03-31 17:15 Parma AG FC Atlepast ZŠ Plamínkové 1 Jiří Soukup 4 : 1
2019-04-05 19:30 Plán B 1.FC Crux Praha ZŠ Plamínkové 1 Borussia Dortšpunt forever 6 : 2
2019-04-07 16:00 Amigos TJ Tvoja Mama ZŠ Plamínkové 1 Michal Koštál 1 : 2
2019-04-07 17:15 BTW Krč fm FC Nusle 420 ZŠ Plamínkové 1 Michal Koštál 2 : 13
2019-04-12 19:30 Plán B LVFC Prague ZŠ Plamínkové 1 Sergej Greshnyakov 5 : 2
2019-04-14 17:15 Parma AG Black Bull Kobylisy ZŠ Plamínkové 1 Milan Janča 4 : 1
2019-04-26 19:50 Los Angels Anals Hell Spartans ZŠ Plamínkové 1 Michal Koštál 1 : 3
2019-04-28 17:15 BTW Krč fm BK Roura Fellas ZŠ Plamínkové 1 Michal Koštál 0 : 6
2019-05-03 19:30 Plán B AG UNITED ZŠ Plamínkové 1 Jiří Soukup 2 : 2
2019-05-05 16:00 Amigos Los Cojones de Martinez ZŠ Plamínkové 1 František Novotný 2 : 4
2019-05-05 17:15 Parma AG Druhá šance ZŠ Plamínkové 1 Sergej Greshnyakov 1 : 3
2019-05-17 19:50 Los Angels Anals Los Losos ZŠ Plamínkové 1 František Novotný 11 : 2
2019-05-19 17:15 BTW Krč fm FT Razors ZŠ Plamínkové 1 Michal Koštál 6 : 7
2019-06-02 16:00 Amigos Ligový soubor Deziluzy ZŠ Plamínkové 1 Milan Růžička 4 : 6
2019-06-02 17:15 BTW Krč fm FC SION ZŠ Plamínkové 1 Milan Růžička 2 : 5
2019-06-07 19:50 Los Angels Anals FC Elita ZŠ Plamínkové 1 Borussia Dortšpunt forever 2 : 3
2019-06-09 17:15 Parma AG Krápníkáři ZŠ Plamínkové 1 Jakub Kotek 4 : 0

Den Čas Tým Soutěž
Neděle 17:15 BTW Krč fm Pražská klubová fotbalová liga
Neděle 17:15 Parma AG Pražská klubová fotbalová liga
Pátek 19:30 Plán B Pražská klubová fotbalová liga
Pátek 19:50 Los Angels Anals Pražská klubová fotbalová liga

 Naše další projekty:

2vs2 Liga   

Založit nový tým   Přihlásit se do administrace Zaregistrovat se jako nový hráč

Spolupracujeme s:

http://www.psmf.cz/res/data/023/002908.gif?seek=1529937195