Konání: 2016-11-13 14:45:00, Plamínkové 1

Zařazení: 2016/2017 Podzim, 2.B liga, kolo 9

Rozhodčí: David Řezáč

Skóre: 6:1

Skóre v polovině: 4:0

Komentář: Zprvu vyrovnané utkání. V 8. minutě se dostal Justiční omyl do vedení, když si hostující Jelínek srazil přihrávku napříč vápnem do vlastní sítě. Toho času ještě nevěděl, že v tomto zápase přijde pro něho a zároveň pro celý jeho tým ještě větší pohroma. V 15 . minutě, za jednobrankového vedení domácích, Jelínek rukou zasáhl míč směřující do sítě Králíčkovy branky. V takové situaci nemohlo následovat nic jiného než červená karta s pokutovým kopem. Tato situace fatálně ovlivnila další průběh utkání. Z následující penalty domácí navýšili rozdíl o dvě branky a dohrávali utkání s výhodou jednoho hráče v poli. Od té doby se zápas nesl v nervóznějším duchu a na hostech byla patrná určitá míra dotčení. Navzdory statečně se snaživším hostím, kteří bojovali i za nevýhodného počtu hráčů v poli, Justiční omyl navýšil své vedení o další dvě branky na poločasových 4:0. O osudu utkání bylo rozhodnuto a bylo potřeba jej jen dohrát. V druhé půli se průběh utkání místy naprosto zbytečně vyhrocoval na obou stranách hřiště, až muselo dojít na pohovor s kapitány obou mužstev a nabádání k poklidnému a fairovému dohrání zápasu. Za hosty čestný úspěch zaznamenal Kocfelda. Justiční omyl v druhé půli ke čtyřem brankám z půle první přidal ještě další dvě a mohl si tak připsat tři body do tabulky za výhru 6:1.