Konání: 2014-04-12 18:30:00, Plamínkové 1

Zařazení: 2013/2014 J, 1. liga, kolo 15

Rozhodčí: Daytona b&w

Skóre: 6:10

Skóre v polovině: 1:2

Komentář: Obě mužstva zahájila utkání pouze se čtyřmi hráči v poli. Hostům se však dařilo držet míč a vytvářeli si neustálý tlak, ten se jen zvýšil po doplnění týmu pátým hráčem. Do vedení se dokázali hosté dostat v 15. minutě. Domácí se museli soustředit zejména na obranu a čekat na rychlý protiútok. Jeden z nich se jim podařilo v 25. minutě využít a vyrovnat skóre. Dva zajímavé momenty přinesla poslední minuta prvního poločasu. Nejprve se FT Razors dostali do vedení 2:1, vzápětí však mohlo být opět vyrovnáno. Domácí velkou šanci ale neproměnili, přesto pro ně skončil první poločas přijatelným výsledkem (1:2). Krátce po začátku druhé půle se do hry zapojil i pátý hráč domácích. Paradoxně poté domácí v rychlém sledu čtyřikrát inkasovali (1:6). Od té chvíle se hrál oboustranně útočný fotbal, jedna akce střídala druhou a výsledek utkání se zastavil až na stavu 6:10 pro FT Razors.