Konání: 2013-10-06 18:30:00, Plamínkové 1

Zařazení: 2013/2014 P, 1. liga, kolo 4

Rozhodčí: TJ Tvoja Mama

Skóre: 2:3

Skóre v polovině: 2:2

Komentář: Utkání začali lépe hosté a rychlou hrou zřejmě překvapili domácí, kteří se sešli skutečně v hojném počtu a mohli dokonce střídat dvě kompletní pětky. Hosté tedy zaslouženě vstřelili dvě branky po rychlých akcích, které táhli do často otevřené obrany soupeře. Měli poté ještě šanci na vstřelení třetího gólu, ovšem nestalo se a v závěru poločasu se projevila také kvalita domácích, kteří zaraženým hostím vstřelili dvě slepené branky z dorážek poblíž brány soupeře a poločas tedy skončil výsledkem 2:2. Ve druhém poločase vstřelili hosté v úvodu třetí gól a ten se ukázal jako klíčový. Poté zhruba od 40. minuty až dokonce se zápas změnil v obléhání týmu Black B!tches týmem FT Razors, který se hnal za vyrovnáním, přerušované občasnými breaky či nákopy hostí. Ovšem i přes obrovské šance domácích hosté nakonec v pravdě zázračně (především zákroky gólmana byly často neuvěřitelné) vítězství udrželi. Oba týmy hrály poměrně pohledný fotbal, bez větších faulů či jiných prohřešků.