Konání: 2013-11-24 19:45:00, Plamínkové 1

Zařazení: 2013/2014 P, 3.B liga, kolo 10

Skóre: 2:0

Skóre v polovině: 1:0

Komentář: Střetnutí 10. kola 3.B ligy mezi celky Real Slama & Lømrå tüm dopadlo lépe pro domácí, kteří se lépe vyrovnali s proměnlivými klimatickými podmínkami a po v druhé půli dešti zkrápějícím hřiště si odnesli 3 body za výhru v poměru 2:0. Real Slama se prezentoval lepší kombinační hrou, a zejména pak disponoval rozdílovým prvkem. Tím byl hráč, Milan Šváb, díky jehož individuálním dovednostem se domácí dvakrát radovali z gólu. Zejména druhá akce Milana Švába stála za to, ve 44. minutě se ve středu hřiště odpoutal od svého bránícího hráče, následně postupoval sám na gólmana a jakmile ten proti němu vyběhl, povedeným zakončením zpoza vápna do pravého růžku soupeřovi branky uzavřel brankový účet utkání. Branky domácích: 14´ a 44´ Milan Šváb.