Konání: 2016-10-16 14:45:00, Plamínkové 1

Zařazení: 2016/2017 Podzim, 2.A liga, kolo 6

Skóre: 5:5

Skóre v polovině: 3:2

Komentář: Utkání, ve kterém každý z týmů chvilku tahal pilku, až nakonec vše dopadlo tak, jak začalo. O úvodní branku duelu se postaral ve 3. minutě Václav Sedmidubský, který zužitkoval přihrávku hlavou svého spoluhráče z poloviny hřiště na hranici vápna a z osmi metrů zacílil přesně do levého růžku Vejdělkovi branky (0:1). V 16. minutě se domácí Buriánek prezentoval nádhernou českou uličkou středem hřiště na Martina Ferdinanda, který v koncovce nezaváhal a z první píchnul míč mezi nohy vyběhnuvšího gólmana Macha (1:1). V 18. minutě se vrátili hosté do vedení, když přímý kop z devíti metrů nechtě na malém vápně usměrnil do vlastní sítě Tomáš Gabík (1:2). Ve 24. minutě bylo opět srovnáno, Tomáš Kunay překonal na třetí pokus gólmana Macha střelou z levé hranice vápna přesně pod víko (2:2). V poslední minutě úvodního dějství dostali domácí příležitost v podobě přímého kopu, touto šancí Martin Ferdinand nepohrdl a přízemní střelou ke vzdálenější pravé tyči poslal domácí do vedení (3:2). Ve 32. minutě podnikli hosté rychlý kontr 3 na 2, který zakončil ze středu pokutového území do odkryté části branky Václav Sedmidubský (3:3). Ve 36. minutě se přečíslení, tentokráte 3 na 1 opakovalo, úspěšným zakončovatelem byl v tomto případě Jan Zavadil (3:4). Na vyrovnání čekali diváci pouhé dvě minuty, když se ve 38. minutě po nakrátko rozehraném přímém kopu z pravé strany směrem na střed zacílil milimetrově k bližší pravé tyči Erik Novák (4:4). Domácím ve 43. minutě vrátil vedení Jakub Vais, který se ze 7-mi metrů krásně prosadil hlavou, když lehkou svící přeloboval vyběhnuvšího gólmana Macha (5:4). Závěrečnou podobu výsledku 5:5 dal tři minuty před koncem nejlepší hráč utkání Václav Sedmidubský, jenž dostal přihrávku na pravé křídlo, udělal kliku brankáři Vejdělkovi a zacílil do prázdné (5:5).