Konání: 2018-09-21 19:50:00, Plamínkové 1

Zařazení: 2018/2019 Podzim, 2.A liga, kolo 3

Skóre: 16:1

Skóre v polovině: 9:1

Komentář: Třetí kolo druhé nejvyšší soutěže PKFL přineslo pořádnej kolotočáris, který rozpohyboval domácí LA Anals. Hostující FC Hedonis zahájil utkání pouze v pěti lidech, a než ve dvacáté minutě dorazil zbývající šestý hráč, ukazovala světelná tabule po dvou brankách Suchánka, Olšovského a jedné brance Ferdinanda, Boubína a Thomase skóre 6:1. Do půle přidali domácí ještě tři branky a bylo zaděláno na rekordní výsledek do Anální historie, která datuje k září loňského roku osmnáct ran do nejhorších synů Ničemných otců. Brankostroj domácích se však v první polovině druhé půle lehce zadřel, LA Anals dokázali mezi 31. - 45. minutou vsítit pouze dvě branky a bylo takřka jasné, že rekord pokořen nebude. Přestože se domácí v závěrečné patnáctiminutovce činili, utkání nakonec skončilo "pouze" 16:1. Ve vynikající střelecké formě se prezentovali Eda Suchánek 6 branek a čtyřgóloví Matěj Ferdinand a Martin Olšovský.