Konání: 2023-09-22 19:30:00, Plamínkové 1

Zařazení: 2023/2024 Podzim, 2.A liga, kolo 3

Rozhodčí: Filip Černý

Skóre: 1:4

Skóre v polovině: 0:1

Komentář: Zápas, kde se favorit hledal těžko, Pivná Parta vítěz druhé ligy bez opor z minulé sezóny, na druhé straně Blyskavka , která v loňském roce působila na jaře v nově vzniklé skupině 3.C půl sezóny. Bohužel počasí nepřálo fotbalu, ale to účastníky nijak nerozhodilo. K vidění byl pohledný fotbal, bez zbytečných faulů a v prvním poločase se předváděli hlavně brankáři. Jediný, kdo vyzrál na domácí obranu byl ve 13 minutě Rushchyshyn. Zápas se hrál nahoru dolů a už to vypadalo, že hosté si odvezou hubenou výhru 0:1. Za posledních 7 minut se však ještě 2x trefil Rushchyshyn a jednou skóroval Kril, když už to vypadalo, že domácí uzavřou zápas s 0 na kontě, čestný gól v 59. minutě zařídil Stibůrek. Blyskavka tak zůstala nadále 100% a bude zajímavé sledovat, jak dlouhou sérii výher, si připíší.