Konání: 2014-05-11 18:30:00, Plamínkové 1

Zařazení: 2013/2014 J, 1. liga, kolo 18

Rozhodčí: FC Vyhul AirsoftGame.cz

Skóre: 5:4

Skóre v polovině: 2:1

Komentář: Velmi dobré utkání hrané ve vysokém tempu.Týmu FT Razors nejspíše nepřišel brankář a tak chytal jeden z hráčů z pole. První polovinu zaslouženě vyhráli domácí, jejichž střelba byla o poznaní přesnější než střelba hostů. Poločas skončil 2:1 pro domácí. V druhé polovině se nejdříve domácí přesnou kombinační hrou dostali do tříbrankového vedení. Zápas se zdál rozhodnut. Hostí ač se velmi snažili si nebyli schopni vytvořit nějakou vážnější gólovou šanci. Asi 16 minut před koncem se povedlo seřídit mířidla hráči Markovi Břeskovi a třemi dělovkami z úhlu vyrovnal na čtyři čtyři. Zmíněný hráč využil toho, že hráč chytající v brance domácích byl hráč z pole a neměl zažité brankářské návyky a chvílemi se zdálo, že dělovkám umístěných do horních částí branky spíše uhýbá. Domácí po vyrovnání opět zabrali a brankáře hostí hned několikrát zachránila tyč. Několik minut před koncem domácí přesně rozehráli standardní situaci a zaslouženě se vrátili do vedení. Toto vedení již nepustili a tak utkání skončilo 5:4.