Kdo: Královské Vinohrady B / FC Stará garda

Konání: 2017-09-14 19:45:00, Plamínkové 1

Zařazení: 2017/2018 Podzim, 2.B liga, kolo 1

Rozhodčí: František Novotný

Skóre: 4:3

Skóre v polovině: 1:1

Komentář: V chladném čtvrtečním večeru byl k vidění bojovný fotbal o velkém počtu nepřesností. Domácí rychle prohrávali po střele Albiho Cheikha mezi Olšákovy nohy. Černo-žlutí poté přidali a ještě do poločasu srovnal krásnou ranou z přímého kopu Zázvorka. Do druhého dějství ale vstoupila opět lépe Stará Garda, když po hrubých chybách domácí obrany skóroval Svoboda se Šivicem. Za minutu ovšem dělovkou do šibenice snížil Zázvorka a nedlouho poté pláchl modrému obranému valu Fišer a nechytatelnou ranou srovnal skóre. Poté bylo k vidění několik promarněných šancí na obou stranách a už už se zdálo, že utkání skončí - nutno říci že spravedlivou - remízou. To by ovšem nesměla Garda v poslední akci zápasu ztratit po autovém vhazování míč, který domácí bleskurychlým protiútokem dostali až k Martinu Fürstovi, který obrat v utkání přesnou střelou dokonal. Královské Vinohrady B tak mohly slavit vydřenou výhru 4:3.