Konání: 2014-03-16 17:15:00, Plamínkové 1

Zařazení: 2013/2014 P, 3.C liga, kolo 4

Rozhodčí: Milan Herian

Skóre: 2:1

Skóre v polovině: 0:0

Komentář: "Hra kočky s myší... Dobývání Bastily... Prešovský beton..." a mnoha podobnými příměry by se dalo vyjádřit to, co se odehrávalo dnes na hřišti ZŠ Plamínkové. V dohrávce 4.kola na sebe narazil čtvrtý tým průběžné tabulky s posledním. Hned od počátku se domácí usadili na půlce soupeře a jali se dobývat svatyni, v které ale statečně odolával gólman Tomáš Chlum. Poločas skončil tedy překvapivě 0:0. Po přestávce však přišla sprcha. Hostující Lukáš Kozák donutil svým presinkem domácího gólmana k chybě a se štěstím skóroval - 0:1. Hosté se zatáhli a betonovali a odkopávali a zase betonovali. K vyrovnání došlo v 49.minutě utkání zásluhou Lukáše Rešla a o dvě minuty později poslal domácí do vedení Daniel Nouzák. Vítězství 2:1 bylo pro domácí zasloužené, ale hodně vydřené.