Konání: 2015-06-04 20:00:00, Plamínkové 1

Zařazení: 2014/2015 J, 2.A liga, kolo 21

Rozhodčí: Anal Riders

Skóre: 5:1

Skóre v polovině: 2:0

Komentář: Zápas 21. kola 2.A ligy nabídl jednostrannou podívanou, v níž domácí Anal Riders nedali šanci hostujícímu AG Dechcurew. Anal Riders se ujali vedení v 15. minutě utkání, kdy jeden z domácích hráčů přihrál z levého křídla do malého vápna na nabíhajícího Lukáše Rešla, který neměl problém do poloodkryté brány pohotově zakončit (1:0). O dvě minuty později předvedli hráči Anal Riders pohlednou kombinační akci, když v závěru akce přenesl hru z první Pavel Dygrin z pravé strany přesně k levé tyči na nohu Lukáše Rešla, který zakončil do prázdné (2:0). Ve 34. minutě zahrávali hráči Anal Riders rohový kop z pravé strany, a zásluhou důrazu v malém vápně Michala Matouška potřetí v utkání pokořili Ondřeje Kulakowského (3:0). Po čtvrté brance domácích ve 48. minutě bylo o dělbě bodů definitivně rozhodnuto. Michal Matoušek našel českou uličkou milimetrovým pasem nabíhajícího Křisteka, a ten špičkou turfu zamířil pod nohy padajícího brankáře (4:0). 49. minuta a další gólová akce Anal Riders. Jeden z domácích přihrál z levé strany na pravou, kde šel do souboje s gólmanem Kulakowskim důrazně Jiří Sisel a ve skluzu zamířil přesně do opuštěné klece, gól však Jiřímu nakonec připsán nebyl, jelikož jeho spoluhráč míč směřující do prázdné brány kolegiátně za něj dorazil na brankové čáře do sítě (5:0). V 60. minutě alespoň čestný úspěch, po faulu Jiřího Sisla v pokutovém území, zaznamenali hosté z putníku pokutového kopu. Úspěšným exekutorem byl Jan Klesnil, který se prosadil tvrdou ranou pod břevno (5:1).