Konání: 2014-09-19 18:30:00, Plamínkové 1

Zařazení: 2014/2015 P, 3.A liga, kolo 2

Skóre: 8:5

Skóre v polovině: 6:2

Komentář: Real "Madrid" Praha nastoupil do druhého ligového kola proti Justičnímu omylu s velkým odhodláním a touhou zvítězit. Domácí neustále hýřili aktivitou, nabízeli se do volných pozic a presovali soupeře, čímž se po zásluze již po čtyřech minutách hry ujali vedení po brance Jana Tichého, resp. vlastní brance Petra Kučery, který vyzval vlastního brankáře tak "nešťastně" ke kombinaci, až z toho byl výstavní vlastenec (1:0). Jelikož v PKFL na vlastňáky nehrajeme, tak byla branka připsána poslednímu dotknušivšímu se hráči domácích, kterým byl výše zmíněný Jan Tichý. Druhá branka utkání a navýšení skóre z pohledu Realu padla záhy o osm minut později, když se středem pole důrazně mezi dvěma beky hostí prodral Daniel Fišer a následně zakončil přesně k levé tyči Šenfeldovi branky (2:0). Real si i při vedení o dvě branky počínal velmi suverénně a v 18. minutě navýšil skóre na 3:0. Povedenou souhrou se prezentoval na pravé lajně narážející Miloš Čížkovský a na středu na hranici vápna pohotově zakončující Daniel Fišer (3:0). Ihned po rozehrávce se poprvé v utkání dostali ke slovu i hráči hostí. Tomáš Kirchner dostal při přechodu výbornou přihrávku z levého křídla od Michala Boháče a střelou z hranice vápna poslal míč nechytatelně k pravé tyči (3:1). Ve 24. minutě vrátil po přihrávce Fišera od pravé postranní čáry na střed tříbrankový náskok Realu Martin Čech kopem z otočky alá Chuck Norris (4:1). Ve 27. minutě se skvostným milimetrovým pasem z výkopu od vlastní branky a výborným náběhem do vápna hostí předvedlo duo Mráz - Čížkovský. Druhý jmenovaný navíc neměl po kvalitním zpracování sebemenší problém překonat brankáře Šenfelda a navýšit vedení Realu na 5:1. Ve 29. minutě se ukazatel skóre měnil posedmé. Ke přetaženému autovému vhazování se jako první za hranicí pokutového území domácích dostal Petr Kučera, vystřelil do chumlu několika hráčů a balón lehce tečovaný jedním z hráčů Realu skončil přesně u levé tyče Gerschonovi branky (5:2). Brankový účet úvodního dějství uzavřel v její poslední minutě Daniel Fišer, který u pravé postranní lajny ustál atak jednoho z hráčů Justičního omylu a pohotovou přesně umístěnou křižnou střelou završil svůj hat-trick (6:2). Nejpohlednější akci zápasu měli na svědomí hráči Realu, a to ve 34. minutě utkání, když po kombinaci na jeden dotek po ose Fišer - Čížkovský - Krejzar tam a zpět zakončoval posledně jmenovaný do zcela odkryté branky hostí (7:2). Ve 37. minutě rychle rozehrál Miroslav Baloun autové vhazování z vlastní poloviny hřiště a vybídl Petra Kučeru k samostatnému úniku tváří v tvář gólmanovi Gerschonovi. Petr si míč potáhl na pravou stranu a následně skóroval angličanem o levou tyč (7:3). Ve 48. minutě aktivně napadal Matěj Mráz rozehru Justičního omylu a tvrdě potrestal chybu brankáře, kterého vykoupal a následně poslal míč do prázdné (8:3). Poslední dvě minuty patřily Justičnímu omylu, když si nejprve v 59. minutě stáhnul míč do středu hřiště Tomáš Kirchner a nechytatelně propálil vše, co mu stálo v cestě (8:4), a poté v minutě šedesáté přesně zacílil ze střední vzdálenosti k levé tyči Michal Boháč a ukončil gólové hody utkání (8:5). Domácí si po zásluze dokráčeli ke třem bodům, hráčům hostí patří především za druhou půli absolutorium, když se svému soku dokázali i přes nižší počet střídajících herně vyrovnat a dokonce ji i výsledkově opanovat.