Konání: 2016-05-01 13:30:00, Plamínkové 1

Zařazení: 2015/2016 J, 3.A liga, kolo 17

Rozhodčí: Eurest Runners

Skóre: 7:2

Skóre v polovině: 5:2

Komentář: Hra se rozehrála na plný pohon 4x(3+1) z důvodů selhání navigačních schopností části týmu hostí. První poločas se odehrával ve velice pomalém tempu - asi ani vidina piva by hráče hostí nedokázala donutit k pohybu. Toho využil domácí brankář Mára, který úniky na úrovni Messiho, které měly bod počátku ve vlastní bráně, dokázal zajistit solidní vedení 2:0. Bohužel se nechal inspirovat (ne)schopností se hýbat celku hostí. Přelítající balón nad hlavami obou celků, tak golman sledoval ze statické pozice na půlce. Do čela tabulek střelců se dostali oba brankáři. V druhém poločas přišlo míchání taktik, kterému by ani Mourinho nepochopil. Na obě strany se připojil hráč a domácí hráli stále formaci 5+0, proti klasickému 4+1. Ovšem ani přestávka, ani publikum větší než oba týmy dohromady nedokázaly namotivovat Darkage k pohybu a podle toho také druhý poločas vypadal. Domácí procházeli obranou Darkage stejně lehce jako němci proti brazílii. Jen si od Argentiny vypůjčili Messiho zpodobněného v Márovi. Ten se otáčel jako při krasobruslení a góly střílel jako na běžícím páse.