Konání: 2014-09-20 16:00:00, Plamínkové 1

Zařazení: 2014/2015 P, 3.A liga, kolo 2

Skóre: 7:2

Skóre v polovině: 3:1

Komentář: Zábavu na hřišti ZŠ Plamínkové 1 obstarali v sobotu v 16:00 místního času týmy MSC FC & Los Losos, hrající 3. A ligu. Úvodní branku duelu zaznamenali již po šesti minutách hry domácí pohotovou dorážkou Stephena Bornholtze. Ten využil zaváhání brankáře Petra Romanova, který neudržel v náručí střelu jednoho z hráčů MSC FC zpoza vápna a poslal ji na levou stranu přímo k nohám Stephena, jenž míč uklidil do prázdnotou zející branky (1:0). Vyrovnání se hostující Los Losos dočkal o osm minut později. Leon Karaqi nechal při průniku středem hřiště míč za sebou a volně stojící mičudu napálil ze zhruba deseti metrů od branky Pavel Šustr přesně k pravé tyči Švábovi branky (1:1). Velmi smolně si počínali hráči Los Lososu v závěru úvodního dějství, když nejprve ve 26. minutě usměrnil rohový kop Jakuba Horáčka z levé strany přesně za záda svého gólmana Jan Lacko (2:1) a o tři minuty později po naprosto identické situaci a rohovém kopu Martina Bílka skóroval do vlastní Valentýn Beneš (3:1). O poločasové přestávce došlo na straně hostí k taktickému střídání gólmanů, kdy Petra Romanova nahradil autor „vyrovnávací“ branky Pavel Šustr. Toho však nachytal ve 40. minutě Lukáš Verbovský na švestkách. Lukáš skloubil výborné oko a techniku dohromady, když uviděl povyběhnuvšího gólmana mimo vápno a technickým lobem poslal domácí do třígólového trháku (4:1). Situace 3 na 1 ve prospěch MSC FC z 54. minuty nemohla skončit ničím jiným, než inkasovanou brankou v síti hostí, leč na dvojí pokus se z branky radoval u pravé tyče stojící Jakub Horáček (5:1). V 57. minutě přišel pro hostující Los Losos další pohroma s názvem „rohový kop“. Ten tentokráte zahrával z levé strany L. Verbovský a vybídl k efektní i efektivní patičce kapitána Klimta, jenž svůj pokus zacílil přesně ke vzdálenější pravé tyči (6:1). V 58. minutě korigoval stav utkání Ondřej Franc, kterého od pravé postranní lajny vybídl jeho spoluhráč, prodral se středem pole a následně zakončil mezi nohy brankáře Švába (6:2). Situaci rovnající se v dnešním utkání gólu, tedy rohový kop, zahrávali domácí v posledních vteřinách hry. L. Verbovský tentokráte z pravé strany přihrál míč na zadní hranu pokutového území volně stojícímu kapitánu Klimtovi, a ten se střelou k bližší tyči ani v tomto případě nemýlil (7:2). Čtyři branky díky rohovým kopům, tj. bilance MSC FC. Na jedné straně velká zbraň, na té druhé vztyčený ukazováček, že je potřeba něco s touto činností udělat a pokud možno již do utkání proti Královským Vinohradům B.