Konání: 2014-05-25 17:15:00, Plamínkové 1

Zařazení: 2013/2014 J, 2.A liga, kolo 20

Skóre: 0:10

Skóre v polovině: 0:5

Komentář: Lhotka stars si se svým sokem v podání FC Buracos Brancos pohrála jako kočka s myší. 4. minuta (1:0) - První gól utkání po linii Kateřina Slámová - Martin Vodička - levá tyč - Michal Koval, zakončující do prázdné. 12. minuta (2:0) - Důraz Kovala v pokutovém území domácích a navýšení skóre. 23. minuta (3:0) - Kateřina Slámová a její přesná hlavička zpoza vápna. 24. minuta (4:0) - Střela Michala Kovala mezi nohy brankáře Kasala. 26. minuta (5:0) - Zpětná přihrávka Kateřiny Slámové na Martina Vodičku a jeho výtečná rána pod víko. 35. minuta (6:0) - Vladimír "5" Zeman vyslal střelu do pravé horní poloviny branky a zároveň přehodil předčasně padajícího gólmana domácích. 40. minuta (7:0) - Kovalova utažená střela k levé tyči. 45. minuta (8:0) - Velmi podobná střela Vladimíra Zemana jako ta z 35. minuty a opět nesla ovoce. 52. minuta (9:0) - Po autovém vhazování se dostal ke střele aktivně hrající Michal Koval a umístil ránu k pravé tyči. 58. minuta (10:0) - Krásnou střelou do levé šibenice dal konečnou podobu výsledku Michal Koval.