Kdo: Judo club Jenis / AFK Bochanův Syndrom

Konání: 2016-05-15 17:15:00, Plamínkové 1

Zařazení: 2015/2016 J, 2.B liga, kolo 19

Rozhodčí: Hells

Skóre: 4:7

Skóre v polovině: 4:4

Komentář: V poklidném nedělním odpoledni se utkaly dva týmy ze špičky tabulky. Zápas začal nepříjemným zraněním hostujícího gólmana Macouna, který nešťastně narazil hlavou do tyče. Musel tak jít chytat hráč z pole, čehož se zhostil Nedvídek. Zdálo se však, že tým Syndromu tato vynucená změna nabudila a po protiútoku byl na vápně nejdůraznější kapitán Vyhnánek. Domácí ale kontrovali drtivou ofenzivou a zásluhou hattricku Kuníka a trefy Sejkota skóre otočili. Kdo by si myslel, že se zápas od této chvíle bude už jen dohrávat, by udělal velkou chybu. Nedlouho po čtvrté brance v síti hostů zkorigoval důraznou dorážkou opět kapitán Vyhnánek. Hráčům Syndromu tak dál novou naději na bodový zisk. K tomu se přiblížili pár minut poté, co využili nedůrazu ve vápně a vstřelili kontaktní branku na 3:4. Ještě do poločasu se jim podařilo vyrovnat, kdy skóroval Štětina. Druhá půle se nesla v duchu systematického tlaku borců Judo clubu, který ovšem kýžené ovoce ve formě branky nepřinesl. Naopak Bochanův Syndrom využil brejkové situace, kdy dvakrát Vyhnánek a přesně zacílivší Krutský strhli vítězství na stranu hostí.