Konání: 2013-12-08 16:00:00, Plamínkové 1

Zařazení: 2013/2014 P, 3.C liga, kolo 3

Skóre: 6:3

Skóre v polovině: 3:2

Komentář: Dne 8. prosince se v 16:00 na hřišti ZŠ Plamínkové dohrávalo 3. kolo 3.C ligy PKFL mezi týmy Anal Riders a TJ Tvoja Mama. Utkání bylo hráno od prvních minut ve vysokém tempu, a tak se dalo očekávat mnoho zajímavých gólových příležitosti a s nimi spojené branky. O první gól zápasu se postaral v 16. minutě domácí Michal Matoušek, který zužitkoval nezjištnou přihrávku od svého spoluhráče na brankovou čáru, doklepnout míč do opuštněné branky mu nečinilo žádné potíže. Jen o pár sekund později byl rozdíl ve skóre již dvoubrankový, když si jeden z bránících hráčů hostí srazil rukou do vlastní sítě polocentr, polostřelu Jiřího Sisla. TJ Tvoja Mama se svou reakcí neotálela příliš dlouho a již o čtyři minuty později po parádní akci, která nesla veškére gólové parametry, zakončil po skvostné české uličce Vojtěcha Brezíka ještě skvostnějším přelobováním gólmana Trégla Václav Koutný a snížil na 2:1. To však nebylo z 20. minuty utkání vše, hosté povolili po vstřeleném gólu v koncentraci a přišel trest v podobě třetí branky v jejich síti. Centr domácího kapitána Andreje Drygina do pokutového území TJ Tvoja Mama si do vlastní sítě srazil nešťastně Ondřej Koutný a změnil stav utkání v neprospěch svého týmu na 3:1. Hosté ani tentokrát zbraně nesložili a ve 25. minutě utkání vsítili, opět po velmi povedené kombinaci, kontaktní branku, když se po přihrávce Daniela Cohna na levé křídlo prezentoval svojí střeleckou pohotovostí Prokop Tomášek umístěnou přízemní ranou na vzdálenější tyč branky domácích (3:2). Poločasový stav utkání hovořil v poměru 3:2 pro domácí Anal Riders. Nepsané pravidlo "nedáš, dostaneš" zaúřadovalo čtyři minuty poté, co aktivně hrající Jiří Sisel z Anal Riders spálil dvě dobré gólové šance z hranice vápna. Prokop Tomášek prostrčil míč z levé postranní čáry mezi nohama protihráče na střed hřiště, kde stál připravený Vojtěch Brezík a střelou do levého horního rohu branky nedal gólmanovi domácích pražádnou šanci na reakci a srovnal krok se soupeřem (3:3). Po obržené vyrovnávací brance zapnuli domácí na vyšší obrátky a jeden útok za druhým se začal valit na Kryštofa Neřolda v brance TJ Tvoja Mama. Ve 43. minutě jeden z nich hosté neustáli a po prokličkování se ve středu hřiště, precizně uklidil ze střední vzdálenosti míč k levé tyči, kapitán Andrej Drygin (4:3). Individuální schopnosti tohoto hráče jsou opravdu na vysoké úrovni a hosté se ním měli počas celého zápasu velké problémy. Až do posledních minut utkání žila naděje hostí na bodový zisk, ta však rázně vzala za své v 59. minutě , kdy si opět polocentr, polostřelu srazil do vlastní sítě nešťastník Ondřej Koutný (5:3). V závěru už TJ Tvoja Mama rezignovala na výsledek a svou lehkovážností nechala v poslední sekundě utkání domácí vsítit ještě šestou branku, když se zcela osamocený objevil na levém křídle před brankou Jiří Sisel a střelou mezi tyč a nohu gólmana Neřolda uzavřel konečný účet utkání na 6:3 ve prospěch domácího Anal Riders. Za nasazení, bojovnost a srdceryvnost si bodový zisk zasloužily oba celky, za herní převahu a větší efektivitu v zakončení však pouze domácí, a tak si po zásluze z domácího pažitu odnáší tři body za pátou výhru v sezóně a stahují bodové manko na postupové druhé místo ve 3.C lize na 7 bodů, přičemž mají k dobru dvě utkání. Branky domácích: 16´ Michal Matoušek, 16´ a 60´ Jiří Sisel, 20´, 43´ a 59´ Andrej Drygin. Branky hostí: 20´ Václav Koutný, 25´ Prokop Tomášek, 39´ Vojtěch Brezík.