Konání: 2014-09-28 17:15:00, Plamínkové 1

Zařazení: 2014/2015 P, 2.B liga, kolo 3

Rozhodčí: CF Hornets

Skóre: 3:3

Skóre v polovině: 2:0

Komentář: Utkání dvou rozdílných poločasů. V prvním dominovali domácí a nebýt výborně chytajícího gólmana hostů, bylo by hotovo. Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté a snížili na rozdíl jediného gólu. V honbě za vyrovnáním však chybovali a domácí zvýšili na 3:1. Když už to vypadalo, že si domácí v pohodě dokráčí pro tři body, hostům se podařilo minutu před koncem po chybě domácího gólmana šťastně snížit. V následné power-play byl i přes protesty domácích odpískán přímý volný kop za obranný zákrok "přes míč" od Vojtěcha Sedmidubského. Ten hosté překvapivě řešili nahozením do skrumáže před bránou, ze které po mnoha odrazech vyletěla rána přímo do šibenice. Utkání tedy skončilo nečekanou remízou!