Konání: 2015-09-20 17:15:00, Plamínkové 1

Zařazení: 2015/2016 P, 2.A liga, kolo 2

Rozhodčí: FC Momentum

Skóre: 3:1

Skóre v polovině: 2:0

Komentář: Zajímavý duel se naskytl v podvečerních hodinách na ZŠ Plamínkova. Zápas se nesl ve velmi emotivním duchu, téměř každý osobní souboj se odehrával až na samé hraně pravidel. Prvních 10 minut se hrálo spíše kombinačně, ani jeden z týmů nechtěl udělat chybu. Zlom přišel až v 15. Minutě, kdy Daniš fauloval jednoho z domácích a následně za svůj přestupek obdržel žlutou kartu. Anal Riders svůj přímý volný kop rozehráli chytře a Andrej Drygin po hezké střele otevíral skóre. Domácí se s jedním gólem nespokojili, cítili šanci a dál se drali do zakončení, ovšem brankář Pavlík všechny pokusy zneškodnil. Kuriózní moment nastal za několik minut, kdy brankář domácích Zemánek nakopl míč, který přeletěl všechny hráče na hřišti včetně gólmana hostí. Tým SVP se pak shlukl okolo rozhodčího a domáhal se neuznání branky, argumentujíc neexistujícím pravidlem, že brankář nemůže vstřelit gól. Branka byla ale správně uznána a do „šaten“ se šlo za stavu 2:0. Druhý poločas byl mnohem vyrovnanější, oba týmy se snažily o rychlou kombinaci. Dokonce bylo na hřišti vidět i několik povedených kliček, především v podání hráčů Olekšáka a Papinyana z SVP. Tým SVP se snažil utkání otočit a několikrát tomu byl velmi blízko, ovšem domácí Zemánek byl nabuzen svým vstřeleným gólem a dál kraloval v brankovišti. 15 minut před koncem se ale hosté gólu přecijen dočkali - po krásné týmové akci prostřelil do té doby stoprocentního Zemánka Malík a snižoval na 2-1. Poslední čtvrthodinka tak byla velmi vyhrocená. Hosté cítili šanci zápas alespoň vyrovnat a domácí se naopak pokoušeli o pojištění výhry třetím gólem. To se jim nakonec opravdu podařilo - dobrou střelou skóroval Martin Stuchl a zajistil svému týmu tři body do tabulky. Zasloužená výhra domácích.