Konání: 2013-11-24 17:15:00, Plamínkové 1

Zařazení: 2013/2014 P, 3.C liga, kolo 10

Skóre: 2:2

Skóre v polovině: 1:0

Komentář: Utkání 10. kola 3.C ligy mezi celky Anal Riders a Sk Pleská hraného na hřišti ZŠ Plamínkova nabídlo herně vyrovnanou podívanou. Domácí Anal Riders počas celé první půle lépe kombinoval a vytvářel si řadu nebezpečných příležitostí ke skórování v bezprostřední blízkosti hostující branky. Nadějné šance však ve valné většině případů vzaly za své z důvodu prachbídného zakončení, příp. na nohách dobře chytajícího Ondřeje Měchury. Když už se vše schylovalo k odpískání bezbrankové první půle, namířil si to středem hřiště přímo k brance hostí kapitál Riders, Andrej Drygin, na půlce obehrál posledního obránce Sk Pleská a v "samostatném nájezdu" vykoupal gólmana a stanovil poločasový výsledek na 1:0 pro domácí Anal Riders. Do druhé poloviny utkání vstoupili opět lépe a aktivněji domácí, kteří svého soka pouštěli do zakončení jen velmi sporadicky a sami hrozili z nebezpečně vyhlížejících akcí. Jedna z nich, konkrétně ta ze 47. minuty utkání v podání Jiřího Sisla, znamenala druhou branku v síti hostí a navýšení stavu na 2:0. Po ohlášení 10-ti minut do konce zápasu rozhodčím, zapnuli hráči Sk Pleská na vyšší rychlostní stupeň a poprvé udeřili v 53. minutě utkání, kdy se Michalovi Kuníkovi podařilo odpoutat od bránícího hráče a střelou zpoza vápna k pravé tyči soupeřovi branky snížil na 2:1. V 56. minutě explodovaly emoce hostujících hráčů podruhé, a to když se po krásném přenesení hry z levé strany na pravou do pokutového území domácích z bezprostřední blízkosti do odkryté branky opět prosadil Michal Kuník. V dramatické poslední minutě utkání mohly oba celky strhnout vedení na svoji stranu. Nejprve se sám středem hřiště řítil na gólmana nikým neatakovaný dvougólový střelec Kuník, ale tváří v tvář Tréglovi selhal a ihned z protiútoku se na pravém křídle uvolnil kapitán Anal Riders, Drygin, ale i s jeho pokusem směřujícím na zadní tyč si dokázal brankář soupeřícího týmu poradit. Oba celky se tak rozešly smírně 2:2 a jejich cíl postoupit do vyšší ligy zůstává i nadále otevřen. Branky domácích: 30´ Andrej Drygin, 47´ Jiří Sisel. Branky hostí: 53´ a 56´ Michal Kuník.