Hřiště ZŠ Plamínkové 2

14.435316 50.053178
mapy.cz
Adresa
Plamínkové 1589, Pankrác
Telefon
778 028 630
Email
roobeertt63@seznam.cz
Správce
Hodnocení hřiště
120
Web
http://www.zsplaminkove.cz/
Popis
Polovina hřiště blíže ke škole. ; Pěkný snímek české televise (čáry, brankoviště, klec, 3G atd): http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10116288835-z-metropole/211411058230041/obsah/174329-nove-hriste-v-zs-plaminkove/ ; Celé hřiště je 42x60, UT 3G - standardně se hraje na půlce. Když je na druhé polovině volno, je možné se domluvit odehrát utkání na skoro celém hřišti. Před utkáním je však potřeba, aby kapitán hostujícího týmu napsal do zápisu o utkání, že se změnou souhlasí. ; Přednostní pronájem pro PKFL je pouze v neděli na utkání začínající vždy v: 16:00 a 17:15 ; Rezervaci je nutné nejdříve konzultovat se správcem hřiště. Aktuální otevírací doba viz http://www.zsplaminkove.cz/
ICAL kalendář hřiště: https://pkfl.cz/calendar/ground/57.ical

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí Skóre

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí Skóre
2000-04-14 16:00 Los Angels Anals B "Volné místo 6" ZŠ Plamínkové 2 :
2000-09-16 17:15 AG UNITED "Volné místo 6" ZŠ Plamínkové 2 :
2000-10-21 17:15 AG UNITED "Volné místo 3" ZŠ Plamínkové 2 :
2000-11-18 16:00 Los Angels Anals B "Volné místo 3" ZŠ Plamínkové 2 :
2013-04-07 18:30 FC Rival High Society ZŠ Plamínkové 2 FC Vyhul AirsoftGame.cz 5 : 0
2013-05-26 18:30 FC Rival Converto Praha ZŠ Plamínkové 2 Neuděláš nic 8 : 2
2013-06-16 18:30 FC Rival Lhotka stars ZŠ Plamínkové 2 FC Buracos Brancos 0 : 5
2013-06-22 14:00 MSC FC AG UNITED ZŠ Plamínkové 2 Fc Krementi B 0 : 5
2013-06-22 15:00 AG UNITED FC Umělka ZŠ Plamínkové 2 Fc Krementi A 5 : 0
2013-06-22 16:00 MSC FC FC Umělka ZŠ Plamínkové 2 Ničemných otců nejhorší synové 0 : 0
2013-06-22 17:00 Real Slama Udatný Kedluben ZŠ Plamínkové 2 ARMFOOTBALL Praha 0 : 5
2013-06-22 18:00 Udatný Kedluben Rams ZŠ Plamínkové 2 Deleg. PKFL 2 : 9
2013-06-22 19:00 Real Slama Rams ZŠ Plamínkové 2 Malá Strana C.F. 0 : 5
2013-06-23 11:00 BK Roura Fellas FC Upside ZŠ Plamínkové 2 GP tým 4 : 2
2013-06-23 12:00 FC Upside Nápoje ZŠ Plamínkové 2 FC Vyhul AirsoftGame.cz 1 : 2
2013-06-23 13:00 BK Roura Fellas Nápoje ZŠ Plamínkové 2 Slavoj 4 : 2
2013-06-23 14:00 PMS Olympian Real Praha ZŠ Plamínkové 2 Neuděláš nic 4 : 3
2013-06-23 15:00 Real Praha Měšičáci ZŠ Plamínkové 2 Invalidní sourozenci 5 : 0
2013-06-23 16:00 PMS Olympian Měšičáci ZŠ Plamínkové 2 Druhá šance 5 : 0
2013-06-23 17:00 Srdcaři s.r.o. Rychlá rota ZŠ Plamínkové 2 Pony FC 9 : 1
2013-06-23 18:00 Rychlá rota Parma AG ZŠ Plamínkové 2 FC Buracos Brancos 3 : 1
2013-06-23 19:00 Srdcaři s.r.o. Parma AG ZŠ Plamínkové 2 FC ResslBoys 12 : 2
2013-09-15 18:30 FC Rival Lamy z Panamy ZŠ Plamínkové 2 Deleg. test Košťál 0 : 5
2013-09-15 19:45 Srdcaři s.r.o. Judo club Jenis ZŠ Plamínkové 2 Tomáš Caizl 0 : 0
2013-09-15 19:45 Srdcaři s.r.o. Judo club Jenis ZŠ Plamínkové 2 Deleg. test Košťál 0 : 5
2013-09-22 18:30 AFK Bochanův Syndrom BTW Krč fm ZŠ Plamínkové 2 Deleg. PKFL 6 : 2
2013-09-22 19:45 Srdcaři s.r.o. Lhotka stars ZŠ Plamínkové 2 Marek Řeháček 0 : 0
2013-09-22 19:45 Srdcaři s.r.o. Lhotka stars ZŠ Plamínkové 2 Deleg. test Košťál 0 : 5
2013-10-06 19:45 Srdcaři s.r.o. SVP ZŠ Plamínkové 2 Sk Pleská 0 : 0
2013-10-06 19:45 Srdcaři s.r.o. SVP ZŠ Plamínkové 2 Deleg. test Košťál 0 : 5
2013-10-13 16:00 Anal Riders BK Roura Fellas ZŠ Plamínkové 2 Tomáš Caizl 2 : 6
2013-10-13 18:30 AFK Bochanův Syndrom Daytona b&w ZŠ Plamínkové 2 MSC FC 3 : 2
2013-10-20 17:00 Anal Riders FC Nové Město ZŠ Plamínkové 2 Milan Herian 6 : 4
2013-10-20 19:45 Srdcaři s.r.o. FKMP Gooners Roma ZŠ Plamínkové 2 Deleg. test Košťál 0 : 5
2013-10-20 19:45 Srdcaři s.r.o. FKMP Gooners Roma ZŠ Plamínkové 2 Milan Herian 0 : 0
2013-11-03 18:30 AFK Bochanův Syndrom Bazinga ZŠ Plamínkové 2 Neuděláš nic 0 : 0
2013-11-10 17:15 Anal Riders FC Knedlíci ZŠ Plamínkové 2 Tomáš Caizl 11 : 2
2013-11-10 19:45 Srdcaři s.r.o. Fc Lumíci ZŠ Plamínkové 2 Deleg. test Košťál 0 : 5
2013-11-10 19:45 Srdcaři s.r.o. Fc Lumíci ZŠ Plamínkové 2 Marek Řeháček 0 : 0
2013-11-17 16:00 Anal Riders Nápoje ZŠ Plamínkové 2 Pavel Kvapil 6 : 4
2013-11-17 18:30 AFK Bochanův Syndrom FC Rival ZŠ Plamínkové 2 Deleg. test Košťál 5 : 0
2013-11-24 18:30 Black b!tches Chodov ZŠ Plamínkové 2 Lamy z Panamy 3 : 7
2013-11-24 19:45 Srdcaři s.r.o. MAC Stará garda ZŠ Plamínkové 2 Deleg. test Košťál 0 : 5
2013-11-24 19:45 Srdcaři s.r.o. MAC Stará garda ZŠ Plamínkové 2 Anal Riders 0 : 0
2013-12-01 18:30 AFK Bochanův Syndrom Kanec v bučině ZŠ Plamínkové 2 Neuděláš nic 5 : 5
2014-03-16 18:30 Black b!tches Ludmila B ZŠ Plamínkové 2 Anal Riders 3 : 3
2014-03-23 17:15 Královské Vinohrady B Udatný Kedluben ZŠ Plamínkové 2 O. A. Arrows 1 : 2
2014-03-23 18:30 AFK Bochanův Syndrom Rychlá rota ZŠ Plamínkové 2 Anal Riders 2 : 3
2014-03-30 17:15 Bazinga Pony FC ZŠ Plamínkové 2 FC Upside 6 : 2
2014-04-06 16:00 Srdcaři s.r.o. Les Bizerâns ZŠ Plamínkové 2 Anal Riders 0 : 0
2014-04-06 16:00 Srdcaři s.r.o. Les Bizerâns ZŠ Plamínkové 2 Deleg. test Košťál 0 : 5
2014-04-06 17:15 Královské Vinohrady B Ničemných otců nejhorší synové ZŠ Plamínkové 2 Eurest Runners 3 : 3
2014-04-06 18:30 AFK Bochanův Syndrom Parma AG ZŠ Plamínkové 2 O. A. Arrows 0 : 1
2014-04-13 18:30 AFK Bochanův Syndrom Converto Praha ZŠ Plamínkové 2 FC Knedlíci 4 : 2
2014-04-27 16:00 Královské Vinohrady B AG Dechcurew ZŠ Plamínkové 2 Parma AG 1 : 3
2014-04-27 17:15 Bazinga Rychlá rota ZŠ Plamínkové 2 FC Knedlíci 8 : 2
2014-04-27 19:45 Srdcaři s.r.o. Vořežšpruti ZŠ Plamínkové 2 Hell Spartans 0 : 5
2014-05-04 18:30 AFK Bochanův Syndrom Lamy z Panamy ZŠ Plamínkové 2 Daytona b&w 3 : 3
2014-05-11 16:00 Srdcaři s.r.o. FC Hedonis ZŠ Plamínkové 2 Pavel Kvapil 0 : 5
2014-05-11 17:15 Královské Vinohrady B Fc Lehovec City ZŠ Plamínkové 2 Pavel Kvapil 2 : 7
2014-05-11 18:30 AG UNITED Sk Pleská ZŠ Plamínkové 2 Michael Šarapatka 3 : 1
2014-05-18 18:30 AFK Bochanův Syndrom Sehranka ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED 5 : 3
2014-05-25 16:00 Královské Vinohrady B ARMFOOTBALL Praha ZŠ Plamínkové 2 Pavel Kvapil 5 : 4
2014-05-25 17:15 Bazinga Daytona b&w ZŠ Plamínkové 2 Abstinenti 1 : 2
2014-05-25 18:30 AG UNITED TJ Tvoja Mama ZŠ Plamínkové 2 BK Roura Fellas 0 : 9
2014-05-25 19:45 Srdcaři s.r.o. High Society ZŠ Plamínkové 2 Deleg. PKFL 0 : 5
2014-06-08 18:30 AFK Bochanův Syndrom Pony FC ZŠ Plamínkové 2 FC Nové Město 11 : 3
2014-06-15 17:00 Srdcaři s.r.o. FC Buracos Brancos ZŠ Plamínkové 2 Deleg. PKFL 0 : 5
2014-06-15 19:45 AG UNITED Pejro CdF ZŠ Plamínkové 2 FC Hedonis 8 : 0
2014-09-13 17:00 BK Roura Fellas Parma AG ZŠ Plamínkové 2 Ničemných otců nejhorší synové 5 : 5
2014-09-14 16:00 Královské Vinohrady Lømrå tüm ZŠ Plamínkové 2 Tomáš Caizl 0 : 3
2014-09-14 17:15 Sehranka Ničemných otců nejhorší synové ZŠ Plamínkové 2 Tomáš Caizl 1 : 2
2014-09-14 18:30 Justiční omyl Královské Vinohrady B ZŠ Plamínkové 2 Královské Vinohrady B 3 : 8
2014-09-20 16:00 FC Banáni TJ Tvoja Mama ZŠ Plamínkové 2 Parma AG 0 : 5
2014-09-21 16:00 Královské Vinohrady Liščí trus ZŠ Plamínkové 2 Marek Řeháček 3 : 1
2014-09-21 17:15 AG UNITED Abstinenti ZŠ Plamínkové 2 Marek Řeháček 0 : 2
2014-09-21 18:30 AFK Bochanův Syndrom Judo club Jenis ZŠ Plamínkové 2 Marek Řeháček 1 : 2
2014-09-24 19:45 Fc Lumíci SVP ZŠ Plamínkové 2 Filip Němec 0 : 4
2014-09-27 13:30 BK Roura Fellas Anal Riders ZŠ Plamínkové 2 BK Roura Fellas 4 : 6
2014-09-28 16:00 Parma AG FC Hedonis ZŠ Plamínkové 2 MSC FC 3 : 4
2014-09-28 17:15 Sehranka FC Banáni ZŠ Plamínkové 2 Deleg. PKFL 5 : 0
2014-09-28 18:30 Los Losos Královské Vinohrady B ZŠ Plamínkové 2 Michal Škarda 1 : 2
2014-10-05 16:00 Královské Vinohrady Pony FC ZŠ Plamínkové 2 Marek Štěpán 4 : 3
2014-10-05 17:15 AG UNITED Kampa FC ZŠ Plamínkové 2 Deleg. PKFL 6 : 5
2014-10-05 18:30 AFK Bochanův Syndrom SVP ZŠ Plamínkové 2 CF Hornets 4 : 1
2014-10-10 18:30 Fc Lumíci AFK Bochanův Syndrom ZŠ Plamínkové 2 Fc Lumíci 6 : 4
2014-10-12 16:00 Parma AG Les Bizerâns ZŠ Plamínkové 2 David Voves 2 : 3
2014-10-12 17:15 Sehranka TJ Tvoja Mama ZŠ Plamínkové 2 Michal Škarda 7 : 0
2014-10-18 16:00 FC Banáni Pražská šlechta ZŠ Plamínkové 2 TJ Tvoja Mama 0 : 5
2014-10-19 17:15 Sehranka Los Losos ZŠ Plamínkové 2 Michal Škarda 3 : 1
2014-10-19 18:30 AFK Bochanův Syndrom BTW Krč fm ZŠ Plamínkové 2 Michal Škarda 1 : 1
2014-10-22 19:45 Fc Lumíci PMS Olympian ZŠ Plamínkové 2 Filip Adámek 3 : 1
2014-10-24 18:00 Fc Lumíci BTW Krč fm ZŠ Plamínkové 2 Fc Lumíci 1 : 5
2014-10-24 19:00 Královské Vinohrady Abstinenti ZŠ Plamínkové 2 Michal Skala 7 : 1
2014-11-02 16:00 Parma AG High Society ZŠ Plamínkové 2 Pavel Kvapil 5 : 8
2014-11-02 17:15 AG UNITED Co ti je do toho ? ZŠ Plamínkové 2 Michal Skala 5 : 0
2014-11-08 16:00 FC Banáni Real Praha ZŠ Plamínkové 2 Los Losos 0 : 5
2014-11-09 16:00 Královské Vinohrady Kampa FC ZŠ Plamínkové 2 Pavel Kvapil 13 : 1
2014-11-09 17:15 Sehranka Justiční omyl ZŠ Plamínkové 2 Pavel Kvapil 1 : 5
2014-11-09 18:30 AFK Bochanův Syndrom PMS Olympian ZŠ Plamínkové 2 Daniel Borodáč 5 : 2
2014-11-16 16:00 Parma AG AG Dechcurew ZŠ Plamínkové 2 Filip Adámek 0 : 1
2014-11-19 19:45 Fc Lumíci Judo club Jenis ZŠ Plamínkové 2 David Kocman 1 : 5
2014-11-23 16:00 Královské Vinohrady Hell Spartans ZŠ Plamínkové 2 Pavel Kvapil 4 : 0
2015-03-22 16:00 Parma AG BK Roura Fellas ZŠ Plamínkové 2 Michal Škarda 1 : 9
2015-03-29 16:00 Parma AG Anal Riders ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED 4 : 1
2015-03-29 17:15 Sehranka FC Elita ZŠ Plamínkové 2 Sk Pleská 2 : 1
2015-04-11 17:00 Královské Vinohrady AC Texaské hyeny ZŠ Plamínkové 2 Tomáš Chlum 3 : 3
2015-04-12 17:15 AG UNITED Invalidní sourozenci ZŠ Plamínkové 2 Michal Skala 0 : 4
2015-04-18 12:15 Fc Lumíci Ludmila B ZŠ Plamínkové 2 Los Losos 3 : 14
2015-04-19 14:45 Parma AG Kanec v bučině ZŠ Plamínkové 2 Sk Pleská 0 : 8
2015-04-19 17:15 Sehranka MSC FC ZŠ Plamínkové 2 Eurest Runners 1 : 2
2015-04-26 16:00 Královské Vinohrady ARMFOOTBALL Praha ZŠ Plamínkové 2 Tomáš Chlum 14 : 0
2015-04-26 17:15 AG UNITED Liščí trus ZŠ Plamínkové 2 Fc Lehovec City 1 : 0
2015-04-29 18:15 Fc Lumíci Druhá šance ZŠ Plamínkové 2 Marek Řeháček 2 : 2
2015-05-03 16:00 Parma AG Converto Praha ZŠ Plamínkové 2 Marek Štěpán 5 : 1
2015-05-03 17:15 Invalidní sourozenci Lømrå tüm ZŠ Plamínkové 2 Invalidní sourozenci 4 : 1
2015-05-10 16:00 Královské Vinohrady Invalidní sourozenci ZŠ Plamínkové 2 Marek Řeháček 2 : 0
2015-05-10 17:15 Sehranka FC Betonbau Praha ZŠ Plamínkové 2 Marek Řeháček 6 : 1
2015-05-17 16:00 Parma AG Real Slama ZŠ Plamínkové 2 Michal Skala 3 : 1
2015-05-17 17:15 AG UNITED Lømrå tüm ZŠ Plamínkové 2 Michal Skala 3 : 2
2015-05-24 14:45 Sehranka Pražská šlechta ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED 2 : 2
2015-05-24 16:00 Královské Vinohrady AG UNITED ZŠ Plamínkové 2 Justiční omyl 9 : 1
2015-06-06 14:45 AG UNITED AC Texaské hyeny ZŠ Plamínkové 2 Fc Lumíci 0 : 11
2015-06-07 14:45 Parma AG MAC Stará garda ZŠ Plamínkové 2 Kampa FC 2 : 4
2015-06-14 14:45 Královské Vinohrady Co ti je do toho ? ZŠ Plamínkové 2 Deleg. PKFL 5 : 0
2015-09-13 16:00 Parma AG Pony FC ZŠ Plamínkové 2 Pavel Kvapil 2 : 3
2015-09-13 17:15 Sehranka Justiční omyl ZŠ Plamínkové 2 Michal Koštál 3 : 2
2015-09-19 12:00 Královské Vinohrady Les Bizerâns ZŠ Plamínkové 2 Tomáš Chlum 3 : 5
2015-09-20 17:15 AG UNITED Liščí trus ZŠ Plamínkové 2 David Voves 1 : 2
2015-10-03 14:45 LT u Dubu AG UNITED ZŠ Plamínkové 2 LT u Dubu 1 : 4
2015-10-04 16:00 Parma AG High Society ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED 1 : 13
2015-10-04 17:15 Sehranka Druhá šance ZŠ Plamínkové 2 Michal Koštál 3 : 2
2015-10-10 14:00 Královské Vinohrady MSC FC ZŠ Plamínkové 2 Tomáš Chlum 6 : 1
2015-10-11 17:15 AG UNITED Udatný Kedluben ZŠ Plamínkové 2 Justiční omyl 3 : 3
2015-10-18 14:45 Justiční omyl Team Public ZŠ Plamínkové 2 Deleg. PKFL 5 : 0
2015-10-18 16:00 Parma AG FC Hedonis ZŠ Plamínkové 2 Pavel Kvapil 2 : 7
2015-10-18 17:15 Sehranka Los Losos ZŠ Plamínkové 2 Pavel Kvapil 2 : 4
2015-10-24 12:00 Královské Vinohrady Pony FC ZŠ Plamínkové 2 Tomáš Chlum 4 : 3
2015-10-24 13:15 LT u Dubu Sehranka ZŠ Plamínkové 2 TJ Suuret Höyhenet 7 : 3
2015-10-25 17:15 AG UNITED Justiční omyl ZŠ Plamínkové 2 Daniel Borodáč 6 : 4
2015-11-08 16:00 Parma AG Fc Jižní nářez ZŠ Plamínkové 2 Pavel Kvapil 2 : 0
2015-11-08 17:15 Sehranka Eurest Runners ZŠ Plamínkové 2 Marek Řeháček 0 : 7
2015-11-14 12:00 Královské Vinohrady FC Hedonis ZŠ Plamínkové 2 Tomáš Chlum 3 : 4
2015-11-15 16:00 LT u Dubu TJ Suuret Höyhenet ZŠ Plamínkové 2 Marek Štěpán 4 : 3
2015-11-15 17:15 AG UNITED Los Losos ZŠ Plamínkové 2 TJ Suuret Höyhenet 3 : 5
2015-11-22 16:00 Parma AG Bazinga ZŠ Plamínkové 2 Ničemných otců nejhorší synové 2 : 7
2015-11-22 17:15 Sehranka Team Public ZŠ Plamínkové 2 Deleg. PKFL 5 : 0
2015-11-29 14:45 LT u Dubu Druhá šance ZŠ Plamínkové 2 Tomáš Chlum 13 : 1
2015-11-29 17:15 AG UNITED Team Public ZŠ Plamínkové 2 Deleg. PKFL 5 : 0
2015-12-06 17:15 Sehranka AG UNITED ZŠ Plamínkové 2 Daniel Borodáč 6 : 2
2016-03-13 16:00 Parma AG Královské Vinohrady ZŠ Plamínkové 2 Anal Riders 3 : 4
2016-03-20 14:30 Královské Vinohrady Borussia Dortšpunt forever ZŠ Plamínkové 2 Matúš Marko 0 : 1
2016-03-20 16:00 Bazinga Les Bizerâns ZŠ Plamínkové 2 Zdeněk Petr 1 : 4
2016-03-20 17:15 AG UNITED FC Eintopf ZŠ Plamínkové 2 Pavel Kvapil 3 : 5
2016-04-03 16:00 Parma AG Borussia Dortšpunt forever ZŠ Plamínkové 2 Zdeněk Petr 1 : 5
2016-04-03 17:15 Sehranka FC Eintopf ZŠ Plamínkové 2 Matěj Holeček 2 : 0
2016-04-10 14:30 Královské Vinohrady AFK Bochanův Syndrom ZŠ Plamínkové 2 Michal Koštál 2 : 3
2016-04-10 17:15 AG UNITED LT u Dubu ZŠ Plamínkové 2 Michal Skala 2 : 6
2016-04-16 14:45 LT u Dubu FC Eintopf ZŠ Plamínkové 2 LT u Dubu 4 : 0
2016-04-16 16:00 MSC FC Královské Vinohrady ZŠ Plamínkové 2 Kampa FC 1 : 10
2016-04-17 16:00 Parma AG Les Bizerâns ZŠ Plamínkové 2 Zdeněk Petr 4 : 2
2016-04-17 17:15 Sehranka Liščí trus ZŠ Plamínkové 2 AGB Prague 2 : 5
2016-04-24 14:30 Královské Vinohrady Judo club Jenis ZŠ Plamínkové 2 Ničemných otců nejhorší synové 0 : 2
2016-04-24 17:15 AG UNITED TJ Suuret Höyhenet ZŠ Plamínkové 2 FC Momentum 1 : 7
2016-04-27 19:45 MSC FC Les Bizerâns ZŠ Plamínkové 2 Michal Skala 3 : 1
2016-05-01 16:00 Parma AG AFK Bochanův Syndrom ZŠ Plamínkové 2 Michal Skala 4 : 2
2016-05-01 17:15 Sehranka LT u Dubu ZŠ Plamínkové 2 Michal Koštál 2 : 4
2016-05-08 13:30 Královské Vinohrady High Society ZŠ Plamínkové 2 High Society 4 : 2
2016-05-08 17:15 Justiční omyl AG UNITED ZŠ Plamínkové 2 Justiční omyl 8 : 0
2016-05-15 16:00 Parma AG MSC FC ZŠ Plamínkové 2 Marek Řeháček 4 : 3
2016-05-15 17:15 Sehranka Udatný Kedluben ZŠ Plamínkové 2 Marek Řeháček 0 : 7
2016-05-18 19:45 MSC FC Judo club Jenis ZŠ Plamínkové 2 Michal Koštál 6 : 3
2016-05-21 14:45 LT u Dubu Justiční omyl ZŠ Plamínkové 2 Tomáš Chlum 7 : 5
2016-05-22 16:00 MSC FC Fc Jižní nářez ZŠ Plamínkové 2 Dynamit Praha 5 : 0
2016-05-22 17:15 AG UNITED Eurest Runners ZŠ Plamínkové 2 FC Elita 3 : 7
2016-05-29 14:30 Královské Vinohrady Fc Jižní nářez ZŠ Plamínkové 2 FC Hoblina Jižák 13 : 1
2016-05-29 17:15 AG UNITED Druhá šance ZŠ Plamínkové 2 Druhá šance 3 : 5
2016-06-05 16:00 Parma AG Judo club Jenis ZŠ Plamínkové 2 Zdeněk Petr 3 : 1
2016-06-05 17:15 Sehranka TJ Suuret Höyhenet ZŠ Plamínkové 2 Milan Herian 4 : 1
2016-06-08 19:45 MSC FC High Society ZŠ Plamínkové 2 MSC FC 5 : 7
2016-06-11 14:45 LT u Dubu Los Losos ZŠ Plamínkové 2 LT u Dubu 0 : 5
2016-06-12 14:30 Královské Vinohrady Parma AG ZŠ Plamínkové 2 FC Momentum 6 : 2
2016-06-12 17:15 AG UNITED Sehranka ZŠ Plamínkové 2 Los Losos 6 : 3
2016-09-11 16:00 Parma AG ARMFOOTBALL Praha ZŠ Plamínkové 2 Tomáš Chlum 4 : 2
2016-09-11 17:15 Sehranka Kampa FC ZŠ Plamínkové 2 Tomáš Chlum 3 : 1
2016-09-18 16:00 Military Athletic Club Warrior FC Momentum ZŠ Plamínkové 2 Michal Koštál 4 : 0
2016-09-18 17:15 AG UNITED Perličky na dně ZŠ Plamínkové 2 Lokoti 2 : 4
2016-09-24 14:45 LT u Dubu O. A. Arrows ZŠ Plamínkové 2 Daniel Borodáč 1 : 4
2016-09-25 14:45 Královské Vinohrady ARMFOOTBALL Praha ZŠ Plamínkové 2 Daniel Borodáč 1 : 3
2016-09-25 16:00 Parma AG BTW Krč fm ZŠ Plamínkové 2 Justiční omyl 6 : 4
2016-09-25 17:15 Sehranka One Direction ZŠ Plamínkové 2 Daniel Borodáč 5 : 0
2016-10-02 16:00 Military Athletic Club Warrior Dynamit Praha ZŠ Plamínkové 2 Daniel Borodáč 2 : 4
2016-10-02 17:15 Sehranka Lhotka stars ZŠ Plamínkové 2 Daniel Borodáč 1 : 3
2016-10-08 14:45 LT u Dubu Rychlá rota ZŠ Plamínkové 2 Kampa FC 7 : 5
2016-10-09 14:45 Královské Vinohrady BTW Krč fm ZŠ Plamínkové 2 Tomáš Chlum 6 : 2
2016-10-09 16:00 Parma AG Abstinenti ZŠ Plamínkové 2 Daniel Borodáč 4 : 6
2016-10-09 17:15 AG UNITED IN-spirace/SSI Group ZŠ Plamínkové 2 Deleg. nedorazil () 3 : 6
2016-10-15 14:45 LT u Dubu AG Dechcurew ZŠ Plamínkové 2 Milan Janča 2 : 3
2016-10-16 16:00 Military Athletic Club Warrior Ničemných otců nejhorší synové ZŠ Plamínkové 2 Daniel Borodáč 15 : 3
2016-10-16 17:15 Sehranka Druhá šance ZŠ Plamínkové 2 Marek Řeháček 9 : 1
2016-10-23 14:45 Královské Vinohrady Abstinenti ZŠ Plamínkové 2 Michal Koštál 3 : 2
2016-10-23 16:00 Parma AG LT u Dubu ZŠ Plamínkové 2 Michal Koštál 0 : 5
2016-10-23 17:15 AG UNITED Ajax Štrampouch Young Boys ZŠ Plamínkové 2 Michal Koštál 4 : 1
2016-10-30 14:45 LT u Dubu Děravý gumy ZŠ Plamínkové 2 Děravý gumy 5 : 0
2016-11-05 14:45 LT u Dubu Judo club Jenis ZŠ Plamínkové 2 Tomáš Chlum 5 : 0
2016-11-06 16:00 Parma AG AG Dechcurew ZŠ Plamínkové 2 Gunners 7 : 3
2016-11-06 17:15 Sehranka Perličky na dně ZŠ Plamínkové 2 Tomáš Chlum 1 : 1
2016-11-13 14:45 Královské Vinohrady LT u Dubu ZŠ Plamínkové 2 Tomáš Chlum 3 : 9
2016-11-13 16:00 Military Athletic Club Warrior FC Eintopf ZŠ Plamínkové 2 Daniel Borodáč 3 : 2
2016-11-13 17:15 AG UNITED Sehranka ZŠ Plamínkové 2 Gunners 0 : 2
2016-11-19 14:45 LT u Dubu Daytona b&w ZŠ Plamínkové 2 Michal Koštál 9 : 2
2016-11-20 16:00 Parma AG Královské Vinohrady ZŠ Plamínkové 2 David Řezáč 2 : 3
2016-11-20 17:15 Sehranka Slavoj ZŠ Plamínkové 2 František Novotný 4 : 2
2016-11-27 14:45 Královské Vinohrady Judo club Jenis ZŠ Plamínkové 2 Michal Koštál 5 : 0
2016-11-27 16:00 Military Athletic Club Warrior Gunners ZŠ Plamínkové 2 Marek Řeháček 1 : 3
2016-11-27 17:15 AG UNITED Druhá šance ZŠ Plamínkové 2 Gunners 2 : 7
2017-03-19 14:45 Královské Vinohrady AG Dechcurew ZŠ Plamínkové 2 Marek Řeháček 4 : 0
2017-03-19 16:00 Military Athletic Club Warrior FC Likvidators Praha ZŠ Plamínkové 2 Marek Řeháček 7 : 4
2017-03-19 17:15 AG UNITED Lømrå tüm ZŠ Plamínkové 2 František Novotný 1 : 2
2017-03-26 14:45 Královské Vinohrady Daytona b&w ZŠ Plamínkové 2 František Novotný 4 : 1
2017-03-26 17:15 Sehranka FC Horníci ZŠ Plamínkové 2 Michal Koštál 9 : 1
2017-04-01 16:00 Military Athletic Club Warrior Liščí trus ZŠ Plamínkové 2 Liščí trus 10 : 2
2017-04-02 17:15 AG UNITED Lhotka stars ZŠ Plamínkové 2 Uhelné doly 0 : 4
2017-04-09 16:00 Parma AG O. A. Arrows ZŠ Plamínkové 2 Daniel Borodáč 2 : 5
2017-04-09 17:15 AG UNITED Slavoj ZŠ Plamínkové 2 Hell Spartans 1 : 2
2017-04-23 16:00 Military Athletic Club Warrior Aquapelís ZŠ Plamínkové 2 František Novotný 8 : 4
2017-04-23 17:15 Sehranka FC Nusle 420 ZŠ Plamínkové 2 Daniel Borodáč 0 : 0
2017-04-30 14:45 Královské Vinohrady O. A. Arrows ZŠ Plamínkové 2 FC Likvidators Praha 4 : 2
2017-04-30 16:00 Parma AG Rychlá rota ZŠ Plamínkové 2 Zdeněk Petr 3 : 0
2017-04-30 17:15 AG UNITED Kampa FC ZŠ Plamínkové 2 Zdeněk Petr 4 : 0
2017-05-06 14:40 LT u Dubu Parma AG ZŠ Plamínkové 2 Michal Koštál 3 : 5
2017-05-07 17:15 Sehranka Lømrå tüm ZŠ Plamínkové 2 Michal Koštál 8 : 2
2017-05-08 16:00 Military Athletic Club Warrior Fc Jižní nářez ZŠ Plamínkové 2 Michal Koštál 2 : 4
2017-05-14 14:45 Královské Vinohrady Rychlá rota ZŠ Plamínkové 2 Martin Pašek 6 : 0
2017-05-14 16:00 Military Athletic Club Warrior FC Elita ZŠ Plamínkové 2 Tomáš Chlum 6 : 2
2017-05-14 17:15 AG UNITED One Direction ZŠ Plamínkové 2 TJ Tvoja Mama 2 : 11
2017-05-21 16:00 Parma AG Judo club Jenis ZŠ Plamínkové 2 Zdeněk Petr 1 : 3
2017-05-21 17:15 Sehranka AG UNITED ZŠ Plamínkové 2 Justiční omyl 5 : 1
2017-05-27 14:00 LT u Dubu Královské Vinohrady ZŠ Plamínkové 2 LT u Dubu 1 : 2
2017-06-04 14:45 Královské Vinohrady Parma AG ZŠ Plamínkové 2 Zdeněk Petr 6 : 4
2017-06-04 16:00 Military Athletic Club Warrior INTERBALLS ZŠ Plamínkové 2 František Novotný 5 : 0
2017-06-04 17:15 AG UNITED FC Nusle 420 ZŠ Plamínkové 2 Hell Spartans 0 : 13
2017-06-10 14:40 LT u Dubu ARMFOOTBALL Praha ZŠ Plamínkové 2 Borussia Dortšpunt forever 4 : 3
2017-06-11 16:00 Parma AG Daytona b&w ZŠ Plamínkové 2 Tomáš Chlum 2 : 5
2017-06-11 17:15 Sehranka IN-spirace/SSI Group ZŠ Plamínkové 2 Tomáš Chlum 1 : 3
2017-09-10 13:30 FC Showdown GJS ZŠ Plamínkové 2 Filip Adámek 6 : 3
2017-09-10 14:45 Královské Vinohrady FC SION ZŠ Plamínkové 2 Tomáš Chlum 2 : 1
2017-09-10 17:15 AG UNITED Plán B ZŠ Plamínkové 2 Military Athletic Club Warrior 1 : 3
2017-09-17 13:30 FC Showdown Converto Praha ZŠ Plamínkové 2 František Novotný 8 : 2
2017-09-17 14:45 Královské Vinohrady FT Razors ZŠ Plamínkové 2 František Novotný 3 : 5
2017-09-17 17:15 Sehranka Nápoje ZŠ Plamínkové 2 Martin Pašek 2 : 7
2017-09-24 17:15 AG UNITED Perličky na dně ZŠ Plamínkové 2 BK Roura Fellas 1 : 2
2017-10-08 13:30 FC Showdown Dynamit Praha ZŠ Plamínkové 2 David Řezáč 3 : 3
2017-10-08 14:45 Královské Vinohrady Red Team ZŠ Plamínkové 2 David Řezáč 1 : 6
2017-10-08 17:15 Sehranka AG Dechcurew ZŠ Plamínkové 2 František Novotný 4 : 1
2017-10-15 17:15 AG UNITED Ničemných otců nejhorší synové ZŠ Plamínkové 2 František Novotný 5 : 1
2017-10-22 13:30 FC Showdown Los Losos ZŠ Plamínkové 2 Milan Janča 1 : 2
2017-10-22 14:45 Královské Vinohrady Kanec v bučině ZŠ Plamínkové 2 Michal Koštál 2 : 2
2017-10-22 17:15 Sehranka High Society ZŠ Plamínkové 2 Michal Koštál 3 : 2
2017-10-29 17:15 AG UNITED Los Angels Anals ZŠ Plamínkové 2 Michal Koštál 4 : 7
2017-11-05 13:30 FC Showdown Kampa FC ZŠ Plamínkové 2 Tomáš Chlum 1 : 11
2017-11-05 14:45 Královské Vinohrady O. A. Arrows ZŠ Plamínkové 2 Tomáš Chlum 2 : 3
2017-11-05 17:15 Sehranka Gunners ZŠ Plamínkové 2 5 : 0
2017-11-12 17:15 AG UNITED Hail Hydra ZŠ Plamínkové 2 František Novotný 3 : 4
2017-11-19 17:15 FC Nusle 420 Sehranka ZŠ Plamínkové 2 Michal Koštál 12 : 2
2017-11-26 13:30 FC Showdown FC Eintopf ZŠ Plamínkové 2 Tomáš Chlum 0 : 5
2017-11-26 14:45 Královské Vinohrady BK Roura Fellas ZŠ Plamínkové 2 Milan Herian 1 : 8
2017-11-26 17:15 AG UNITED Eurest Runners ZŠ Plamínkové 2 BK Roura Fellas 4 : 4
2017-12-03 17:15 Sehranka Hell Spartans ZŠ Plamínkové 2 Daniel Borodáč 3 : 2
2018-03-18 14:00 Černí Štýři Slavoj ZŠ Plamínkové 2 Černí Štýři 2 : 1
2018-03-25 16:00 Los Angels Anals B GJS ZŠ Plamínkové 2 Tomáš Dobřanský 3 : 0
2018-03-25 17:15 AG UNITED FC Momentum ZŠ Plamínkové 2 Tomáš Dobřanský 3 : 6
2018-04-08 14:45 Královské Vinohrady FC Hoblina Jižák ZŠ Plamínkové 2 Tomáš Chlum 0 : 7
2018-04-08 17:15 Sehranka Bazinga ZŠ Plamínkové 2 Tomáš Dobřanský 2 : 3
2018-04-15 17:15 AG UNITED FC ResslBoys ZŠ Plamínkové 2 Sehranka 2 : 4
2018-04-22 14:45 Královské Vinohrady Ludmila A ZŠ Plamínkové 2 Tomáš Dobřanský 7 : 8
2018-04-22 16:00 Los Angels Anals B Dynamit Praha ZŠ Plamínkové 2 Tomáš Dobřanský 5 : 3
2018-04-22 17:15 Sehranka FC Nusle 420 ZŠ Plamínkové 2 Tomáš Chlum 1 : 11
2018-05-06 17:15 AG UNITED Lhotka stars ZŠ Plamínkové 2 Military Athletic Club Warrior 1 : 8
2018-05-13 14:45 Královské Vinohrady Pony FC ZŠ Plamínkové 2 Tomáš Chlum 4 : 11
2018-05-13 16:00 Los Angels Anals B Los Losos ZŠ Plamínkové 2 Borussia Dortšpunt forever 4 : 0
2018-05-20 17:15 AG UNITED Kubánští doutníci ZŠ Plamínkové 2 Dynamit Praha 5 : 1
2018-05-27 14:45 Královské Vinohrady AC Texaské hyeny ZŠ Plamínkové 2 Tomáš Chlum 2 : 4
2018-05-27 16:00 Los Angels Anals B Kampa FC ZŠ Plamínkové 2 Michal Koštál 3 : 0
2018-05-27 17:15 Sehranka BTW Krč fm ZŠ Plamínkové 2 Michal Koštál 0 : 3
2018-06-10 17:15 Sehranka FC Hedonis ZŠ Plamínkové 2 FC Hoblina Jižák 5 : 7
2018-06-17 14:45 Královské Vinohrady Chodov ZŠ Plamínkové 2 Tomáš Chlum 3 : 6
2018-06-17 16:00 Los Angels Anals B FC Eintopf ZŠ Plamínkové 2 František Novotný 6 : 0
2018-06-17 17:15 AG UNITED Darkage ZŠ Plamínkové 2 Sehranka 5 : 0
2018-09-09 12:15 AC Texaské hyeny FC SION ZŠ Plamínkové 2 Tomáš Chlum 2 : 0
2018-09-09 16:00 Los Angels Anals B Plán B ZŠ Plamínkové 2 Tomáš Chlum 1 : 6
2018-09-09 17:15 Sehranka FC Bukefal ZŠ Plamínkové 2 Tomáš Chlum 3 : 6
2018-09-16 12:15 AC Texaské hyeny FT Razors ZŠ Plamínkové 2 Tomáš Chlum 4 : 6
2018-09-23 16:00 Los Angels Anals B GJS ZŠ Plamínkové 2 František Novotný 4 : 0
2018-09-23 17:15 Sehranka Judo club Jenis ZŠ Plamínkové 2 František Novotný 0 : 0
2018-10-07 12:15 AC Texaské hyeny Ludmila A ZŠ Plamínkové 2 František Novotný 2 : 2
2018-10-07 17:15 AG UNITED Los Angels Anals B ZŠ Plamínkové 2 FC Hoblina Jižák 6 : 0
2018-10-14 16:00 Los Angels Anals B SK Praha Jednota ZŠ Plamínkové 2 Martin Pašek 13 : 1
2018-10-14 17:15 Sehranka Pivná parta ZŠ Plamínkové 2 Martin Pašek 1 : 3
2018-10-21 12:15 AC Texaské hyeny Borussia Dortšpunt forever ZŠ Plamínkové 2 Michal Koštál 3 : 2
2018-10-28 16:00 Los Angels Anals B Perličky na dně ZŠ Plamínkové 2 František Novotný 4 : 1
2018-10-28 17:15 Sehranka Nápoje ZŠ Plamínkové 2 FC Hoblina Jižák 2 : 9
2018-11-03 15:50 AG UNITED Plán B ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED 0 : 2
2018-11-04 12:15 AC Texaské hyeny FC Hoblina Jižák ZŠ Plamínkové 2 Daniel Borský 12 : 1
2018-11-04 16:00 Los Angels Anals B 1.FC Crux Praha ZŠ Plamínkové 2 FC Hoblina Jižák 7 : 0
2018-11-11 17:15 Sehranka Kanec v bučině ZŠ Plamínkové 2 Martin Pašek 4 : 2
2018-11-18 12:15 AC Texaské hyeny Red Team ZŠ Plamínkové 2 Daniel Borský 1 : 6
2018-11-18 17:15 AG UNITED GJS ZŠ Plamínkové 2 Daniel Borský 4 : 2
2018-11-25 17:15 Sehranka One Direction ZŠ Plamínkové 2 František Novotný 3 : 4
2019-03-10 17:15 AG UNITED SK Praha Jednota ZŠ Plamínkové 2 Milan Janča 5 : 0
2019-03-17 16:00 Los Angels Anals B LVFC Prague ZŠ Plamínkové 2 František Stolár 4 : 2
2019-03-17 17:15 Sehranka FC Momentum ZŠ Plamínkové 2 František Stolár 2 : 7
2019-03-24 12:15 AC Texaské hyeny O. A. Arrows ZŠ Plamínkové 2 Zdeněk Petr 3 : 3
2019-03-24 17:15 AG UNITED Perličky na dně ZŠ Plamínkové 2 František Novotný 0 : 4
2019-03-31 16:00 Los Angels Anals B AG UNITED ZŠ Plamínkové 2 Sergej Greshnyakov 5 : 2
2019-03-31 17:15 Sehranka Les Bizerâns ZŠ Plamínkové 2 Sergej Greshnyakov 1 : 1
2019-04-07 12:15 AC Texaské hyeny Chodov ZŠ Plamínkové 2 Tomáš Chlum 1 : 4
2019-04-07 17:15 AG UNITED IN-spirace/SSI Group ZŠ Plamínkové 2 Sergej Greshnyakov 3 : 4
2019-04-14 17:15 Sehranka AG Dechcurew ZŠ Plamínkové 2 Sergej Greshnyakov 2 : 2
2019-04-28 12:15 AC Texaské hyeny FC Nusle 420 ZŠ Plamínkové 2 Jakub Kotek 5 : 0
2019-04-28 17:15 AG UNITED Dynamit Praha ZŠ Plamínkové 2 František Novotný 5 : 7
2019-05-05 17:15 Sehranka Královské Vinohrady ZŠ Plamínkové 2 František Novotný 5 : 4
2019-05-19 12:15 AC Texaské hyeny BK Roura Fellas ZŠ Plamínkové 2 Tomáš Chlum 3 : 3
2019-05-19 16:00 Los Angels Anals B IN-spirace/SSI Group ZŠ Plamínkové 2 Sergej Greshnyakov 2 : 4
2019-05-19 17:15 AG UNITED LVFC Prague ZŠ Plamínkové 2 Sergej Greshnyakov 2 : 5
2019-06-02 17:15 Sehranka MAC Stará garda ZŠ Plamínkové 2 Michal Koštál 0 : 8
2019-06-09 12:15 AC Texaské hyeny BTW Krč fm ZŠ Plamínkové 2 Martin Pašek 6 : 5
2019-06-09 16:00 Los Angels Anals B Dynamit Praha ZŠ Plamínkové 2 Sergej Greshnyakov 0 : 5
2019-06-09 17:15 AG UNITED 1.FC Crux Praha ZŠ Plamínkové 2 Sergej Greshnyakov 1 : 4

Den Čas Tým Soutěž
Neděle 17:15 Sehranka Pražská klubová fotbalová liga
Neděle 17:15 AG UNITED Pražská klubová fotbalová liga
Neděle 12:15 AC Texaské hyeny Pražská klubová fotbalová liga
Sobota 14:40 LT u Dubu Pražská klubová fotbalová liga
Neděle 13:30 FC Showdown Pražská klubová fotbalová liga
Neděle 16:00 Los Angels Anals B Pražská klubová fotbalová liga