Hřiště ZŠ Plamínkové 2

14.435316 50.053178
mapy.cz
Adresa
Plamínkové 1589, Pankrác
Telefon
778 028 630
Email
roobeertt63@seznam.cz
Správce
Hodnocení hřiště
120
Web
http://www.zsplaminkove.cz/
Popis
Polovina hřiště blíže ke škole. ; Pěkný snímek české televise (čáry, brankoviště, klec, 3G atd): http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10116288835-z-metropole/211411058230041/obsah/174329-nove-hriste-v-zs-plaminkove/ ; Celé hřiště je 42x60, UT 3G - standardně se hraje na půlce. Když je na druhé polovině volno, je možné se domluvit odehrát utkání na skoro celém hřišti. Před utkáním je však potřeba, aby kapitán hostujícího týmu napsal do zápisu o utkání, že se změnou souhlasí. ; Přednostní pronájem pro PKFL je pouze v neděli na utkání začínající vždy v: 16:00 a 17:15 ; Rezervaci je nutné nejdříve konzultovat se správcem hřiště. Aktuální otevírací doba viz http://www.zsplaminkove.cz/
ICAL kalendář hřiště: https://pkfl.cz/calendar/ground/57.ical

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí Skóre
2017-11-19 17:15 FC Nusle 420 Sehranka ZŠ Plamínkové 2 Michal Koštál :
2017-11-26 13:30 FC Showdown FC Eintopf ZŠ Plamínkové 2 Tomáš Chlum :
2017-11-26 14:45 Královské Vinohrady A BK Roura Fellas ZŠ Plamínkové 2 Tomáš Chlum :
2017-11-26 17:15 AG UNITED Eurest Runners ZŠ Plamínkové 2 BK Roura Fellas :
2017-12-03 17:15 Sehranka Hell Spartans ZŠ Plamínkové 2 Daniel Borodáč :
2018-03-18 17:15 Sehranka Justiční omyl ZŠ Plamínkové 2 :
2018-03-25 17:15 AG UNITED FC Momentum ZŠ Plamínkové 2 :
2018-04-08 13:30 FC Showdown Los Angels Anals B ZŠ Plamínkové 2 :
2018-04-08 14:45 Královské Vinohrady A FC Hoblina Jižák ZŠ Plamínkové 2 :
2018-04-08 17:15 Sehranka Bazinga ZŠ Plamínkové 2 :
2018-04-15 17:15 AG UNITED FC ResslBoys ZŠ Plamínkové 2 :
2018-04-22 13:30 FC Showdown Lømrå tüm ZŠ Plamínkové 2 :
2018-04-22 14:45 Královské Vinohrady A Ludmila A ZŠ Plamínkové 2 :
2018-04-22 17:15 Sehranka FC Nusle 420 ZŠ Plamínkové 2 :
2018-05-06 17:15 AG UNITED Lhotka stars ZŠ Plamínkové 2 :
2018-05-13 13:30 FC Showdown FC Galácticos ZŠ Plamínkové 2 :
2018-05-13 14:45 Královské Vinohrady A Pony FC ZŠ Plamínkové 2 :
2018-05-13 17:15 Sehranka Rychlá rota ZŠ Plamínkové 2 :
2018-05-20 17:15 AG UNITED Kubánští doutníci ZŠ Plamínkové 2 :
2018-05-27 13:30 FC Showdown FC Bukefal ZŠ Plamínkové 2 :
2018-05-27 14:45 Královské Vinohrady A FC Texas Nové Strašecí ZŠ Plamínkové 2 :
2018-05-27 17:15 Sehranka BTW Krč fm ZŠ Plamínkové 2 :
2018-06-10 17:15 Sehranka FC Hedonis ZŠ Plamínkové 2 :
2018-06-17 13:30 FC Showdown Druhá šance ZŠ Plamínkové 2 :
2018-06-17 14:45 Královské Vinohrady A Chodov ZŠ Plamínkové 2 :
2018-06-17 17:15 AG UNITED Darkage ZŠ Plamínkové 2 :

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí Skóre
2013-04-07 18:30 ZŠ Plamínkové 2 FC Rival ZŠ Plamínkové 2 FC Vyhul AirsoftGame.cz 5 : 0
2013-05-26 18:30 ZŠ Plamínkové 2 FC Rival ZŠ Plamínkové 2 Neuděláš nic 8 : 2
2013-06-16 18:30 ZŠ Plamínkové 2 FC Rival ZŠ Plamínkové 2 FC Buracos Brancos 0 : 5
2013-06-22 14:00 ZŠ Plamínkové 2 MSC FC ZŠ Plamínkové 2 Fc Krementi B 0 : 5
2013-06-22 15:00 ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED ZŠ Plamínkové 2 Fc Krementi A 5 : 0
2013-06-22 16:00 ZŠ Plamínkové 2 MSC FC ZŠ Plamínkové 2 Ničemných otců nejhorší synové 0 : 0
2013-06-22 17:00 ZŠ Plamínkové 2 Real Slama ZŠ Plamínkové 2 ARMFOOTBALL Praha 0 : 5
2013-06-22 18:00 ZŠ Plamínkové 2 Udatný Kedluben ZŠ Plamínkové 2 Deleg. PKFL 2 : 9
2013-06-22 19:00 ZŠ Plamínkové 2 Real Slama ZŠ Plamínkové 2 Malá Strana C.F. 0 : 5
2013-06-23 11:00 ZŠ Plamínkové 2 BK Roura Fellas ZŠ Plamínkové 2 GP tým 4 : 2
2013-06-23 12:00 ZŠ Plamínkové 2 FC Upside ZŠ Plamínkové 2 FC Vyhul AirsoftGame.cz 1 : 2
2013-06-23 13:00 ZŠ Plamínkové 2 BK Roura Fellas ZŠ Plamínkové 2 Slavoj 4 : 2
2013-06-23 14:00 ZŠ Plamínkové 2 PMS Olympian ZŠ Plamínkové 2 Neuděláš nic 4 : 3
2013-06-23 15:00 ZŠ Plamínkové 2 Real Praha ZŠ Plamínkové 2 Invalidní sourozenci 5 : 0
2013-06-23 16:00 ZŠ Plamínkové 2 PMS Olympian ZŠ Plamínkové 2 Druhá šance 5 : 0
2013-06-23 17:00 ZŠ Plamínkové 2 Srdcaři s.r.o. ZŠ Plamínkové 2 Pony FC 9 : 1
2013-06-23 18:00 ZŠ Plamínkové 2 Rychlá rota ZŠ Plamínkové 2 FC Buracos Brancos 3 : 1
2013-06-23 19:00 ZŠ Plamínkové 2 Srdcaři s.r.o. ZŠ Plamínkové 2 FC ResslBoys 12 : 2
2013-09-15 18:30 ZŠ Plamínkové 2 FC Rival ZŠ Plamínkové 2 Deleg. test Herian 0 : 5
2013-09-15 19:45 ZŠ Plamínkové 2 Srdcaři s.r.o. ZŠ Plamínkové 2 Tomáš Caizl 0 : 0
2013-09-15 19:45 ZŠ Plamínkové 2 Srdcaři s.r.o. ZŠ Plamínkové 2 Deleg. test Herian 0 : 5
2013-09-22 18:30 ZŠ Plamínkové 2 AFK Bochanův Syndrom ZŠ Plamínkové 2 Deleg. PKFL 6 : 2
2013-09-22 19:45 ZŠ Plamínkové 2 Srdcaři s.r.o. ZŠ Plamínkové 2 Marek Řeháček 0 : 0
2013-09-22 19:45 ZŠ Plamínkové 2 Srdcaři s.r.o. ZŠ Plamínkové 2 Deleg. test Herian 0 : 5
2013-10-06 19:45 ZŠ Plamínkové 2 Srdcaři s.r.o. ZŠ Plamínkové 2 Sk Pleská 0 : 0
2013-10-06 19:45 ZŠ Plamínkové 2 Srdcaři s.r.o. ZŠ Plamínkové 2 Deleg. test Herian 0 : 5
2013-10-13 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Anal Riders ZŠ Plamínkové 2 Tomáš Caizl 2 : 6
2013-10-13 18:30 ZŠ Plamínkové 2 AFK Bochanův Syndrom ZŠ Plamínkové 2 MSC FC 3 : 2
2013-10-20 17:00 ZŠ Plamínkové 2 Anal Riders ZŠ Plamínkové 2 Milan Herian 6 : 4
2013-10-20 19:45 ZŠ Plamínkové 2 Srdcaři s.r.o. ZŠ Plamínkové 2 Deleg. test Herian 0 : 5
2013-10-20 19:45 ZŠ Plamínkové 2 Srdcaři s.r.o. ZŠ Plamínkové 2 Milan Herian 0 : 0
2013-11-03 18:30 ZŠ Plamínkové 2 AFK Bochanův Syndrom ZŠ Plamínkové 2 Neuděláš nic 0 : 0
2013-11-10 17:15 ZŠ Plamínkové 2 Anal Riders ZŠ Plamínkové 2 Tomáš Caizl 11 : 2
2013-11-10 19:45 ZŠ Plamínkové 2 Srdcaři s.r.o. ZŠ Plamínkové 2 Deleg. test Herian 0 : 5
2013-11-10 19:45 ZŠ Plamínkové 2 Srdcaři s.r.o. ZŠ Plamínkové 2 Marek Řeháček 0 : 0
2013-11-17 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Anal Riders ZŠ Plamínkové 2 Pavel Kvapil 6 : 4
2013-11-17 18:30 ZŠ Plamínkové 2 AFK Bochanův Syndrom ZŠ Plamínkové 2 Deleg. test Herian 5 : 0
2013-11-24 18:30 ZŠ Plamínkové 2 Black b!tches ZŠ Plamínkové 2 Lamy z Panamy 3 : 7
2013-11-24 19:45 ZŠ Plamínkové 2 Srdcaři s.r.o. ZŠ Plamínkové 2 Deleg. test Herian 0 : 5
2013-11-24 19:45 ZŠ Plamínkové 2 Srdcaři s.r.o. ZŠ Plamínkové 2 Anal Riders 0 : 0
2013-12-01 18:30 ZŠ Plamínkové 2 AFK Bochanův Syndrom ZŠ Plamínkové 2 Neuděláš nic 5 : 5
2014-03-16 18:30 ZŠ Plamínkové 2 Black b!tches ZŠ Plamínkové 2 Anal Riders 3 : 3
2014-03-23 17:15 ZŠ Plamínkové 2 Královské Vinohrady B ZŠ Plamínkové 2 O. A. Arrows 1 : 2
2014-03-23 18:30 ZŠ Plamínkové 2 AFK Bochanův Syndrom ZŠ Plamínkové 2 Anal Riders 2 : 3
2014-03-30 17:15 ZŠ Plamínkové 2 Bazinga ZŠ Plamínkové 2 FC Upside 6 : 2
2014-04-06 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Srdcaři s.r.o. ZŠ Plamínkové 2 Anal Riders 0 : 0
2014-04-06 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Srdcaři s.r.o. ZŠ Plamínkové 2 Deleg. test Herian 0 : 5
2014-04-06 17:15 ZŠ Plamínkové 2 Královské Vinohrady B ZŠ Plamínkové 2 Eurest Runners 3 : 3
2014-04-06 18:30 ZŠ Plamínkové 2 AFK Bochanův Syndrom ZŠ Plamínkové 2 O. A. Arrows 0 : 1
2014-04-13 18:30 ZŠ Plamínkové 2 AFK Bochanův Syndrom ZŠ Plamínkové 2 FC Knedlíci 4 : 2
2014-04-27 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Královské Vinohrady B ZŠ Plamínkové 2 Parma AG 1 : 3
2014-04-27 17:15 ZŠ Plamínkové 2 Bazinga ZŠ Plamínkové 2 FC Knedlíci 8 : 2
2014-04-27 19:45 ZŠ Plamínkové 2 Srdcaři s.r.o. ZŠ Plamínkové 2 Hell Spartans 0 : 5
2014-05-04 18:30 ZŠ Plamínkové 2 AFK Bochanův Syndrom ZŠ Plamínkové 2 Daytona b&w 3 : 3
2014-05-11 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Srdcaři s.r.o. ZŠ Plamínkové 2 Pavel Kvapil 0 : 5
2014-05-11 17:15 ZŠ Plamínkové 2 Královské Vinohrady B ZŠ Plamínkové 2 Pavel Kvapil 2 : 7
2014-05-11 18:30 ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED ZŠ Plamínkové 2 Michael Šarapatka 3 : 1
2014-05-18 18:30 ZŠ Plamínkové 2 AFK Bochanův Syndrom ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED 5 : 3
2014-05-25 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Královské Vinohrady B ZŠ Plamínkové 2 Pavel Kvapil 5 : 4
2014-05-25 17:15 ZŠ Plamínkové 2 Bazinga ZŠ Plamínkové 2 Abstinenti 1 : 2
2014-05-25 18:30 ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED ZŠ Plamínkové 2 BK Roura Fellas 0 : 9
2014-05-25 19:45 ZŠ Plamínkové 2 Srdcaři s.r.o. ZŠ Plamínkové 2 Deleg. PKFL 0 : 5
2014-06-08 18:30 ZŠ Plamínkové 2 AFK Bochanův Syndrom ZŠ Plamínkové 2 FC Nové Město 11 : 3
2014-06-15 17:00 ZŠ Plamínkové 2 Srdcaři s.r.o. ZŠ Plamínkové 2 Deleg. PKFL 0 : 5
2014-06-15 19:45 ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED ZŠ Plamínkové 2 FC Hedonis 8 : 0
2014-09-13 17:00 ZŠ Plamínkové 2 BK Roura Fellas ZŠ Plamínkové 2 Ničemných otců nejhorší synové 5 : 5
2014-09-14 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Královské Vinohrady A ZŠ Plamínkové 2 Tomáš Caizl 0 : 3
2014-09-14 17:15 ZŠ Plamínkové 2 Sehranka ZŠ Plamínkové 2 Tomáš Caizl 1 : 2
2014-09-14 18:30 ZŠ Plamínkové 2 Justiční omyl ZŠ Plamínkové 2 Královské Vinohrady B 3 : 8
2014-09-20 16:00 ZŠ Plamínkové 2 FC Banáni ZŠ Plamínkové 2 Parma AG 0 : 5
2014-09-21 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Královské Vinohrady A ZŠ Plamínkové 2 Marek Řeháček 3 : 1
2014-09-21 17:15 ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED ZŠ Plamínkové 2 Marek Řeháček 0 : 2
2014-09-21 18:30 ZŠ Plamínkové 2 AFK Bochanův Syndrom ZŠ Plamínkové 2 Marek Řeháček 1 : 2
2014-09-24 19:45 ZŠ Plamínkové 2 Fc Lumíci ZŠ Plamínkové 2 Filip Němec 0 : 4
2014-09-27 13:30 ZŠ Plamínkové 2 BK Roura Fellas ZŠ Plamínkové 2 BK Roura Fellas 4 : 6
2014-09-28 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Parma AG ZŠ Plamínkové 2 MSC FC 3 : 4
2014-09-28 17:15 ZŠ Plamínkové 2 Sehranka ZŠ Plamínkové 2 Deleg. PKFL 5 : 0
2014-09-28 18:30 ZŠ Plamínkové 2 Los Losos ZŠ Plamínkové 2 Michal Škarda 1 : 2
2014-10-05 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Královské Vinohrady A ZŠ Plamínkové 2 Marek Štěpán 4 : 3
2014-10-05 17:15 ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED ZŠ Plamínkové 2 Deleg. PKFL 6 : 5
2014-10-05 18:30 ZŠ Plamínkové 2 AFK Bochanův Syndrom ZŠ Plamínkové 2 CF Hornets 4 : 1
2014-10-10 18:30 ZŠ Plamínkové 2 Fc Lumíci ZŠ Plamínkové 2 Fc Lumíci 6 : 4
2014-10-12 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Parma AG ZŠ Plamínkové 2 David Voves 2 : 3
2014-10-12 17:15 ZŠ Plamínkové 2 Sehranka ZŠ Plamínkové 2 Michal Škarda 7 : 0
2014-10-18 16:00 ZŠ Plamínkové 2 FC Banáni ZŠ Plamínkové 2 TJ Tvoja Mama 0 : 5
2014-10-19 17:15 ZŠ Plamínkové 2 Sehranka ZŠ Plamínkové 2 Michal Škarda 3 : 1
2014-10-19 18:30 ZŠ Plamínkové 2 AFK Bochanův Syndrom ZŠ Plamínkové 2 Michal Škarda 1 : 1
2014-10-22 19:45 ZŠ Plamínkové 2 Fc Lumíci ZŠ Plamínkové 2 Filip Adámek 3 : 1
2014-10-24 18:00 ZŠ Plamínkové 2 Fc Lumíci ZŠ Plamínkové 2 Fc Lumíci 1 : 5
2014-10-24 19:00 ZŠ Plamínkové 2 Královské Vinohrady A ZŠ Plamínkové 2 Michal Skala 7 : 1
2014-11-02 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Parma AG ZŠ Plamínkové 2 Pavel Kvapil 5 : 8
2014-11-02 17:15 ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED ZŠ Plamínkové 2 Michal Skala 5 : 0
2014-11-08 16:00 ZŠ Plamínkové 2 FC Banáni ZŠ Plamínkové 2 Los Losos 0 : 5
2014-11-09 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Královské Vinohrady A ZŠ Plamínkové 2 Pavel Kvapil 13 : 1
2014-11-09 17:15 ZŠ Plamínkové 2 Sehranka ZŠ Plamínkové 2 Pavel Kvapil 1 : 5
2014-11-09 18:30 ZŠ Plamínkové 2 AFK Bochanův Syndrom ZŠ Plamínkové 2 Daniel Borodáč 5 : 2
2014-11-16 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Parma AG ZŠ Plamínkové 2 Filip Adámek 0 : 1
2014-11-19 19:45 ZŠ Plamínkové 2 Fc Lumíci ZŠ Plamínkové 2 David Kocman 1 : 5
2014-11-23 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Královské Vinohrady A ZŠ Plamínkové 2 Pavel Kvapil 4 : 0
2015-03-22 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Parma AG ZŠ Plamínkové 2 Michal Škarda 1 : 9
2015-03-29 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Parma AG ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED 4 : 1
2015-03-29 17:15 ZŠ Plamínkové 2 Sehranka ZŠ Plamínkové 2 Sk Pleská 2 : 1
2015-04-11 17:00 ZŠ Plamínkové 2 Královské Vinohrady A ZŠ Plamínkové 2 Tomáš Chlum 3 : 3
2015-04-12 17:15 ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED ZŠ Plamínkové 2 Michal Skala 0 : 4
2015-04-18 12:15 ZŠ Plamínkové 2 Fc Lumíci ZŠ Plamínkové 2 Los Losos 3 : 14
2015-04-19 14:45 ZŠ Plamínkové 2 Parma AG ZŠ Plamínkové 2 Sk Pleská 0 : 8
2015-04-19 17:15 ZŠ Plamínkové 2 Sehranka ZŠ Plamínkové 2 Eurest Runners 1 : 2
2015-04-26 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Královské Vinohrady A ZŠ Plamínkové 2 Tomáš Chlum 14 : 0
2015-04-26 17:15 ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED ZŠ Plamínkové 2 Fc Lehovec City 1 : 0
2015-04-29 18:15 ZŠ Plamínkové 2 Fc Lumíci ZŠ Plamínkové 2 Marek Řeháček 2 : 2
2015-05-03 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Parma AG ZŠ Plamínkové 2 Marek Štěpán 5 : 1
2015-05-03 17:15 ZŠ Plamínkové 2 Invalidní sourozenci ZŠ Plamínkové 2 Invalidní sourozenci 4 : 1
2015-05-10 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Královské Vinohrady A ZŠ Plamínkové 2 Marek Řeháček 2 : 0
2015-05-10 17:15 ZŠ Plamínkové 2 Sehranka ZŠ Plamínkové 2 Marek Řeháček 6 : 1
2015-05-17 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Parma AG ZŠ Plamínkové 2 Michal Skala 3 : 1
2015-05-17 17:15 ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED ZŠ Plamínkové 2 Michal Skala 3 : 2
2015-05-24 14:45 ZŠ Plamínkové 2 Sehranka ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED 2 : 2
2015-05-24 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Královské Vinohrady A ZŠ Plamínkové 2 Justiční omyl 9 : 1
2015-06-06 14:45 ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED ZŠ Plamínkové 2 Fc Lumíci 0 : 11
2015-06-07 14:45 ZŠ Plamínkové 2 Parma AG ZŠ Plamínkové 2 Kampa FC 2 : 4
2015-06-14 14:45 ZŠ Plamínkové 2 Královské Vinohrady A ZŠ Plamínkové 2 Deleg. PKFL 5 : 0
2015-09-13 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Parma AG ZŠ Plamínkové 2 Pavel Kvapil 2 : 3
2015-09-13 17:15 ZŠ Plamínkové 2 Sehranka ZŠ Plamínkové 2 Michal Koštál 3 : 2
2015-09-19 12:00 ZŠ Plamínkové 2 Královské Vinohrady A ZŠ Plamínkové 2 Tomáš Chlum 3 : 5
2015-09-20 17:15 ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED ZŠ Plamínkové 2 David Voves 1 : 2
2015-10-03 14:45 ZŠ Plamínkové 2 LT u Dubu ZŠ Plamínkové 2 LT u Dubu 1 : 4
2015-10-04 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Parma AG ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED 1 : 13
2015-10-04 17:15 ZŠ Plamínkové 2 Sehranka ZŠ Plamínkové 2 Michal Koštál 3 : 2
2015-10-10 14:00 ZŠ Plamínkové 2 Královské Vinohrady A ZŠ Plamínkové 2 Tomáš Chlum 6 : 1
2015-10-11 17:15 ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED ZŠ Plamínkové 2 Justiční omyl 3 : 3
2015-10-18 14:45 ZŠ Plamínkové 2 Justiční omyl ZŠ Plamínkové 2 Deleg. PKFL 5 : 0
2015-10-18 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Parma AG ZŠ Plamínkové 2 Pavel Kvapil 2 : 7
2015-10-18 17:15 ZŠ Plamínkové 2 Sehranka ZŠ Plamínkové 2 Pavel Kvapil 2 : 4
2015-10-24 12:00 ZŠ Plamínkové 2 Královské Vinohrady A ZŠ Plamínkové 2 Tomáš Chlum 4 : 3
2015-10-24 13:15 ZŠ Plamínkové 2 LT u Dubu ZŠ Plamínkové 2 TJ Suuret Höyhenet 7 : 3
2015-10-25 17:15 ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED ZŠ Plamínkové 2 Daniel Borodáč 6 : 4
2015-11-08 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Parma AG ZŠ Plamínkové 2 Pavel Kvapil 2 : 0
2015-11-08 17:15 ZŠ Plamínkové 2 Sehranka ZŠ Plamínkové 2 Marek Řeháček 0 : 7
2015-11-14 12:00 ZŠ Plamínkové 2 Královské Vinohrady A ZŠ Plamínkové 2 Tomáš Chlum 3 : 4
2015-11-15 16:00 ZŠ Plamínkové 2 LT u Dubu ZŠ Plamínkové 2 Marek Štěpán 4 : 3
2015-11-15 17:15 ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED ZŠ Plamínkové 2 TJ Suuret Höyhenet 3 : 5
2015-11-22 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Parma AG ZŠ Plamínkové 2 Ničemných otců nejhorší synové 2 : 7
2015-11-22 17:15 ZŠ Plamínkové 2 Sehranka ZŠ Plamínkové 2 Deleg. PKFL 5 : 0
2015-11-29 14:45 ZŠ Plamínkové 2 LT u Dubu ZŠ Plamínkové 2 Tomáš Chlum 13 : 1
2015-11-29 17:15 ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED ZŠ Plamínkové 2 Deleg. PKFL 5 : 0
2015-12-06 17:15 ZŠ Plamínkové 2 Sehranka ZŠ Plamínkové 2 Daniel Borodáč 6 : 2
2016-03-13 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Parma AG ZŠ Plamínkové 2 Anal Riders 3 : 4
2016-03-20 14:30 ZŠ Plamínkové 2 Královské Vinohrady A ZŠ Plamínkové 2 Matúš Marko 0 : 1
2016-03-20 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Bazinga ZŠ Plamínkové 2 Zdeněk Petr 1 : 4
2016-03-20 17:15 ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED ZŠ Plamínkové 2 Pavel Kvapil 3 : 5
2016-04-03 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Parma AG ZŠ Plamínkové 2 Zdeněk Petr 1 : 5
2016-04-03 17:15 ZŠ Plamínkové 2 Sehranka ZŠ Plamínkové 2 Matěj Holeček 2 : 0
2016-04-10 14:30 ZŠ Plamínkové 2 Královské Vinohrady A ZŠ Plamínkové 2 Michal Koštál 2 : 3
2016-04-10 17:15 ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED ZŠ Plamínkové 2 Michal Skala 2 : 6
2016-04-16 14:45 ZŠ Plamínkové 2 LT u Dubu ZŠ Plamínkové 2 LT u Dubu 4 : 0
2016-04-16 16:00 ZŠ Plamínkové 2 MSC FC ZŠ Plamínkové 2 Kampa FC 1 : 10
2016-04-17 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Parma AG ZŠ Plamínkové 2 Zdeněk Petr 4 : 2
2016-04-17 17:15 ZŠ Plamínkové 2 Sehranka ZŠ Plamínkové 2 AGB Prague 2 : 5
2016-04-24 14:30 ZŠ Plamínkové 2 Královské Vinohrady A ZŠ Plamínkové 2 Ničemných otců nejhorší synové 0 : 2
2016-04-24 17:15 ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED ZŠ Plamínkové 2 FC Momentum 1 : 7
2016-04-27 19:45 ZŠ Plamínkové 2 MSC FC ZŠ Plamínkové 2 Michal Skala 3 : 1
2016-05-01 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Parma AG ZŠ Plamínkové 2 Michal Skala 4 : 2
2016-05-01 17:15 ZŠ Plamínkové 2 Sehranka ZŠ Plamínkové 2 Michal Koštál 2 : 4
2016-05-08 13:30 ZŠ Plamínkové 2 Královské Vinohrady A ZŠ Plamínkové 2 High Society 4 : 2
2016-05-08 17:15 ZŠ Plamínkové 2 Justiční omyl ZŠ Plamínkové 2 Justiční omyl 8 : 0
2016-05-15 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Parma AG ZŠ Plamínkové 2 Marek Řeháček 4 : 3
2016-05-15 17:15 ZŠ Plamínkové 2 Sehranka ZŠ Plamínkové 2 Marek Řeháček 0 : 7
2016-05-18 19:45 ZŠ Plamínkové 2 MSC FC ZŠ Plamínkové 2 Michal Koštál 6 : 3
2016-05-21 14:45 ZŠ Plamínkové 2 LT u Dubu ZŠ Plamínkové 2 Tomáš Chlum 7 : 5
2016-05-22 16:00 ZŠ Plamínkové 2 MSC FC ZŠ Plamínkové 2 Dynamit Praha 5 : 0
2016-05-22 17:15 ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED ZŠ Plamínkové 2 FC Elita 3 : 7
2016-05-29 14:30 ZŠ Plamínkové 2 Královské Vinohrady A ZŠ Plamínkové 2 FC Hoblina Jižák 13 : 1
2016-05-29 17:15 ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED ZŠ Plamínkové 2 Druhá šance 3 : 5
2016-06-05 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Parma AG ZŠ Plamínkové 2 Zdeněk Petr 3 : 1
2016-06-05 17:15 ZŠ Plamínkové 2 Sehranka ZŠ Plamínkové 2 Milan Herian 4 : 1
2016-06-08 19:45 ZŠ Plamínkové 2 MSC FC ZŠ Plamínkové 2 MSC FC 5 : 7
2016-06-11 14:45 ZŠ Plamínkové 2 LT u Dubu ZŠ Plamínkové 2 LT u Dubu 0 : 5
2016-06-12 14:30 ZŠ Plamínkové 2 Královské Vinohrady A ZŠ Plamínkové 2 FC Momentum 6 : 2
2016-06-12 17:15 ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED ZŠ Plamínkové 2 Los Losos 6 : 3
2016-09-11 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Parma AG ZŠ Plamínkové 2 Tomáš Chlum 4 : 2
2016-09-11 17:15 ZŠ Plamínkové 2 Sehranka ZŠ Plamínkové 2 Tomáš Chlum 3 : 1
2016-09-18 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Military Athletic Club Warrior ZŠ Plamínkové 2 Michal Koštál 4 : 0
2016-09-18 17:15 ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED ZŠ Plamínkové 2 Lokoti 2 : 4
2016-09-24 14:45 ZŠ Plamínkové 2 LT u Dubu ZŠ Plamínkové 2 Daniel Borodáč 1 : 4
2016-09-25 14:45 ZŠ Plamínkové 2 Královské Vinohrady A ZŠ Plamínkové 2 Daniel Borodáč 1 : 3
2016-09-25 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Parma AG ZŠ Plamínkové 2 Justiční omyl 6 : 4
2016-09-25 17:15 ZŠ Plamínkové 2 Sehranka ZŠ Plamínkové 2 Daniel Borodáč 5 : 0
2016-10-02 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Military Athletic Club Warrior ZŠ Plamínkové 2 Daniel Borodáč 2 : 4
2016-10-02 17:15 ZŠ Plamínkové 2 Sehranka ZŠ Plamínkové 2 Daniel Borodáč 1 : 3
2016-10-08 14:45 ZŠ Plamínkové 2 LT u Dubu ZŠ Plamínkové 2 Kampa FC 7 : 5
2016-10-09 14:45 ZŠ Plamínkové 2 Královské Vinohrady A ZŠ Plamínkové 2 Tomáš Chlum 6 : 2
2016-10-09 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Parma AG ZŠ Plamínkové 2 Daniel Borodáč 4 : 6
2016-10-09 17:15 ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED ZŠ Plamínkové 2 Deleg. nedorazil () 3 : 6
2016-10-15 14:45 ZŠ Plamínkové 2 LT u Dubu ZŠ Plamínkové 2 Milan Janča 2 : 3
2016-10-16 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Military Athletic Club Warrior ZŠ Plamínkové 2 Daniel Borodáč 15 : 3
2016-10-16 17:15 ZŠ Plamínkové 2 Sehranka ZŠ Plamínkové 2 Marek Řeháček 9 : 1
2016-10-23 14:45 ZŠ Plamínkové 2 Královské Vinohrady A ZŠ Plamínkové 2 Michal Koštál 3 : 2
2016-10-23 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Parma AG ZŠ Plamínkové 2 Michal Koštál 0 : 5
2016-10-23 17:15 ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED ZŠ Plamínkové 2 Michal Koštál 4 : 1
2016-10-30 14:45 ZŠ Plamínkové 2 LT u Dubu ZŠ Plamínkové 2 Děravý gumy 5 : 0
2016-11-05 14:45 ZŠ Plamínkové 2 LT u Dubu ZŠ Plamínkové 2 Tomáš Chlum 5 : 0
2016-11-06 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Parma AG ZŠ Plamínkové 2 Gunners 7 : 3
2016-11-06 17:15 ZŠ Plamínkové 2 Sehranka ZŠ Plamínkové 2 Tomáš Chlum 1 : 1
2016-11-13 14:45 ZŠ Plamínkové 2 Královské Vinohrady A ZŠ Plamínkové 2 Tomáš Chlum 3 : 9
2016-11-13 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Military Athletic Club Warrior ZŠ Plamínkové 2 Daniel Borodáč 3 : 2
2016-11-13 17:15 ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED ZŠ Plamínkové 2 Gunners 0 : 2
2016-11-19 14:45 ZŠ Plamínkové 2 LT u Dubu ZŠ Plamínkové 2 Michal Koštál 9 : 2
2016-11-20 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Parma AG ZŠ Plamínkové 2 David Řezáč 2 : 3
2016-11-20 17:15 ZŠ Plamínkové 2 Sehranka ZŠ Plamínkové 2 František Novotný 4 : 2
2016-11-27 14:45 ZŠ Plamínkové 2 Královské Vinohrady A ZŠ Plamínkové 2 Michal Koštál 5 : 0
2016-11-27 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Military Athletic Club Warrior ZŠ Plamínkové 2 Marek Řeháček 1 : 3
2016-11-27 17:15 ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED ZŠ Plamínkové 2 Gunners 2 : 7
2017-03-19 14:45 ZŠ Plamínkové 2 Královské Vinohrady A ZŠ Plamínkové 2 Marek Řeháček 4 : 0
2017-03-19 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Military Athletic Club Warrior ZŠ Plamínkové 2 Marek Řeháček 7 : 4
2017-03-19 17:15 ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED ZŠ Plamínkové 2 František Novotný 1 : 2
2017-03-26 14:45 ZŠ Plamínkové 2 Královské Vinohrady A ZŠ Plamínkové 2 František Novotný 4 : 1
2017-03-26 17:15 ZŠ Plamínkové 2 Sehranka ZŠ Plamínkové 2 Michal Koštál 9 : 1
2017-04-01 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Military Athletic Club Warrior ZŠ Plamínkové 2 Liščí trus 10 : 2
2017-04-02 17:15 ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED ZŠ Plamínkové 2 Uhelné doly 0 : 4
2017-04-09 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Parma AG ZŠ Plamínkové 2 Daniel Borodáč 2 : 5
2017-04-09 17:15 ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED ZŠ Plamínkové 2 Hell Spartans 1 : 2
2017-04-23 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Military Athletic Club Warrior ZŠ Plamínkové 2 František Novotný 8 : 4
2017-04-23 17:15 ZŠ Plamínkové 2 Sehranka ZŠ Plamínkové 2 Daniel Borodáč 0 : 0
2017-04-30 14:45 ZŠ Plamínkové 2 Královské Vinohrady A ZŠ Plamínkové 2 FC Likvidators Praha 4 : 2
2017-04-30 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Parma AG ZŠ Plamínkové 2 Zdeněk Petr 3 : 0
2017-04-30 17:15 ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED ZŠ Plamínkové 2 Zdeněk Petr 4 : 0
2017-05-06 14:40 ZŠ Plamínkové 2 LT u Dubu ZŠ Plamínkové 2 Michal Koštál 3 : 5
2017-05-07 17:15 ZŠ Plamínkové 2 Sehranka ZŠ Plamínkové 2 Michal Koštál 8 : 2
2017-05-08 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Military Athletic Club Warrior ZŠ Plamínkové 2 Michal Koštál 2 : 4
2017-05-14 14:45 ZŠ Plamínkové 2 Královské Vinohrady A ZŠ Plamínkové 2 Martin Pašek 6 : 0
2017-05-14 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Military Athletic Club Warrior ZŠ Plamínkové 2 Tomáš Chlum 6 : 2
2017-05-14 17:15 ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED ZŠ Plamínkové 2 TJ Tvoja Mama 2 : 11
2017-05-21 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Parma AG ZŠ Plamínkové 2 Zdeněk Petr 1 : 3
2017-05-21 17:15 ZŠ Plamínkové 2 Sehranka ZŠ Plamínkové 2 Justiční omyl 5 : 1
2017-05-27 14:00 ZŠ Plamínkové 2 LT u Dubu ZŠ Plamínkové 2 LT u Dubu 1 : 2
2017-06-04 14:45 ZŠ Plamínkové 2 Královské Vinohrady A ZŠ Plamínkové 2 Zdeněk Petr 6 : 4
2017-06-04 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Military Athletic Club Warrior ZŠ Plamínkové 2 František Novotný 5 : 0
2017-06-04 17:15 ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED ZŠ Plamínkové 2 Hell Spartans 0 : 13
2017-06-10 14:40 ZŠ Plamínkové 2 LT u Dubu ZŠ Plamínkové 2 Borussia Dortšpunt forever 4 : 3
2017-06-11 16:00 ZŠ Plamínkové 2 Parma AG ZŠ Plamínkové 2 Tomáš Chlum 2 : 5
2017-06-11 17:15 ZŠ Plamínkové 2 Sehranka ZŠ Plamínkové 2 Tomáš Chlum 1 : 3
2017-09-10 13:30 ZŠ Plamínkové 2 FC Showdown ZŠ Plamínkové 2 Filip Adámek 6 : 3
2017-09-10 14:45 ZŠ Plamínkové 2 Královské Vinohrady A ZŠ Plamínkové 2 Tomáš Chlum 2 : 1
2017-09-10 17:15 ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED ZŠ Plamínkové 2 Military Athletic Club Warrior 1 : 3
2017-09-17 13:30 ZŠ Plamínkové 2 FC Showdown ZŠ Plamínkové 2 František Novotný 8 : 2
2017-09-17 14:45 ZŠ Plamínkové 2 Královské Vinohrady A ZŠ Plamínkové 2 František Novotný 3 : 5
2017-09-17 17:15 ZŠ Plamínkové 2 Sehranka ZŠ Plamínkové 2 Martin Pašek 2 : 7
2017-09-24 17:15 ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED ZŠ Plamínkové 2 BK Roura Fellas 1 : 2
2017-10-08 13:30 ZŠ Plamínkové 2 FC Showdown ZŠ Plamínkové 2 David Řezáč 3 : 3
2017-10-08 14:45 ZŠ Plamínkové 2 Královské Vinohrady A ZŠ Plamínkové 2 David Řezáč 1 : 6
2017-10-08 17:15 ZŠ Plamínkové 2 Sehranka ZŠ Plamínkové 2 František Novotný 4 : 1
2017-10-15 17:15 ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED ZŠ Plamínkové 2 František Novotný 5 : 1
2017-10-22 13:30 ZŠ Plamínkové 2 FC Showdown ZŠ Plamínkové 2 Milan Janča 1 : 2
2017-10-22 14:45 ZŠ Plamínkové 2 Královské Vinohrady A ZŠ Plamínkové 2 Michal Koštál 2 : 2
2017-10-22 17:15 ZŠ Plamínkové 2 Sehranka ZŠ Plamínkové 2 Michal Koštál 3 : 2
2017-10-29 17:15 ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED ZŠ Plamínkové 2 Michal Koštál 4 : 7
2017-11-05 13:30 ZŠ Plamínkové 2 FC Showdown ZŠ Plamínkové 2 Tomáš Chlum 1 : 11
2017-11-05 14:45 ZŠ Plamínkové 2 Královské Vinohrady A ZŠ Plamínkové 2 Tomáš Chlum 2 : 3
2017-11-05 17:15 ZŠ Plamínkové 2 Sehranka ZŠ Plamínkové 2 Michal Koštál 5 : 0
2017-11-12 17:15 ZŠ Plamínkové 2 AG UNITED ZŠ Plamínkové 2 František Novotný 3 : 4

Den Čas Tým Soutěž
Neděle 17:15 Sehranka Pražská klubová fotbalová liga
Neděle 17:15 AG UNITED Pražská klubová fotbalová liga
Neděle 14:45 Královské Vinohrady A Pražská klubová fotbalová liga
Sobota 14:40 LT u Dubu Pražská klubová fotbalová liga
Neděle 13:30 FC Showdown Pražská klubová fotbalová liga

Naše další projekty:

2vs2 Liga    Zimní Liga

Založit nový tým   Přihlásit se do administrace

Spolupracujeme s: