Hřiště Plamínkové 2

14.435316 50.053178
mapy.cz
Adresa
Plamínkové 1589, Pankrác
Telefon
778 028 630
Email
roobeertt63@seznam.cz
Správce
Hodnocení hřiště
120
Web
http://www.zsplaminkove.cz/
Popis
Polovina hřiště blíže ke škole. ; Pěkný snímek české televise (čáry, brankoviště, klec, 3G atd): http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10116288835-z-metropole/211411058230041/obsah/174329-nove-hriste-v-zs-plaminkove/ ; Celé hřiště je 42x60, UT 3G - standardně se hraje na půlce. Když je na druhé polovině volno, je možné se domluvit odehrát utkání na skoro celém hřišti. Před utkáním je však potřeba, aby kapitán hostujícího týmu napsal do zápisu o utkání, že se změnou souhlasí. ; Přednostní pronájem pro PKFL je pouze v neděli na utkání začínající vždy v: 16:00 a 17:15 ; Rezervaci je nutné nejdříve konzultovat se správcem hřiště. Aktuální otevírací doba viz http://www.zsplaminkove.cz/
ICAL kalendář hřiště: https://pkfl.cz/calendar/ground/57.ical


Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí Skóre
2020-04-05 14:45 LT u Dubu Les Bizerâns Plamínkové 2 :
2020-04-05 16:00 Los Angels Anals B Krápníkáři Plamínkové 2 :
2020-04-05 17:15 Sehranka Eurest Runners Plamínkové 2 :
2020-04-19 14:45 LT u Dubu Dvojpromileboyzz Plamínkové 2 :
2020-04-19 16:00 1.FC Crux Praha Liščí trus Plamínkové 2 :
2020-04-19 17:15 AG UNITED FC Hedonis Plamínkové 2 :
2020-04-26 16:00 Los Angels Anals B FC Horníci Plamínkové 2 :
2020-04-26 17:15 Sehranka Pony FC Plamínkové 2 :
2020-05-02 14:40 LT u Dubu Los Angels Anals B Plamínkové 2 :
2020-05-03 16:00 1.FC Crux Praha FC Hedonis Plamínkové 2 :
2020-05-03 17:15 Sehranka BTW Krč fm Plamínkové 2 :
2020-05-10 16:00 Los Angels Anals B Dvojpromileboyzz Plamínkové 2 :
2020-05-10 17:15 AG UNITED FC TUKABEL Plamínkové 2 :
2020-05-17 14:40 LT u Dubu Los Pepinos C.F. Plamínkové 2 :
2020-05-17 16:00 1.FC Crux Praha AG UNITED Plamínkové 2 :
2020-05-17 17:15 Sehranka AG Dechcurew Plamínkové 2 :
2020-05-24 16:00 Los Angels Anals B Les Bizerâns Plamínkové 2 :
2020-05-24 17:15 AG UNITED Snow Kids Plamínkové 2 :
2020-05-30 14:40 LT u Dubu GJS Plamínkové 2 :
2020-05-31 14:30 LT u Dubu Lømrå tüm Plamínkové 2 :
2020-06-07 16:00 Los Angels Anals B Los Cojones de Martinez Plamínkové 2 :
2020-06-07 17:15 Sehranka FC ResslBoys Plamínkové 2 :
2020-06-14 16:00 1.FC Crux Praha Snow Kids Plamínkové 2 :
2020-06-14 17:15 AG UNITED Perličky na dně Plamínkové 2 :

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí Skóre
2000-04-14 16:00 Los Angels Anals B "Volné místo 6" Plamínkové 2 :
2000-09-14 14:40 LT u Dubu Skinny Pýnis Plamínkové 2 5 : 0
2000-09-16 17:15 AG UNITED "Volné místo 6" Plamínkové 2 :
2000-10-21 17:15 AG UNITED "Volné místo 3" Plamínkové 2 :
2000-11-18 16:00 Los Angels Anals B "Volné místo 3" Plamínkové 2 :
2013-04-07 18:30 FC Rival High Society Plamínkové 2 FC Vyhul AirsoftGame.cz 5 : 0
2013-05-26 18:30 FC Rival Converto Praha Plamínkové 2 Neuděláš nic 8 : 2
2013-06-16 18:30 FC Rival Lhotka stars Plamínkové 2 FC Buracos Brancos 0 : 5
2013-06-22 14:00 MSC FC AG UNITED Plamínkové 2 Fc Krementi B 0 : 5
2013-06-22 15:00 AG UNITED FC Umělka Plamínkové 2 Fc Krementi A 5 : 0
2013-06-22 16:00 MSC FC FC Umělka Plamínkové 2 Ničemných otců nejhorší synové 0 : 0
2013-06-22 17:00 Real Slama Udatný Kedluben Plamínkové 2 ARMFOOTBALL Praha 0 : 5
2013-06-22 18:00 Udatný Kedluben Rams Plamínkové 2 Deleg. PKFL 2 : 9
2013-06-22 19:00 Real Slama Rams Plamínkové 2 Malá Strana C.F. 0 : 5
2013-06-23 11:00 BK Roura Fellas FC Upside Plamínkové 2 GP tým 4 : 2
2013-06-23 12:00 FC Upside Nápoje Plamínkové 2 FC Vyhul AirsoftGame.cz 1 : 2
2013-06-23 13:00 BK Roura Fellas Nápoje Plamínkové 2 Slavoj 4 : 2
2013-06-23 14:00 PMS Olympian Real Praha Plamínkové 2 Neuděláš nic 4 : 3
2013-06-23 15:00 Real Praha Měšičáci Plamínkové 2 Invalidní sourozenci 5 : 0
2013-06-23 16:00 PMS Olympian Měšičáci Plamínkové 2 Druhá šance 5 : 0
2013-06-23 17:00 Srdcaři s.r.o. Rychlá rota Plamínkové 2 Pony FC 9 : 1
2013-06-23 18:00 Rychlá rota Parma AG Plamínkové 2 FC Buracos Brancos 3 : 1
2013-06-23 19:00 Srdcaři s.r.o. Parma AG Plamínkové 2 FC ResslBoys 12 : 2
2013-09-15 18:30 FC Rival Lamy z Panamy Plamínkové 2 Deleg. test Košťál 0 : 5
2013-09-15 19:45 Srdcaři s.r.o. Judo club Jenis Plamínkové 2 Tomáš Caizl 0 : 0
2013-09-15 19:45 Srdcaři s.r.o. Judo club Jenis Plamínkové 2 Deleg. test Košťál 0 : 5
2013-09-22 18:30 AFK Bochanův Syndrom BTW Krč fm Plamínkové 2 Deleg. PKFL 6 : 2
2013-09-22 19:45 Srdcaři s.r.o. Lhotka stars Plamínkové 2 Marek Řeháček 0 : 0
2013-09-22 19:45 Srdcaři s.r.o. Lhotka stars Plamínkové 2 Deleg. test Košťál 0 : 5
2013-10-06 19:45 Srdcaři s.r.o. SVP Plamínkové 2 Sk Pleská 0 : 0
2013-10-06 19:45 Srdcaři s.r.o. SVP Plamínkové 2 Deleg. test Košťál 0 : 5
2013-10-13 16:00 Anal Riders BK Roura Fellas Plamínkové 2 Tomáš Caizl 2 : 6
2013-10-13 18:30 AFK Bochanův Syndrom Daytona b&w Plamínkové 2 MSC FC 3 : 2
2013-10-20 17:00 Anal Riders FC Nové Město Plamínkové 2 Milan Herian 6 : 4
2013-10-20 19:45 Srdcaři s.r.o. FKMP Gooners Roma Plamínkové 2 Deleg. test Košťál 0 : 5
2013-10-20 19:45 Srdcaři s.r.o. FKMP Gooners Roma Plamínkové 2 Milan Herian 0 : 0
2013-11-03 18:30 AFK Bochanův Syndrom Bazinga Plamínkové 2 Neuděláš nic 0 : 0
2013-11-10 17:15 Anal Riders FC Knedlíci Plamínkové 2 Tomáš Caizl 11 : 2
2013-11-10 19:45 Srdcaři s.r.o. Fc Lumíci Plamínkové 2 Deleg. test Košťál 0 : 5
2013-11-10 19:45 Srdcaři s.r.o. Fc Lumíci Plamínkové 2 Marek Řeháček 0 : 0
2013-11-17 16:00 Anal Riders Nápoje Plamínkové 2 Pavel Kvapil 6 : 4
2013-11-17 18:30 AFK Bochanův Syndrom FC Rival Plamínkové 2 Deleg. test Košťál 5 : 0
2013-11-24 18:30 Black b!tches Chodov Plamínkové 2 Lamy z Panamy 3 : 7
2013-11-24 19:45 Srdcaři s.r.o. FC Stará garda Plamínkové 2 Deleg. test Košťál 0 : 5
2013-11-24 19:45 Srdcaři s.r.o. FC Stará garda Plamínkové 2 Anal Riders 0 : 0
2013-12-01 18:30 AFK Bochanův Syndrom Kanec v bučině Plamínkové 2 Neuděláš nic 5 : 5
2014-03-16 18:30 Black b!tches Ludmila B Plamínkové 2 Anal Riders 3 : 3
2014-03-23 17:15 Královské Vinohrady B Udatný Kedluben Plamínkové 2 O. A. Arrows 1 : 2
2014-03-23 18:30 AFK Bochanův Syndrom Rychlá rota Plamínkové 2 Anal Riders 2 : 3
2014-03-30 17:15 Bazinga Pony FC Plamínkové 2 FC Upside 6 : 2
2014-04-06 16:00 Srdcaři s.r.o. Les Bizerâns Plamínkové 2 Anal Riders 0 : 0
2014-04-06 16:00 Srdcaři s.r.o. Les Bizerâns Plamínkové 2 Deleg. test Košťál 0 : 5
2014-04-06 17:15 Královské Vinohrady B Ničemných otců nejhorší synové Plamínkové 2 Eurest Runners 3 : 3
2014-04-06 18:30 AFK Bochanův Syndrom Parma AG Plamínkové 2 O. A. Arrows 0 : 1
2014-04-13 18:30 AFK Bochanův Syndrom Converto Praha Plamínkové 2 FC Knedlíci 4 : 2
2014-04-27 16:00 Královské Vinohrady B AG Dechcurew Plamínkové 2 Parma AG 1 : 3
2014-04-27 17:15 Bazinga Rychlá rota Plamínkové 2 FC Knedlíci 8 : 2
2014-04-27 19:45 Srdcaři s.r.o. Vořežšpruti Plamínkové 2 Hell Spartans 0 : 5
2014-05-04 18:30 AFK Bochanův Syndrom Lamy z Panamy Plamínkové 2 Daytona b&w 3 : 3
2014-05-11 16:00 Srdcaři s.r.o. FC Hedonis Plamínkové 2 Pavel Kvapil 0 : 5
2014-05-11 17:15 Královské Vinohrady B Fc Lehovec City Plamínkové 2 Pavel Kvapil 2 : 7
2014-05-11 18:30 AG UNITED Sk Pleská Plamínkové 2 Michael Šarapatka 3 : 1
2014-05-18 18:30 AFK Bochanův Syndrom Sehranka Plamínkové 2 AG UNITED 5 : 3
2014-05-25 16:00 Královské Vinohrady B ARMFOOTBALL Praha Plamínkové 2 Pavel Kvapil 5 : 4
2014-05-25 17:15 Bazinga Daytona b&w Plamínkové 2 Abstinenti 1 : 2
2014-05-25 18:30 AG UNITED TJ Tvoja Mama Plamínkové 2 BK Roura Fellas 0 : 9
2014-05-25 19:45 Srdcaři s.r.o. High Society Plamínkové 2 Deleg. PKFL 0 : 5
2014-06-08 18:30 AFK Bochanův Syndrom Pony FC Plamínkové 2 FC Nové Město 11 : 3
2014-06-15 17:00 Srdcaři s.r.o. FC Buracos Brancos Plamínkové 2 Deleg. PKFL 0 : 5
2014-06-15 19:45 AG UNITED Pejro CdF Plamínkové 2 FC Hedonis 8 : 0
2014-09-13 17:00 BK Roura Fellas Parma AG Plamínkové 2 Ničemných otců nejhorší synové 5 : 5
2014-09-14 16:00 Královské Vinohrady Lømrå tüm Plamínkové 2 Tomáš Caizl 0 : 3
2014-09-14 17:15 Sehranka Ničemných otců nejhorší synové Plamínkové 2 Tomáš Caizl 1 : 2
2014-09-14 18:30 Justiční omyl Královské Vinohrady B Plamínkové 2 Královské Vinohrady B 3 : 8
2014-09-20 16:00 FC Banáni TJ Tvoja Mama Plamínkové 2 Parma AG 0 : 5
2014-09-21 16:00 Královské Vinohrady Liščí trus Plamínkové 2 Marek Řeháček 3 : 1
2014-09-21 17:15 AG UNITED Abstinenti Plamínkové 2 Marek Řeháček 0 : 2
2014-09-21 18:30 AFK Bochanův Syndrom Judo club Jenis Plamínkové 2 Marek Řeháček 1 : 2
2014-09-24 19:45 Fc Lumíci SVP Plamínkové 2 Filip Němec 0 : 4
2014-09-27 13:30 BK Roura Fellas Anal Riders Plamínkové 2 BK Roura Fellas 4 : 6
2014-09-28 16:00 Parma AG FC Hedonis Plamínkové 2 MSC FC 3 : 4
2014-09-28 17:15 Sehranka FC Banáni Plamínkové 2 Deleg. PKFL 5 : 0
2014-09-28 18:30 Los Losos Královské Vinohrady B Plamínkové 2 Michal Škarda 1 : 2
2014-10-05 16:00 Královské Vinohrady Pony FC Plamínkové 2 Marek Štěpán 4 : 3
2014-10-05 17:15 AG UNITED Kampa FC Plamínkové 2 Deleg. PKFL 6 : 5
2014-10-05 18:30 AFK Bochanův Syndrom SVP Plamínkové 2 CF Hornets 4 : 1
2014-10-10 18:30 Fc Lumíci AFK Bochanův Syndrom Plamínkové 2 Fc Lumíci 6 : 4
2014-10-12 16:00 Parma AG Les Bizerâns Plamínkové 2 David Voves 2 : 3
2014-10-12 17:15 Sehranka TJ Tvoja Mama Plamínkové 2 Michal Škarda 7 : 0
2014-10-18 16:00 FC Banáni Pražská šlechta Plamínkové 2 TJ Tvoja Mama 0 : 5
2014-10-19 17:15 Sehranka Los Losos Plamínkové 2 Michal Škarda 3 : 1
2014-10-19 18:30 AFK Bochanův Syndrom BTW Krč fm Plamínkové 2 Michal Škarda 1 : 1
2014-10-22 19:45 Fc Lumíci PMS Olympian Plamínkové 2 Filip Adámek 3 : 1
2014-10-24 18:00 Fc Lumíci BTW Krč fm Plamínkové 2 Fc Lumíci 1 : 5
2014-10-24 19:00 Královské Vinohrady Abstinenti Plamínkové 2 Michal Skala 7 : 1
2014-11-02 16:00 Parma AG High Society Plamínkové 2 Pavel Kvapil 5 : 8
2014-11-02 17:15 AG UNITED Co ti je do toho ? Plamínkové 2 Michal Skala 5 : 0
2014-11-08 16:00 FC Banáni Real Praha Plamínkové 2 Los Losos 0 : 5
2014-11-09 16:00 Královské Vinohrady Kampa FC Plamínkové 2 Pavel Kvapil 13 : 1
2014-11-09 17:15 Sehranka Justiční omyl Plamínkové 2 Pavel Kvapil 1 : 5
2014-11-09 18:30 AFK Bochanův Syndrom PMS Olympian Plamínkové 2 Daniel Borodáč 5 : 2
2014-11-16 16:00 Parma AG AG Dechcurew Plamínkové 2 Filip Adámek 0 : 1
2014-11-19 19:45 Fc Lumíci Judo club Jenis Plamínkové 2 David Kocman 1 : 5
2014-11-23 16:00 Královské Vinohrady Hell Spartans Plamínkové 2 Pavel Kvapil 4 : 0
2015-03-22 16:00 Parma AG BK Roura Fellas Plamínkové 2 Michal Škarda 1 : 9
2015-03-29 16:00 Parma AG Anal Riders Plamínkové 2 AG UNITED 4 : 1
2015-03-29 17:15 Sehranka FC Elita Plamínkové 2 Sk Pleská 2 : 1
2015-04-11 17:00 Královské Vinohrady AC Texaské hyeny Plamínkové 2 Tomáš Chlum 3 : 3
2015-04-12 17:15 AG UNITED Invalidní sourozenci Plamínkové 2 Michal Skala 0 : 4
2015-04-18 12:15 Fc Lumíci Ludmila B Plamínkové 2 Los Losos 3 : 14
2015-04-19 14:45 Parma AG Kanec v bučině Plamínkové 2 Sk Pleská 0 : 8
2015-04-19 17:15 Sehranka MSC FC Plamínkové 2 Eurest Runners 1 : 2
2015-04-26 16:00 Královské Vinohrady ARMFOOTBALL Praha Plamínkové 2 Tomáš Chlum 14 : 0
2015-04-26 17:15 AG UNITED Liščí trus Plamínkové 2 Fc Lehovec City 1 : 0
2015-04-29 18:15 Fc Lumíci Druhá šance Plamínkové 2 Marek Řeháček 2 : 2
2015-05-03 16:00 Parma AG Converto Praha Plamínkové 2 Marek Štěpán 5 : 1
2015-05-03 17:15 Invalidní sourozenci Lømrå tüm Plamínkové 2 Invalidní sourozenci 4 : 1
2015-05-10 16:00 Královské Vinohrady Invalidní sourozenci Plamínkové 2 Marek Řeháček 2 : 0
2015-05-10 17:15 Sehranka FC Betonbau Praha Plamínkové 2 Marek Řeháček 6 : 1
2015-05-17 16:00 Parma AG Real Slama Plamínkové 2 Michal Skala 3 : 1
2015-05-17 17:15 AG UNITED Lømrå tüm Plamínkové 2 Michal Skala 3 : 2
2015-05-24 14:45 Sehranka Pražská šlechta Plamínkové 2 AG UNITED 2 : 2
2015-05-24 16:00 Královské Vinohrady AG UNITED Plamínkové 2 Justiční omyl 9 : 1
2015-06-06 14:45 AG UNITED AC Texaské hyeny Plamínkové 2 Fc Lumíci 0 : 11
2015-06-07 14:45 Parma AG FC Stará garda Plamínkové 2 Kampa FC 2 : 4
2015-06-14 14:45 Královské Vinohrady Co ti je do toho ? Plamínkové 2 Deleg. PKFL 5 : 0
2015-09-13 16:00 Parma AG Pony FC Plamínkové 2 Pavel Kvapil 2 : 3
2015-09-13 17:15 Sehranka Justiční omyl Plamínkové 2 Michal Koštál 3 : 2
2015-09-19 12:00 Královské Vinohrady Les Bizerâns Plamínkové 2 Tomáš Chlum 3 : 5
2015-09-20 17:15 AG UNITED Liščí trus Plamínkové 2 David Voves 1 : 2
2015-10-03 14:45 LT u Dubu AG UNITED Plamínkové 2 LT u Dubu 1 : 4
2015-10-04 16:00 Parma AG High Society Plamínkové 2 AG UNITED 1 : 13
2015-10-04 17:15 Sehranka Druhá šance Plamínkové 2 Michal Koštál 3 : 2
2015-10-10 14:00 Královské Vinohrady MSC FC Plamínkové 2 Tomáš Chlum 6 : 1
2015-10-11 17:15 AG UNITED Udatný Kedluben Plamínkové 2 Justiční omyl 3 : 3
2015-10-18 14:45 Justiční omyl Team Public Plamínkové 2 Deleg. PKFL 5 : 0
2015-10-18 16:00 Parma AG FC Hedonis Plamínkové 2 Pavel Kvapil 2 : 7
2015-10-18 17:15 Sehranka Los Losos Plamínkové 2 Pavel Kvapil 2 : 4
2015-10-24 12:00 Královské Vinohrady Pony FC Plamínkové 2 Tomáš Chlum 4 : 3
2015-10-24 13:15 LT u Dubu Sehranka Plamínkové 2 TJ Suuret Höyhenet 7 : 3
2015-10-25 17:15 AG UNITED Justiční omyl Plamínkové 2 Daniel Borodáč 6 : 4
2015-11-08 16:00 Parma AG Fc Jižní nářez Plamínkové 2 Pavel Kvapil 2 : 0
2015-11-08 17:15 Sehranka Eurest Runners Plamínkové 2 Marek Řeháček 0 : 7
2015-11-14 12:00 Královské Vinohrady FC Hedonis Plamínkové 2 Tomáš Chlum 3 : 4
2015-11-15 16:00 LT u Dubu TJ Suuret Höyhenet Plamínkové 2 Marek Štěpán 4 : 3
2015-11-15 17:15 AG UNITED Los Losos Plamínkové 2 TJ Suuret Höyhenet 3 : 5
2015-11-22 16:00 Parma AG Bazinga Plamínkové 2 Ničemných otců nejhorší synové 2 : 7
2015-11-22 17:15 Sehranka Team Public Plamínkové 2 Deleg. PKFL 5 : 0
2015-11-29 14:45 LT u Dubu Druhá šance Plamínkové 2 Tomáš Chlum 13 : 1
2015-11-29 17:15 AG UNITED Team Public Plamínkové 2 Deleg. PKFL 5 : 0
2015-12-06 17:15 Sehranka AG UNITED Plamínkové 2 Daniel Borodáč 6 : 2
2016-03-13 16:00 Parma AG Královské Vinohrady Plamínkové 2 Anal Riders 3 : 4
2016-03-20 14:30 Královské Vinohrady Borussia Dortšpunt Plamínkové 2 Matúš Marko 0 : 1
2016-03-20 16:00 Bazinga Les Bizerâns Plamínkové 2 Zdeněk Petr 1 : 4
2016-03-20 17:15 AG UNITED FC Eintopf Plamínkové 2 Pavel Kvapil 3 : 5
2016-04-03 16:00 Parma AG Borussia Dortšpunt Plamínkové 2 Zdeněk Petr 1 : 5
2016-04-03 17:15 Sehranka FC Eintopf Plamínkové 2 Matěj Holeček 2 : 0
2016-04-10 14:30 Královské Vinohrady AFK Bochanův Syndrom Plamínkové 2 Michal Koštál 2 : 3
2016-04-10 17:15 AG UNITED LT u Dubu Plamínkové 2 Michal Skala 2 : 6
2016-04-16 14:45 LT u Dubu FC Eintopf Plamínkové 2 LT u Dubu 4 : 0
2016-04-16 16:00 MSC FC Královské Vinohrady Plamínkové 2 Kampa FC 1 : 10
2016-04-17 16:00 Parma AG Les Bizerâns Plamínkové 2 Zdeněk Petr 4 : 2
2016-04-17 17:15 Sehranka Liščí trus Plamínkové 2 AGB Prague 2 : 5
2016-04-24 14:30 Královské Vinohrady Judo club Jenis Plamínkové 2 Ničemných otců nejhorší synové 0 : 2
2016-04-24 17:15 AG UNITED TJ Suuret Höyhenet Plamínkové 2 FC Momentum 1 : 7
2016-04-27 19:45 MSC FC Les Bizerâns Plamínkové 2 Michal Skala 3 : 1
2016-05-01 16:00 Parma AG AFK Bochanův Syndrom Plamínkové 2 Michal Skala 4 : 2
2016-05-01 17:15 Sehranka LT u Dubu Plamínkové 2 Michal Koštál 2 : 4
2016-05-08 13:30 Královské Vinohrady High Society Plamínkové 2 High Society 4 : 2
2016-05-08 17:15 Justiční omyl AG UNITED Plamínkové 2 Justiční omyl 8 : 0
2016-05-15 16:00 Parma AG MSC FC Plamínkové 2 Marek Řeháček 4 : 3
2016-05-15 17:15 Sehranka Udatný Kedluben Plamínkové 2 Marek Řeháček 0 : 7
2016-05-18 19:45 MSC FC Judo club Jenis Plamínkové 2 Michal Koštál 6 : 3
2016-05-21 14:45 LT u Dubu Justiční omyl Plamínkové 2 Tomáš Chlum 7 : 5
2016-05-22 16:00 MSC FC Fc Jižní nářez Plamínkové 2 Dynamit Praha 5 : 0
2016-05-22 17:15 AG UNITED Eurest Runners Plamínkové 2 FC Elita 3 : 7
2016-05-29 14:30 Královské Vinohrady Fc Jižní nářez Plamínkové 2 FC Hoblina Jižák 13 : 1
2016-05-29 17:15 AG UNITED Druhá šance Plamínkové 2 Druhá šance 3 : 5
2016-06-05 16:00 Parma AG Judo club Jenis Plamínkové 2 Zdeněk Petr 3 : 1
2016-06-05 17:15 Sehranka TJ Suuret Höyhenet Plamínkové 2 Milan Herian 4 : 1
2016-06-08 19:45 MSC FC High Society Plamínkové 2 MSC FC 5 : 7
2016-06-11 14:45 LT u Dubu Los Losos Plamínkové 2 LT u Dubu 0 : 5
2016-06-12 14:30 Královské Vinohrady Parma AG Plamínkové 2 FC Momentum 6 : 2
2016-06-12 17:15 AG UNITED Sehranka Plamínkové 2 Los Losos 6 : 3
2016-09-11 16:00 Parma AG ARMFOOTBALL Praha Plamínkové 2 Tomáš Chlum 4 : 2
2016-09-11 17:15 Sehranka Kampa FC Plamínkové 2 Tomáš Chlum 3 : 1
2016-09-18 16:00 Military Athletic Club Warrior FC Momentum Plamínkové 2 Michal Koštál 4 : 0
2016-09-18 17:15 AG UNITED Perličky na dně Plamínkové 2 Lokoti 2 : 4
2016-09-24 14:45 LT u Dubu O. A. Arrows Plamínkové 2 Daniel Borodáč 1 : 4
2016-09-25 14:45 Královské Vinohrady ARMFOOTBALL Praha Plamínkové 2 Daniel Borodáč 1 : 3
2016-09-25 16:00 Parma AG BTW Krč fm Plamínkové 2 Justiční omyl 6 : 4
2016-09-25 17:15 Sehranka One Direction Plamínkové 2 Daniel Borodáč 5 : 0
2016-10-02 16:00 Military Athletic Club Warrior Dynamit Praha Plamínkové 2 Daniel Borodáč 2 : 4
2016-10-02 17:15 Sehranka Lhotka stars Plamínkové 2 Daniel Borodáč 1 : 3
2016-10-08 14:45 LT u Dubu Rychlá rota Plamínkové 2 Kampa FC 7 : 5
2016-10-09 14:45 Královské Vinohrady BTW Krč fm Plamínkové 2 Tomáš Chlum 6 : 2
2016-10-09 16:00 Parma AG Abstinenti Plamínkové 2 Daniel Borodáč 4 : 6
2016-10-09 17:15 AG UNITED SSI Group Plamínkové 2 Deleg. nedorazil () 3 : 6
2016-10-15 14:45 LT u Dubu AG Dechcurew Plamínkové 2 Milan Janča 2 : 3
2016-10-16 16:00 Military Athletic Club Warrior Ničemných otců nejhorší synové Plamínkové 2 Daniel Borodáč 15 : 3
2016-10-16 17:15 Sehranka Druhá šance Plamínkové 2 Marek Řeháček 9 : 1
2016-10-23 14:45 Královské Vinohrady Abstinenti Plamínkové 2 Michal Koštál 3 : 2
2016-10-23 16:00 Parma AG LT u Dubu Plamínkové 2 Michal Koštál 0 : 5
2016-10-23 17:15 AG UNITED Ajax Štrampouch Young Boys Plamínkové 2 Michal Koštál 4 : 1
2016-10-30 14:45 LT u Dubu Děravý gumy Plamínkové 2 Děravý gumy 5 : 0
2016-11-05 14:45 LT u Dubu Judo club Jenis Plamínkové 2 Tomáš Chlum 5 : 0
2016-11-06 16:00 Parma AG AG Dechcurew Plamínkové 2 Gunners 7 : 3
2016-11-06 17:15 Sehranka Perličky na dně Plamínkové 2 Tomáš Chlum 1 : 1
2016-11-13 14:45 Královské Vinohrady LT u Dubu Plamínkové 2 Tomáš Chlum 3 : 9
2016-11-13 16:00 Military Athletic Club Warrior FC Eintopf Plamínkové 2 Daniel Borodáč 3 : 2
2016-11-13 17:15 AG UNITED Sehranka Plamínkové 2 Gunners 0 : 2
2016-11-19 14:45 LT u Dubu Daytona b&w Plamínkové 2 Michal Koštál 9 : 2
2016-11-20 16:00 Parma AG Královské Vinohrady Plamínkové 2 David Řezáč 2 : 3
2016-11-20 17:15 Sehranka Slavoj Plamínkové 2 František Novotný 4 : 2
2016-11-27 14:45 Královské Vinohrady Judo club Jenis Plamínkové 2 Michal Koštál 5 : 0
2016-11-27 16:00 Military Athletic Club Warrior Gunners Plamínkové 2 Marek Řeháček 1 : 3
2016-11-27 17:15 AG UNITED Druhá šance Plamínkové 2 Gunners 2 : 7
2017-03-19 14:45 Královské Vinohrady AG Dechcurew Plamínkové 2 Marek Řeháček 4 : 0
2017-03-19 16:00 Military Athletic Club Warrior FC Likvidators Praha Plamínkové 2 Marek Řeháček 7 : 4
2017-03-19 17:15 AG UNITED Lømrå tüm Plamínkové 2 František Novotný 1 : 2
2017-03-26 14:45 Královské Vinohrady Daytona b&w Plamínkové 2 František Novotný 4 : 1
2017-03-26 17:15 Sehranka FC Horníci Plamínkové 2 Michal Koštál 9 : 1
2017-04-01 16:00 Military Athletic Club Warrior Liščí trus Plamínkové 2 Liščí trus 10 : 2
2017-04-02 17:15 AG UNITED Lhotka stars Plamínkové 2 Uhelné doly 0 : 4
2017-04-09 16:00 Parma AG O. A. Arrows Plamínkové 2 Daniel Borodáč 2 : 5
2017-04-09 17:15 AG UNITED Slavoj Plamínkové 2 Hell Spartans 1 : 2
2017-04-23 16:00 Military Athletic Club Warrior Aquapelís Plamínkové 2 František Novotný 8 : 4
2017-04-23 17:15 Sehranka FC Nusle 420 Plamínkové 2 Daniel Borodáč 0 : 0
2017-04-30 14:45 Královské Vinohrady O. A. Arrows Plamínkové 2 FC Likvidators Praha 4 : 2
2017-04-30 16:00 Parma AG Rychlá rota Plamínkové 2 Zdeněk Petr 3 : 0
2017-04-30 17:15 AG UNITED Kampa FC Plamínkové 2 Zdeněk Petr 4 : 0
2017-05-06 14:40 LT u Dubu Parma AG Plamínkové 2 Michal Koštál 3 : 5
2017-05-07 17:15 Sehranka Lømrå tüm Plamínkové 2 Michal Koštál 8 : 2
2017-05-08 16:00 Military Athletic Club Warrior Fc Jižní nářez Plamínkové 2 Michal Koštál 2 : 4
2017-05-14 14:45 Královské Vinohrady Rychlá rota Plamínkové 2 Martin Pašek 6 : 0
2017-05-14 16:00 Military Athletic Club Warrior FC Elita Plamínkové 2 Tomáš Chlum 6 : 2
2017-05-14 17:15 AG UNITED One Direction Plamínkové 2 TJ Tvoja Mama 2 : 11
2017-05-21 16:00 Parma AG Judo club Jenis Plamínkové 2 Zdeněk Petr 1 : 3
2017-05-21 17:15 Sehranka AG UNITED Plamínkové 2 Justiční omyl 5 : 1
2017-05-27 14:00 LT u Dubu Královské Vinohrady Plamínkové 2 LT u Dubu 1 : 2
2017-06-04 14:45 Královské Vinohrady Parma AG Plamínkové 2 Zdeněk Petr 6 : 4
2017-06-04 16:00 Military Athletic Club Warrior Los Cojones de Martinez Plamínkové 2 František Novotný 5 : 0
2017-06-04 17:15 AG UNITED FC Nusle 420 Plamínkové 2 Hell Spartans 0 : 13
2017-06-10 14:40 LT u Dubu ARMFOOTBALL Praha Plamínkové 2 Borussia Dortšpunt 4 : 3
2017-06-11 16:00 Parma AG Daytona b&w Plamínkové 2 Tomáš Chlum 2 : 5
2017-06-11 17:15 Sehranka SSI Group Plamínkové 2 Tomáš Chlum 1 : 3
2017-09-10 13:30 FC Showdown GJS Plamínkové 2 Filip Adámek 6 : 3
2017-09-10 14:45 Královské Vinohrady FC SION Plamínkové 2 Tomáš Chlum 2 : 1
2017-09-10 17:15 AG UNITED Plán B Plamínkové 2 Military Athletic Club Warrior 1 : 3
2017-09-17 13:30 FC Showdown Converto Praha Plamínkové 2 František Novotný 8 : 2
2017-09-17 14:45 Královské Vinohrady FT Razors Plamínkové 2 František Novotný 3 : 5
2017-09-17 17:15 Sehranka Nápoje Plamínkové 2 Martin Pašek 2 : 7
2017-09-24 17:15 AG UNITED Perličky na dně Plamínkové 2 BK Roura Fellas 1 : 2
2017-10-08 13:30 FC Showdown Dynamit Praha Plamínkové 2 David Řezáč 3 : 3
2017-10-08 14:45 Královské Vinohrady Red Team Plamínkové 2 David Řezáč 1 : 6
2017-10-08 17:15 Sehranka AG Dechcurew Plamínkové 2 František Novotný 4 : 1
2017-10-15 17:15 AG UNITED Ničemných otců nejhorší synové Plamínkové 2 František Novotný 5 : 1
2017-10-22 13:30 FC Showdown Los Losos Plamínkové 2 Milan Janča 1 : 2
2017-10-22 14:45 Královské Vinohrady Kanec v bučině Plamínkové 2 Michal Koštál 2 : 2
2017-10-22 17:15 Sehranka High Society Plamínkové 2 Michal Koštál 3 : 2
2017-10-29 17:15 AG UNITED Los Angels Anals Plamínkové 2 Michal Koštál 4 : 7
2017-11-05 13:30 FC Showdown Kampa FC Plamínkové 2 Tomáš Chlum 1 : 11
2017-11-05 14:45 Královské Vinohrady O. A. Arrows Plamínkové 2 Tomáš Chlum 2 : 3
2017-11-05 17:15 Sehranka Gunners Plamínkové 2 5 : 0
2017-11-12 17:15 AG UNITED Hail Hydra Plamínkové 2 František Novotný 3 : 4
2017-11-19 17:15 FC Nusle 420 Sehranka Plamínkové 2 Michal Koštál 12 : 2
2017-11-26 13:30 FC Showdown FC Eintopf Plamínkové 2 0 : 5
2017-11-26 14:45 Královské Vinohrady BK Roura Fellas Plamínkové 2 Milan Herian 1 : 8
2017-11-26 17:15 AG UNITED Eurest Runners Plamínkové 2 BK Roura Fellas 4 : 4
2017-12-03 17:15 Sehranka Hell Spartans Plamínkové 2 Daniel Borodáč 3 : 2
2018-03-18 14:00 Černí Štýři Slavoj Plamínkové 2 Černí Štýři 2 : 1
2018-03-25 16:00 Los Angels Anals B GJS Plamínkové 2 Tomáš Dobřanský 3 : 0
2018-03-25 17:15 AG UNITED FC Momentum Plamínkové 2 Tomáš Dobřanský 3 : 6
2018-04-08 14:45 Královské Vinohrady FC Hoblina Jižák Plamínkové 2 Tomáš Chlum 0 : 7
2018-04-08 17:15 Sehranka Bazinga Plamínkové 2 Tomáš Dobřanský 2 : 3
2018-04-15 17:15 AG UNITED FC ResslBoys Plamínkové 2 Sehranka 2 : 4
2018-04-22 14:45 Královské Vinohrady Ludmila A Plamínkové 2 Tomáš Dobřanský 7 : 8
2018-04-22 16:00 Los Angels Anals B Dynamit Praha Plamínkové 2 Tomáš Dobřanský 5 : 3
2018-04-22 17:15 Sehranka FC Nusle 420 Plamínkové 2 Tomáš Chlum 1 : 11
2018-05-06 17:15 AG UNITED Lhotka stars Plamínkové 2 Military Athletic Club Warrior 1 : 8
2018-05-13 14:45 Královské Vinohrady Pony FC Plamínkové 2 Tomáš Chlum 4 : 11
2018-05-13 16:00 Los Angels Anals B Los Losos Plamínkové 2 Borussia Dortšpunt 4 : 0
2018-05-20 17:15 AG UNITED Kubánští doutníci Plamínkové 2 Dynamit Praha 5 : 1
2018-05-27 14:45 Královské Vinohrady AC Texaské hyeny Plamínkové 2 Tomáš Chlum 2 : 4
2018-05-27 16:00 Los Angels Anals B Kampa FC Plamínkové 2 Michal Koštál 3 : 0
2018-05-27 17:15 Sehranka BTW Krč fm Plamínkové 2 Michal Koštál 0 : 3
2018-06-10 17:15 Sehranka FC Hedonis Plamínkové 2 FC Hoblina Jižák 5 : 7
2018-06-17 14:45 Královské Vinohrady Chodov Plamínkové 2 Tomáš Chlum 3 : 6
2018-06-17 16:00 Los Angels Anals B FC Eintopf Plamínkové 2 František Novotný 6 : 0
2018-06-17 17:15 AG UNITED Darkage Plamínkové 2 Sehranka 5 : 0
2018-09-09 12:15 AC Texaské hyeny FC SION Plamínkové 2 Tomáš Chlum 2 : 0
2018-09-09 16:00 Los Angels Anals B Plán B Plamínkové 2 Tomáš Chlum 1 : 6
2018-09-09 17:15 Sehranka FC Bukefal Plamínkové 2 Tomáš Chlum 3 : 6
2018-09-16 12:15 AC Texaské hyeny FT Razors Plamínkové 2 Tomáš Chlum 4 : 6
2018-09-23 16:00 Los Angels Anals B GJS Plamínkové 2 František Novotný 4 : 0
2018-09-23 17:15 Sehranka Judo club Jenis Plamínkové 2 František Novotný 0 : 0
2018-10-07 12:15 AC Texaské hyeny Ludmila A Plamínkové 2 František Novotný 2 : 2
2018-10-07 17:15 AG UNITED Los Angels Anals B Plamínkové 2 FC Hoblina Jižák 6 : 0
2018-10-14 16:00 Los Angels Anals B SK Praha Jednota Plamínkové 2 Martin Pašek 13 : 1
2018-10-14 17:15 Sehranka Pivná parta Plamínkové 2 Martin Pašek 1 : 3
2018-10-21 12:15 AC Texaské hyeny Borussia Dortšpunt Plamínkové 2 Michal Koštál 3 : 2
2018-10-28 16:00 Los Angels Anals B Perličky na dně Plamínkové 2 František Novotný 4 : 1
2018-10-28 17:15 Sehranka Nápoje Plamínkové 2 FC Hoblina Jižák 2 : 9
2018-11-03 15:50 AG UNITED Plán B Plamínkové 2 AG UNITED 0 : 2
2018-11-04 12:15 AC Texaské hyeny FC Hoblina Jižák Plamínkové 2 Daniel Borský 12 : 1
2018-11-04 16:00 Los Angels Anals B 1.FC Crux Praha Plamínkové 2 FC Hoblina Jižák 7 : 0
2018-11-11 17:15 Sehranka Kanec v bučině Plamínkové 2 Martin Pašek 4 : 2
2018-11-18 12:15 AC Texaské hyeny Red Team Plamínkové 2 Daniel Borský 1 : 6
2018-11-18 17:15 AG UNITED GJS Plamínkové 2 Daniel Borský 4 : 2
2018-11-25 17:15 Sehranka One Direction Plamínkové 2 František Novotný 3 : 4
2019-03-10 17:15 AG UNITED SK Praha Jednota Plamínkové 2 Milan Janča 5 : 0
2019-03-17 16:00 Los Angels Anals B LVFC Prague Plamínkové 2 František Stolár 4 : 2
2019-03-17 17:15 Sehranka FC Momentum Plamínkové 2 František Stolár 2 : 7
2019-03-24 12:15 AC Texaské hyeny O. A. Arrows Plamínkové 2 Zdeněk Petr 3 : 3
2019-03-24 17:15 AG UNITED Perličky na dně Plamínkové 2 František Novotný 0 : 4
2019-03-31 16:00 Los Angels Anals B AG UNITED Plamínkové 2 Sergej Greshnyakov 5 : 2
2019-03-31 17:15 Sehranka Les Bizerâns Plamínkové 2 Sergej Greshnyakov 1 : 1
2019-04-07 12:15 AC Texaské hyeny Chodov Plamínkové 2 Tomáš Chlum 1 : 4
2019-04-07 17:15 AG UNITED SSI Group Plamínkové 2 Sergej Greshnyakov 3 : 4
2019-04-14 17:15 Sehranka AG Dechcurew Plamínkové 2 Sergej Greshnyakov 2 : 2
2019-04-28 12:15 AC Texaské hyeny FC Nusle 420 Plamínkové 2 Jakub Kotek 5 : 0
2019-04-28 17:15 AG UNITED Dynamit Praha Plamínkové 2 František Novotný 5 : 7
2019-05-05 17:15 Sehranka Královské Vinohrady Plamínkové 2 František Novotný 5 : 4
2019-05-19 12:15 AC Texaské hyeny BK Roura Fellas Plamínkové 2 Tomáš Chlum 3 : 3
2019-05-19 16:00 Los Angels Anals B SSI Group Plamínkové 2 Sergej Greshnyakov 2 : 4
2019-05-19 17:15 AG UNITED LVFC Prague Plamínkové 2 Sergej Greshnyakov 2 : 5
2019-06-02 17:15 Sehranka FC Stará garda Plamínkové 2 Michal Koštál 0 : 8
2019-06-09 12:15 AC Texaské hyeny BTW Krč fm Plamínkové 2 Martin Pašek 6 : 5
2019-06-09 16:00 Los Angels Anals B Dynamit Praha Plamínkové 2 Sergej Greshnyakov 0 : 5
2019-06-09 17:15 AG UNITED 1.FC Crux Praha Plamínkové 2 Sergej Greshnyakov 1 : 4
2019-09-08 16:00 1.FC Crux Praha Diggers Plamínkové 2 Sergej Greshnyakov 3 : 3
2019-09-15 17:15 Sehranka FC Stará garda Plamínkové 2 Black Bull Kobylisy 1 : 5
2019-09-22 14:30 AG UNITED Black Gold Plamínkové 2 Sergej Greshnyakov 5 : 0
2019-09-22 16:00 1.FC Crux Praha Black Gold Plamínkové 2 Sergej Greshnyakov 5 : 0
2019-09-29 16:00 Los Angels Anals B Lømrå tüm Plamínkové 2 BK Roura Fellas 2 : 3
2019-09-29 17:15 Sehranka High Society Plamínkové 2 LT u Dubu 5 : 6
2019-10-05 14:40 LT u Dubu Ligový soubor Deziluzy Plamínkové 2 The Wolves of Karlin 12 : 3
2019-10-06 17:15 AG UNITED The Wolves of Karlin Plamínkové 2 Sehranka 2 : 6
2019-10-13 14:40 AG UNITED FC Plešivec Plamínkové 2 Sergej Greshnyakov 2 : 6
2019-10-13 16:00 Los Angels Anals B LT u Dubu Plamínkové 2 Martin Pašek 3 : 3
2019-10-19 14:40 LT u Dubu Los Cojones de Martinez Plamínkové 2 František Novotný 2 : 4
2019-10-20 16:00 1.FC Crux Praha The Wolves of Karlin Plamínkové 2 Marek Řeháček 1 : 9
2019-10-20 17:15 Sehranka Hell Spartans Plamínkové 2 Marek Řeháček 4 : 3
2019-10-28 16:30 Los Angels Anals B GJS Plamínkové 2 Tomáš Andrle 3 : 1
2019-11-03 17:15 AG UNITED 1.FC Crux Praha Plamínkové 2 František Novotný 0 : 0
2019-11-09 14:40 LT u Dubu Slavoj Plamínkové 2 Tomáš Andrle 7 : 4
2019-11-10 16:00 1.FC Crux Praha FC TUKABEL Plamínkové 2 Hell Spartans 0 : 9
2019-11-10 17:15 Sehranka Druhá šance Plamínkové 2 Michal Koštál 2 : 4
2019-11-17 16:00 1.FC Crux Praha FC Plešivec Plamínkové 2 Sergej Greshnyakov 2 : 3
2019-11-17 17:15 AG UNITED Diggers Plamínkové 2 Sergej Greshnyakov 0 : 9
2019-11-23 14:40 LT u Dubu Krápníkáři Plamínkové 2 Ludmila A 8 : 4
2019-11-24 17:15 Sehranka FC Hoblina Jižák Plamínkové 2 František Novotný 2 : 14
2020-03-22 16:00 Los Angels Anals B Slavoj Plamínkové 2 :
2020-03-22 17:15 Sehranka Plán B Plamínkové 2 :
2020-03-29 16:00 1.FC Crux Praha Perličky na dně Plamínkové 2 :
2020-03-29 17:15 AG UNITED Liščí trus Plamínkové 2 :

Den Čas Tým Soutěž
Neděle 17:15 Sehranka Pražská klubová fotbalová liga
Neděle 17:15 AG UNITED Pražská klubová fotbalová liga
Sobota 14:40 LT u Dubu Pražská klubová fotbalová liga
Neděle 16:00 Los Angels Anals B Pražská klubová fotbalová liga
Neděle 16:00 1.FC Crux Praha Pražská klubová fotbalová liga