Konání: 2017-09-17 14:45:00, Plamínkové 2

Zařazení: 2017/2018 Podzim, 1. liga, kolo 2

Rozhodčí: František Novotný

Skóre: 3:5

Skóre v polovině: 1:2

Komentář: Reklama na fotbal! Krásné utkání mezi nováčkem první ligy a adeptem na titul. Sám jsem byl zvědavý, jak dokážou Vinohrady čelit útočným nájezdům Jakubova či Hájka. Utkání bylo hráno ve velmi rychlém tempu a akce střídala akci. Hosté šli do vedení po pumelici Hájka, na kterou Brixi neměl nárok. Hra plynula dál ve stejném duchu a po trefách domácího Zbyňka a hostující Fochta skončil poločas 1:2. Druhý poločas zahájili aktivněji domácí, kteří neproměnili několik velkých šancí. Trest přišel z kopačky Hájka, který pěknou individuální akcí zvýšil opět na rozdíl dvou branek. Poté už Vinohrady neměli co ztratit a vrhli se do útoku. Rezultovalo z toho snížení Fialy, na které však odpověděli oba bratři Jakubovové. V závěru již pouze domácí kosmeticky upravili výsledek na 3:5. Jedno z nejkrásnějších utkání, co jsem v PKFL viděl.