Konání: 2014-09-21 16:00:00, Plamínkové 2

Zařazení: 2014/2015 P, 3.B liga, kolo 2

Skóre: 3:1

Skóre v polovině: 2:0

Komentář: Přestože na první pohled působili fotbalovějším dojmem hráči Liščího trusu, byli to právě oni, kdo jako první inkasoval. Ve 22. minutě nedokázali hosté ubránit rohový kop Komma z pravé strany a po výborném náběhu Kočího a jeho ještě lepším zakončení k pravé tyči, šli domácí do vedení (1:0). Z pohledu vývoje hry a vytvoření psychického tlaku na soupeře, byla významnou událostí situace ze třicáté minuty. Po fotbalové stránce velmi pohlednou a rychlou kombinační hru předvedli domácí po ose David Řezáč (z levé strany na pravou) - Tomáš Komm (z pravé na levou) - Martin Fürst, zakončující u levé tyče střelou do prázdné (2:0). Jiskřičku naděje na bodový zisk z pohledu LT vykřesal ve 38. minutě Matěj Jandák, jenž uplatnil důraz ve vápně domácích. Jakub Novák z výkopu od vlastní branky poslal horkou bramboru do náručí gólmana Brixiho, ta však neposedně skončila až před ním na zemi a ke slovu se dostal výše zmíněný Jandák, protlačivší míč na dvojí pokus do sítě (2:1). Jiskřička naděje pohasla v 51. minutě, kdy jeden z borců Královských Vinohradů A vybídl do brejku na půlce se rozbíhajícího Martina Fürsta, který nedal tváří v tvář gólmanovi Slavatovi šanci a uzavřel gólový účet utkání (3:1).