Konání: 2015-11-08 17:15:00, Plamínkové 2

Zařazení: 2015/2016 P, 3.B liga, kolo 7

Skóre: 0:7

Skóre v polovině: 0:3

Komentář: Lídr 3.B ligy Eurest Runners zavítal na hřiště Sehranky a předvedl prvotřídní výkon, po němž bral veškerý bodový zisk za vítězství v poměru 0:7. Poprvé se hosté prezentovali úspěšnou exekucí pokutového kopu ve druhé minutě utkání, kdy se po faulu domácího beka ve vápně na útočícího hráče Eurestu, ujal zahrání Vojtěch Drábek a střelou k pravé tyči v úrovni metru nad zemí se nemýlil (0:1). Gólman risknul opačnou stranu branky. Ve čtvrté minutě se povedenou akcí prezentoval Kryštof Uhlík, který potáhl míč po levé lajně, narazil si se svým spoluhráčem stojícím na středu hranice vápna a následně z ostrého úhlu zakončil z levé strany mezi nohy brankáře (0:2). V poslední sekundě úvodního dějství vymetl pavučinky z pravé šibenice Vojtěch Drábek svoji druhou brankou v zápase po střele z levého křídla a desetimetrové distance (0:3). Ve 43. minutě navýšil vedení Eurestu Adam Pokorný povedeným zakončením z pravé strany ke vzdálenější levé tyči (0:4). Ve 48. minutě dokonal hat-trick Vojtěch Drábek, poté co uzmul míč na středu hřiště, potáhl ho středem a z dobrých 12-ti metrů zakončil skákavou střelou doprostřed brány mezi nohy gólmana Stiblíka (0:5). V 55. minutě se po autovém vhazování hostí prosadil zakončením hlavou z malého vápna v utkání velmi aktivně hrající Syrovátka (0:6). V poslední minutě padla do sítě Sehranky šťastná sedmička, jíž měl na svědomí Adam Pokorný svou druhou brankou (0:7). Zcela zasloužené vítězství hostí a upevnění pozice na čele 3.B ligy.