Kdo: Military Athletic Club Warrior / Gunners

Konání: 2016-11-27 16:00:00, Plamínkové 2

Zařazení: 2016/2017 Podzim, 3.C liga, kolo 11

Skóre: 1:3

Skóre v polovině: 1:2

Komentář: Nadprůměrné třetiligové utkání bylo k vidění na hřišti ZŠ Plamínkové v nedělním jedenáctém kole 3.C ligy mezi týmy Military Athletic Club Warrior a Gunners. V 10. minutě utkání se míč při jedné z akcí hostí odrazil na střed na hranici pokutového území k noze zcela volného Marka Kadlece, a ten z první zakončil míč přízemní ranou po zemi doprostřed brány a rozvlnil poprvé v utkání síť za gólmanem Vetrákem (0:1). V 16. minutě vybojovali hosté míč u pravé brankové čáry, následně vybídli na pravém křídle svého ostrostřelce Lukáše Bartoníčka, který s nabídnutou šancí naložil na výbornou a zacílil z osmi metrů přesně ke vzdálenější levé tyči (0:2). Ve 20. minutě se po závaru a dvou tyčkách prosadili domácí, když se skluzem a úspěšnou dorážkou u pravé tyče prezentoval Michal Lešák (1:2). Závěrečnou branku duelu vsítil ve 45. minutě Vladimír Máče, který se prosadil po přízemním centru z pravé strany střelou z malého vápna, jíž gólman nešťastně propustil mezi prsty (1:3). Velmi líbivé utkání plné zajímavých momentů, přičemž kvalitou splňují oba celky prvoligové parametry PKFL. Nechť se daří a brzy v první lize na viděnou!