Konání: 2016-05-15 16:00:00, Plamínkové 2

Zařazení: 2015/2016 J, 2.B liga, kolo 19

Skóre: 4:3

Skóre v polovině: 2:2

Komentář: 19. kolo 2. B ligy přineslo interesantní podívanou v zápase mezi týmy Parma AG a MSC FC. Úvodní branku duelu zaznamenali hosté, kteří se prosadili v 15. minutě zásluhou Romana Pytlíčka. Roman dostal milimetrovou přihrávku do malého vápna z pravého křídla od Radka Dvořáka, a zakončil nechytatelně pod tělo padajícího gólmana Faita (0:1). Na dvoubrankový rozdíl ve skóre navýšil Roman Pytlíček v minutě jednadvacáté. K Romanovi propadlo na levém křídle autové vhazování z pravé strany, s nímž se nemazal a tvrdě poslal přesně pod břevno (0:2). Ihned po rozehrávce po obdržené brance se vrhli do útoku domácí, Matouš Pěruška prostrčil míč na střed hřiště, kde se míče ujal Tomáš Hakl a středem si to namířil vstříc brance hostí, bez významnějšího ataku od hráčů MSC FC se dostal až na hranici vápna tváří v tvář gólmanovi Holubovi, odkud následně zakončil přesně k pravé tyči (1:2). V pětadvacáté minutě vykouzlili hosté obrovskou chybu v rozehrávce, míč naservírovali na hranici vápna přesně na nohu Michala Monoszona, který poskytnutou šancí nepohrdl a střelou k bližší levé tyči vyrovnal (2:2). Do druhé půle se tak šlo za nerozhodného stavu a oba týmy měly k vítězství stejně daleko. Domácí Parma AG minutu po půli tvrdě trestala další chybnou rozehru hostí. Přihrávku MSC FC z pravého křídla do vlastního pokutového území vystihl Dominik Hons a tváří v tvář brankáři zakončil přízemní střelou k pravé tyči (3:2). Ve 43. minutě domácí navýšili na 4:2. Tomáš Hakl ve snaze přihrát míč českou uličkou na Michala Monoszona trefil míč tak „dokonale“, že míč k údivu všech přítomných zaplul u levé tyče za záda brankáře Holuba a rozezněl chóry početné skupiny fanoušků Parmy AG. O pouhé zkorigování výsledku na 4:3 z pohledu domácích se dvě minuty před koncem postaral proměněným pokutovým kopem Radek Dvořák, který přízemní střelou k pravé tyči potrestal ruku Jana Faita v pokutovém území. Domácí v utkání, především za výkon v druhé půli, zaslouženě zvítězili.