Konání: 2017-03-19 14:45:00, Plamínkové 2

Zařazení: 2016/2017 Jaro, 2.A liga, kolo 12

Skóre: 4:0

Skóre v polovině: 2:0

Komentář: Utkání 2.A ligy, ve kterém druhé Královské Vinohrady A hostily pátý tým ligové tabulky, AG Dechcurew. Prvních patnáct minut duelu bylo velmi nervózních a oba týmy se spíše než se soupeřem praly s přesností přihrávky. Úvodní branku zápasu vsítil ve 21. minutě Matyáš Krutský, který usměrnil přihrávku Roberta Fišera z levého křídla ke vzdálenější pravé tyči pohodlně do odkryté branky (1:0). Druhá branka na sebe nenechala dlouho čekat, když Robert Fišer ve 25. minutě napřáhl ke střele z poloviny hřiště, ani ty největší optimisté nečekali, že míč skončí až v brance. Balón však při letu zaplaval, poslal gólmana Pavla Srba na kolena, ten se zmohl pouze na natažení rukou směrem k nebi, mezi nimiž přesně doprostřed branky propadl míč do branky (2:0). Ve 34. minutě se domácí prezentovali pohlednou kombinační akcí po ose Graca (střed) - Krutský (levé křídlo) - Fürst Š. (pravá tyč), kdy posledně jmenovaný zacílil do prázdné (3:0). Závěrečná branka utkání padla v minutě 50. Rychlý přechod domácích 3 na 2 zakončil Krutský střelou z oblasti penaltového puntíku přesně k levé tyči (4:0). Vítězství i čtyřbrankový rozdíl ve skóre byly naprosto zasloužené.