Kdo: AFK Bochanův Syndrom / Judo club Jenis

Konání: 2014-09-21 18:30:00, Plamínkové 2

Zařazení: 2014/2015 P, 2.B liga, kolo 2

Skóre: 1:2

Skóre v polovině: 0:0

Komentář: Zápas mezi AFK Bochanovým Syndromem a Judo club Jenis mnoho fotbalové krásy nepobral. Domácí se snažili překonat obranu hostí dlouhými nákopy od vlastní branky na ve vápně stojícího Koronthalyho, zatímco hráči JCJ se snažili individuálně prodrat hřištěm k brance Nedvídka, a tam hrou tzv. "na náhodu" bez větší myšlenky skórovat. Velmi paradoxně vsítili hosté úvodní branku duelu, když zbraní AFK překonanali brankáře Nedvídka. Brankář Zikeš poslal ve 37. minutě dlouhý nákop z vápna až k brance domácích, který přesně za záda vlastního brankáře usměrnil bek Filip Orel (0:1). Ve 46. minutě srovnal po autovém vhazování v blízkosti branky JCJ na malém vápně hlavičkující a přesně zakončující Hampl (1:1). Když už se schylovalo ke konečné remíze, přišla v 57. minutě z pohledu AFK neuhlídaná standardní situace, konkrétně rohový kop Václava Sedmidubského z pravé strany, jenž skončil až na zadní tyči přesně na noze do prázdné zakončujícího Jana Zavadila (1:2). Přestože si svým osobitým stylem hry vytvořili více šancí ke skórování hráči Juda, jež párkrát vychytal vynikajícím způsobem gólman Nedvídek, utkání by více slušela remíza.