Kdo: Ambassadors FC Praha / Lhotka stars

Konání: 2017-04-02 17:15:00, Plamínkové 2

Zařazení: 2016/2017 Jaro, 3.A liga, kolo 14

Rozhodčí: Uhelné doly

Skóre: 0:4

Skóre v polovině: 0:3

Komentář: Utkání, kterému dominovala hostující Lhotka stars a zcela po zásluze rozdílem třídy zvítězila. Úvodní a zároveň vítěznou branku zápasu vsítil v 5. minutě Albert Cheikh, když dorazil vyraženou střelu Kateřiny Slámové gólmanem z hranice pokutového území přesně k levé tyči (0:1). V 7. minutě se hosté prezentovali pohlednou souhrou, když Gabriel Kaprál sklepl patičkou míč na pravém křídle na zcela volně nabíhajícího Jozsefa Revésze, který šancí nepohrdl a zakončil nechytatelně ke vzdálenější levé tyči (0:2). Třetí branku hosté přidali těsně před poločasovým hvizdem ve 30. minutě, kdy Albert velmi obdobně jako při předchozí brance hostí sklepl míč pod sebe na pravém křídle na volně nabíhajícího Vladimira Kertezse, a ten s pomocí bránícího hráče uklidil míč do sítě (0:3). Závěrečná branka duelu padla ve 48. minutě, to Jozsef Revész přenesl hru z levé strany na pravou, odkud z první střelhbitě zhruba šest metrů od branky zacílil Vladimir Kertesz do prázdné svatyně AG United (0:4).