Konání: 2014-03-23 18:30:00, Plamínkové 2

Zařazení: 2013/2014 J, 2.B liga, kolo 12

Rozhodčí: Anal Riders

Skóre: 2:3

Skóre v polovině: 2:1

Komentář: Utkání 12. Kola v 2.B lize mezi týmem AFK Bochanův Syndrom a Rychlá rota přinesl velmi zajímavý souboj o 7. Místo v tabulce. Zápas byl vcelku vyrovnaný a nabídl spoustu hezkých kombinací od obou mužstev. Tým Rychlá rota však vstřelila gól již v 5. Minutě a domácím nezbývalo nic jiného než útočit, což se jim také dařilo. Následně byli odměněni 2 brankami které vsítil Nejlepší hráč domácích Jan Orel a výsledkem 2:1 taktéž skončil 1. poločas. Přebrat otěže tedy logicky následně museli hráči z Rychlé roty, ale zápas byl vcelku vyrovnaný a v průběhu hry byli k vidění šance na obou stranách. Rychle rotě se však podařilo v 2. Poločase vyrovnat na 2:2 a nedlouho na to vsítili Gól na 3:2 i když se štěstím ale gólem velmi důležitým. Následně se tým AFK Bochanův Syndrom plně soustředil na útočení, ale skvělý gólman Roman Jedlička za svá záda již žádný gól nepustil. I přesto však Rychlá rota měla velmi rychle výpady kdy brankář rychle vyhazoval míč až na půli soupeře, kde se útočníci rychlé roty dokázali mnohdy rychle zorientovat. Nic víc však Rychlá rota nepředvedla a víceméně posledních 5-10 minut pouze odkopávala nebo nakopávala míč na půli soupeře. Tlak AFK Bochanův syndrom vyvrcholil 30 sekund před koncem základní hrací doby. Obránce Rychlé roty těsně před pokutovým územím si počínal nedovoleně a zahrál rukou. Tým AFK Bochanův syndrom z této situace nastřelil pouze tyč. Těsně vyhrál tedy tým s větším štěstí.