Konání: 2016-05-15 17:15:00, Plamínkové 2

Zařazení: 2015/2016 J, 3.B liga, kolo 19

Skóre: 0:7

Skóre v polovině: 0:2

Komentář: Utkání 19. kola mezi celky Sehranka a Udatný Kedluben bylo rozhodnuto prakticky po pěti minutách hry. Domácí se sešli pouze v pěti, zatímco Udatnému Kedlubnu dorazil v páté minutě hráč šestý a o několik minut později i sedmý, a tak bylo pouze otázkou času, kdy početní výhodu hosté využijí a o kolik branek nakonec utkání dopadne. Rozdíl ve skóre se nakonec ustálil na čísle 7. Branky hostí: 13. minuta – Po rohovém kopu z levé strany se z malého vápna prosadil střelou k pravé tyči Zouharovi branky Jan Papež (0:1). 23. minuta – Jeden z domácích hráčů špatně vyhodnotil situaci a naservíroval míč Mirceovi Lechaciu na malé vápno, který sám před brankářem přihrál Egoru Gomulinovi na střed, který následně zacílil do prázdné branky (0:2). 41. minuta – Rohový kop Jana Papeže z levé strany, který si gólman Zouhar nešťastným zákrokem srazil do sítě (0:3). 45. minuta – Gólman Michal Papež poslal skvostný pas do pokutového území domácích přesně na nohu Mircea, který výborně míč zpracoval a tvrdou přízemní ranou zakončil milimetrově k pravé tyči (0:4). 46. minuta – Průnik Egora Gomulina středem hřiště, jeho sražená střela skončila na noze Mircea na levé straně vápna, a ten zakončil pohledným angličanem o levou tyč Zouharovi branky (0:5). 53. minuta – Únik a přečíslení hostí dva na jednoho. Egor potáhl míč středem hřiště, narazil si s napravo stojícím Lechaciem, čímž se zbavil jediného bránícího beka Brože a z malého vápna pohodlně zakončil do odkryté svatyně (0:6). 57. minuta – Mircea přihrál z levého křídla do pokutového území na nikým nehlídaného Egora Gomulina, a ten z metru propálil domácího brankáře (0:7). Domácí bojovali srdnatě, ale postupem času síly ubývaly velmi rychle, což mělo za následek výraznější rozdíl ve skóre a žádnou vstřelenou branku.