Kdo: Královské Vinohrady / Judo club Jenis

Konání: 2023-09-29 19:45:00, Plamínkové 2

Zařazení: 2023/2024 Podzim, 2.B liga, kolo 4

Rozhodčí: Jaroslav Moravský

Skóre: 2:2

Skóre v polovině: 1:0

Komentář: Zápas začal v pokojné atmosféře, útoky se střídali ze strany na stranu, hrálo se celkem vyrovnaně. Když už vypadalo, že do poločasu gól nepadne, tak domácí vyšachovali obranu hostů a minutu před pauzou dorazili míč do brány. Ve druhé polovině se hosté snažili o vyrovnání, ale byli to domácí, kteří využili ponechanou výhodu a po druhé překonali vynikajícího gólmana. Ten už za svá záda míč nepustil, čím dál tím víc podporoval útoky svého týmu a několikrát nebezpečně vystřelil. Hosté se nevzdali a jejich snaha byla korunována dvěma góly 10 a 7 minut před koncem utkání. S remízou se nechtělo spokojit ani jedno mužstvo a hra se přitvrdila. Nakonec se družstva rozešla po spravedlivé remíze.