Konání: 2015-05-10 17:15:00, Plamínkové 2

Zařazení: 2014/2015 J, 3.A liga, kolo 18

Skóre: 6:1

Skóre v polovině: 3:0

Komentář: Bitva trpaslíka s obrem, tak by se dal stručně charakterizovat zápas 18. kola 3.A ligy mezi týmy Sehranka a FC Betonbau Praha, přičemž obrem je zde i dle konečného výsledku myšlen domácí tým. Sehranka počas celého zápasu působila kompaktněji, důrazněji a technicky vybaveněji, což se v součtu odrazilo i na výraznějším brankovém rozdílu. Úvodní branka duelu se zrodila ve 14. minutě, to si takhle jednou Ivan Štochl udělal ze svých soupeřů ve středu pole statické kužele, prokličkoval se až do vápna před brankáře Martina Koumala, v závěru akce posunul míč na levé křídlo, na volně stojícího Jakuba Bernklaua, a ten do prázdné pohodlně placírkou uklidil (1:0). Ve 24. minutě zachytil Ivo Štochl na středu hřiště chybný výhoz brankáře Koumala, přihrál hbitě na pravou stranu na zcela volného Bernklaua, a ten zakončil přesně k bližší pravé tyči (2:0). Ve 27. minutě se domácí prezentovali povedenou kombinací, na jejímž konci stál po přenesení hry z pravé strany na střed a následné přízemní pumelici mezi nohy brankáře Jan Brož (3:0). Aktivita domácích a jejich gólový apetit neutichal ani ve druhé půli, a tak byla k vidění řada dalších šancí a branek. Ve 39. minutě zachytil na pravém křídle Brož špatně vykopnutý míč soupeře od rohového praporku, zpracoval ho a následně vystřelil přízemní ránu do bližší levé tyče, od ní se míč odrazil do zad brankáře a od nich do brány (4:0). Ve 40. minutě byl rozdíl ve stavu skóre již pětibrankový. Jeden z domácích hráčů přihrál ze středu hřiště na hranici vápna, kde stál nikým neatakovaný Jakub Bernklau, a ten zakončil tvrdou ranou přesně k pravé tyči (5:0). Ve 44. minutě měnila Sehranka stav duelu pošesté. Krásný milimetrový centr jednoho z domácích hráčů do vápna na zadní pravou tyč usměrnil Jakub Bernklau kolenem k pravé tyči za záda bezmocného brankáře Koumala (6:0). O čestný úspěch hostí v podobě vstřelené branky se v 50. minutě postaral největší mazák na soupisce FC Betonbau Praha, Martin Bartoň, který samostatný únik zakončil chladnokrevně k levé tyči (6:1). Konečný výsledek utkání tedy vyzněl lépe pro domácí, kteří se ve zbývajících ligových kolech budou rvát o postup do druhé nejvyšší soutěže PKFL, na kterou s takovýmto výkonem rozhodně mají.