Konání: 2015-04-29 18:15:00, Plamínkové 2

Zařazení: 2014/2015 J, 2.B liga, kolo 19

Skóre: 2:2

Skóre v polovině: 2:1

Komentář: 29. dubna byla na kolbišti ZŠ Plamínkové k vidění předehrávka 19. kola 2.B ligy mezi celky Fc Lumíci a Druhá šance. Domácím dorazilo k utkání pouze šest hráčů, a tak hráli bez střídání, hosté nakonec utkání odehráli se třemi hráči na střídání a především v závěru zápasu to bylo znát. Nyní k samotnému duelu. O úvodní branku zápasu se v 17. minutě postaral Martin Hošek, který od svého spoluhráče dostal míč do vápna na pravé křídlo a vymetl pavučinky z pravé šibenice Langerovy branky (1:0). O čtyři minuty později již na ukazateli skóre svítil opět nerozhodný stav. Ve 21. minutě se na levém křídle výborně uvolnil Michal Urban, přihrál milimetrově přesně na zadní tyč Michalu Prajzlerovi, který nejprve na brankové čáře míč zpracoval, a teprve poté zakončil do prázdné (1:1). Vyrovnaný stav vydržel pouhé dvě minuty, ve 23. minutě se 9 metrů od branky dostal míč na střed hřiště k volně stojícímu Martinovi Hoškovi, ten se nerozpakoval a z první vyslal přízemní pumelici doprostřed branky, která skončila až za zády brankáře Langera (2:1). Tento stav trval do minuty 39. V té se po zmatcích po rohovém kopu hostí ocitli 4 hráči Druhé šance před samotným brankářem domácích, Polákem. Tomáš Just nahrál míč z levé strany na střed Michalu Prajzlerovi, a ten ho následně uklidil do prázdné (2:2). Ve zbývajících jednadvaceti minutách hry byli po herní stránce lepší hosté, nutno podotknout, že svou roli v tom sehrála výše zmíněná možnost střídání. Žádnou nadějně vyhlížející šanci se však hostům přetavit v gól do závěrečného hvizdu již nepodařilo, a tak utkání skončilo zaslouženou dělbou bodů po konečném výsledku 2:2.