Konání: 2014-03-30 17:15:00, Plamínkové 2

Zařazení: 2013/2014 J, 2.B liga, kolo 14

Rozhodčí: FC Upside

Skóre: 6:2

Skóre v polovině: 3:0

Komentář: Rozhodčí se k zápasu nedostavil, takže týmy Bazinga a FC Pony Slaystation musely utkání odehrát bez něj. Oba týmy však přiznávaly jak auty, tak minimum faulů, které nastalo, takže utkání proběhlo v klidné atmosféře. Domácí nastoupili se dvěma hráči na střídání, hosté bez střídajících hráčů, a tudíž se zpočátku soustředili na kvalitní obranu. Bazinga měla po celý zápas více ze hry, ale gólově se dlouho nedokázala prosadit, za což mohla jak střelecká nemohoucnost, tak brankář hostí, který velmi dobře chytal a postavil si dobře tyče. Do vedení se domácí dostali až díky sražené střele Dana Pružiny, která se od obránce hostí odrazila nechytatelně k tyči. Do poločasu přidal ještě dvě branky Hynek Moravec, zatímco akce hostí končily většinou již před vápnem a o zbylé se postaral domácí brankář. V druhém poločasu se prakticky vyklidil střed pole a hrálo se jen před brankami. Obraz hry se příliš nezměnil. Bazinga měla opět spoustu šancí, ze kterých vstřelila tři góly, víc se v útoku prosazovali i hosté, ale pouze dvakrát snižovali na 4:1 a 5:2, takže se zápas dohrál bez zbytečných emocí, protože domácí měli dostatečný náskok a hostům chyběly síly na zdramatizování zápasu.