Konání: 2022-09-11 17:15:00, Plamínkové 2

Zařazení: 2022/2023 Podzim, 2.B liga, kolo 1

Rozhodčí: Milan Brož

Skóre: 3:5

Skóre v polovině: 2:4

Komentář: Úvod utkání naznačil oku nezaujatého diváka, avšak zcela mylně, že to bude jednostranná záležitost judistů. Judisté se dostali relativně snadno do vedení 3:0 a zdálo se, že domácí jsou zralí na ručník. Nicméně krčský Škampa snížil na 1:3 a hra se začala vyrovnávat. Poté ovšem judisté zvýšili vedení na 4:1, krčským fotbalistům se ještě do poločasu podařilo snížit na poločasových 2:4 v jejich neprospěch. V druhé polovině domácí velmi zpřesnili hru a koncentraci a podařilo se jim snížit na kontaktní gól, skóre bylo 3:4. Judisté přesto měli mírnou převahu, nicméně v druhé polovině podal výborný výkon brankář Krče. Fotbal, jak už to bývá, je někdy krutý...v posledních minutách krčský brankář z rozehrávky namazal přímo do středu soupeři, v tu chvíli byla odkrytá brána a Zavadil již uklidil z 10 metrů do prázdné brány, celá snaha o vyrovnání přišla vniveč. Judo Club Jenis bere tři body a zahajuje sezonu vítězně. Utkání sehráno bez jakýchkoli incidentů a karet v poklidu, na čemž mají zásluhu zejména oba týmy.