Konání: 2014-09-27 13:30:00, Plamínkové 2

Zařazení: 2014/2015 P, 2.A liga, kolo 3

Rozhodčí: BK Roura Fellas

Skóre: 4:6

Skóre v polovině: 1:3

Komentář: Zápas velice ovlivnila situace z třetí minuty kdy hráč domácích Pavlištík zahrál úmyslně rukou ve vlastním pokutovém území,za což dostal červenou kartu a domácí vlastně celý zápas odehráli ve 4. Z následné penalty ještě hostující tým vstřelil branku na 1:1,poté do poločasu ještě náskok navýšili na 1:3. Domácí tým ovšem nesložil zbraně a výborným výkonem ze začátku druhé půle zápas otočili na 4:3 pro domácí když svého soupeře i ve 4 přehrávali a byli v plno soubojích dříve z čehož plynulo i dosti faulů hostí které nádhernou střelou z trestného kopu potrestal Greshnyakov Vladimír. Hosté překvapeni hrou domácích nevěděli jak na ně vyzrát,což se jim ale později podařilo i díky výhodě jednoho muže v poli. Krásné rychlé utkání plné soubojů a krásných akcí