Hřiště Koráb

14.4676042 50.1133744
mapy.cz
Adresa
Sportcentrum Koráb; Krejčího 2a; 180 00 Praha 8
Telefon
778 77 55 25
Email
info@sckorab.cz
Správce
Hodnocení hřiště
125
Web
http://www.sckorab.cz/
Popis
Od 1.1.2020 zákaz hry v lisovkách!
ICAL kalendář hřiště: https://pkfl.cz/calendar/ground/27.ical


Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí Skóre
2020-04-03 17:45 Královské Vinohrady Los Losos Koráb :
2020-04-03 19:00 Perličky na dně Snow Kids Koráb :
2020-04-04 11:10 Hell Spartans Plán B Koráb :
2020-04-04 16:40 Los Cojones de Martinez GJS Koráb :
2020-04-05 11:00 Dvojpromileboyzz FC Horníci Koráb :
2020-04-05 15:30 Shameless CREW 1.FC Crux Praha Koráb :
2020-04-05 18:00 Chodov Nápoje Koráb :
2020-04-05 19:15 Judo club Jenis Real Vinohrady C.F. Koráb :
2020-04-05 20:30 AFK Bochanův Syndrom Pivná parta Koráb :
2020-04-17 17:45 Královské Vinohrady Daytona b&w Koráb :
2020-04-18 11:00 LVFC Prague Kanec v bučině Koráb :
2020-04-19 19:15 Les Bizerâns Slavoj Koráb :
2020-04-24 19:00 Perličky na dně FC Plešivec Koráb :
2020-04-25 11:10 Hell Spartans Eurest Runners Koráb :
2020-04-25 14:00 Real Vinohrady C.F. PFK Cyklona Koráb :
2020-04-25 16:40 Los Cojones de Martinez Lømrå tüm Koráb :
2020-04-26 13:30 The Wolves of Karlin AG UNITED Koráb :
2020-04-26 14:45 Shameless CREW Diggers Koráb :
2020-04-26 16:00 Dvojpromileboyzz Les Bizerâns Koráb :
2020-04-26 18:00 Chodov Borussia Dortšpunt Koráb :
2020-04-26 19:15 Judo club Jenis Kampa FC Koráb :
2020-04-26 20:30 AFK Bochanův Syndrom BK Roura Fellas Koráb :
2020-05-01 17:45 Královské Vinohrady Kanec v bučině Koráb :
2020-05-01 19:00 Perličky na dně Shameless CREW Koráb :
2020-05-02 11:00 LVFC Prague Converto Praha Koráb :
2020-05-03 16:00 Dvojpromileboyzz Ligový soubor Deziluzy Koráb :
2020-05-03 18:00 Chodov Los Angels Anals Koráb :
2020-05-03 19:15 Les Bizerâns GJS Koráb :
2020-05-03 20:30 Borussia Dortšpunt Pivná parta Koráb :
2020-05-08 19:00 Pivná parta O. A. Arrows Koráb :
2020-05-09 11:10 Hell Spartans Sehranka Koráb :
2020-05-09 14:00 Real Vinohrady C.F. TJ Tvoja Mama Koráb :
2020-05-09 16:40 Los Cojones de Martinez LT u Dubu Koráb :
2020-05-10 18:00 The Wolves of Karlin 1.FC Crux Praha Koráb :
2020-05-10 19:15 Shameless CREW FC Plešivec Koráb :
2020-05-10 20:30 AFK Bochanův Syndrom FC SION Koráb :
2020-05-15 17:45 Královské Vinohrady Converto Praha Koráb :
2020-05-16 11:00 LVFC Prague FC Momentum Koráb :
2020-05-17 13:30 Shameless CREW Liščí trus Koráb :
2020-05-17 16:00 Dvojpromileboyzz Los Cojones de Martinez Koráb :
2020-05-17 18:00 Chodov AFK Bochanův Syndrom Koráb :
2020-05-17 19:15 Les Bizerâns Krápníkáři Koráb :
2020-05-17 20:30 Borussia Dortšpunt O. A. Arrows Koráb :
2020-05-22 19:00 Pivná parta Nápoje Koráb :
2020-05-22 20:15 FC TUKABEL 1.FC Crux Praha Koráb :
2020-05-23 11:10 Hell Spartans Pony FC Koráb :
2020-05-23 14:00 Real Vinohrady C.F. Kubánští doutníci Koráb :
2020-05-23 16:40 Los Cojones de Martinez Ligový soubor Deziluzy Koráb :
2020-05-24 18:00 The Wolves of Karlin Diggers Koráb :
2020-05-24 19:15 Judo club Jenis FC Eintopf Koráb :
2020-05-24 20:30 AFK Bochanův Syndrom Los Angels Anals Koráb :
2020-06-05 17:45 Královské Vinohrady FC Momentum Koráb :
2020-06-05 19:00 Perličky na dně The Wolves of Karlin Koráb :
2020-06-06 11:10 Hell Spartans AG Dechcurew Koráb :
2020-06-07 14:45 Shameless CREW FC Hedonis Koráb :
2020-06-07 16:00 Dvojpromileboyzz Slavoj Koráb :
2020-06-07 19:15 Les Bizerâns Lømrå tüm Koráb :
2020-06-07 20:30 Borussia Dortšpunt BK Roura Fellas Koráb :
2020-06-12 19:00 Pivná parta Chodov Koráb :
2020-06-13 11:00 LVFC Prague Fc Vyhaslé Hvězdy Koráb :
2020-06-13 14:00 Real Vinohrady C.F. FC Atlepast Koráb :
2020-06-13 16:40 Los Cojones de Martinez Les Bizerâns Koráb :
2020-06-14 18:00 The Wolves of Karlin Shameless CREW Koráb :
2020-06-14 19:15 Judo club Jenis SSI Group Koráb :
2020-06-14 20:30 AFK Bochanův Syndrom Borussia Dortšpunt Koráb :

Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Rozhodčí Skóre
2000-03-22 19:15 "Volné místo 3" Black Bull Kobylisy Koráb :
2000-05-18 16:40 Los Cojones de Martinez "Volné místo 7" Koráb :
2000-06-01 11:00 LVFC Prague SK Praha Jednota Koráb 5 : 0
2000-09-15 19:15 Judo club Jenis "Volné místo 3" Koráb :
2000-10-06 11:00 LVFC Prague "Volné místo 3" Koráb :
2000-10-12 15:45 Los Cojones de Martinez Skinny Pýnis Koráb 5 : 0
2000-10-12 19:00 Perličky na dně "Volné místo 6" Koráb :
2000-10-20 16:40 Los Cojones de Martinez "volné místo 1" Koráb :
2000-11-24 11:00 LVFC Prague "Volné místo 6" Koráb :
2000-12-01 19:15 Les Bizerâns Skinny Pýnis Koráb 5 : 0
2017-09-09 11:10 Hell Spartans FC Hedonis Koráb Tomáš Chlum 3 : 3
2017-09-09 13:00 Black Devils ARMFOOTBALL Praha Koráb Tomáš Chlum 1 : 4
2017-09-10 16:45 Bazinga Rychlá rota Koráb František Novotný 5 : 1
2017-09-10 19:15 Judo club Jenis Borussia Dortšpunt Koráb Deleg. test Košťál 1 : 8
2017-09-13 18:00 Pivná parta TJ Tvoja Mama Koráb František Novotný 9 : 1
2017-09-16 13:00 Black Devils Slavoj Koráb Martin Pašek 1 : 9
2017-09-16 14:15 High Society FC Nusle 420 Koráb Martin Pašek 2 : 3
2017-09-16 16:45 Los Cojones de Martinez SSI Group Koráb Martin Pašek 5 : 2
2017-09-17 12:00 LVFC Prague Černí Štýři Koráb Michael Šarapatka 4 : 2
2017-09-17 14:00 ARMFOOTBALL Praha Pivná parta Koráb Tomáš Chlum 1 : 3
2017-09-17 18:00 Chodov Red Team Koráb David Řezáč 1 : 6
2017-09-17 19:15 Military Athletic Club Warrior Judo club Jenis Koráb František Novotný 12 : 0
2017-09-23 14:00 Pony FC AC Texaské hyeny Koráb Filip Adámek 7 : 4
2017-09-23 16:45 Bazinga Sehranka Koráb David Řezáč 2 : 4
2017-09-24 18:00 Pivná parta Black Devils Koráb Daniel Borodáč 5 : 0
2017-09-24 19:15 Judo club Jenis FC Stará garda Koráb Daniel Borodáč 2 : 3
2017-09-24 20:30 AFK Bochanův Syndrom Military Athletic Club Warrior Koráb Karol Peterčík 5 : 3
2017-10-01 19:00 Kubánští doutníci Ničemných otců nejhorší synové Koráb Michal Koštál 4 : 1
2017-10-07 18:00 Los Cojones de Martinez Černí Štýři Koráb Michal Koštál 0 : 1
2017-10-08 14:00 ARMFOOTBALL Praha SSI Group Koráb Deleg. PKFL 8 : 4
2017-10-08 16:45 Chodov Kanec v bučině Koráb Michal Koštál 9 : 4
2017-10-08 18:00 Pivná parta Slavoj Koráb David Řezáč 2 : 1
2017-10-08 19:15 Military Athletic Club Warrior Fc Lehovec City Koráb Marek Řeháček 2 : 2
2017-10-14 11:00 LVFC Prague Los Cojones de Martinez Koráb Borussia Dortšpunt 1 : 7
2017-10-15 19:15 Judo club Jenis One Direction Koráb Sehranka 3 : 4
2017-10-21 11:10 Hell Spartans AG Dechcurew Koráb Hell Spartans 2 : 5
2017-10-21 13:00 Black Devils Liščí trus Koráb Tomáš Chlum 4 : 1
2017-10-21 15:30 One Direction AFK Bochanův Syndrom Koráb Milan Janča 8 : 3
2017-10-21 16:45 Los Cojones de Martinez FC Horníci Koráb Milan Janča 5 : 0
2017-10-22 14:00 ARMFOOTBALL Praha Černí Štýři Koráb Tomáš Chlum 3 : 4
2017-10-22 18:00 Pivná parta SSI Group Koráb David Řezáč 10 : 3
2017-10-22 19:15 Military Athletic Club Warrior Borussia Dortšpunt Koráb Tomáš Horsák 5 : 1
2017-10-28 11:00 LVFC Prague ARMFOOTBALL Praha Koráb František Novotný 4 : 0
2017-10-29 19:15 Judo club Jenis FC Elita Koráb Michal Koštál 2 : 2
2017-11-04 11:10 Hell Spartans High Society Koráb Hell Spartans 6 : 3
2017-11-04 13:00 Black Devils LVFC Prague Koráb Milan Janča 2 : 3
2017-11-04 15:30 One Direction Les Bizerâns Koráb Milan Janča 2 : 3
2017-11-05 14:00 ARMFOOTBALL Praha FC Horníci Koráb ARMFOOTBALL Praha 0 : 5
2017-11-05 15:30 Chodov BK Roura Fellas Koráb Michal Skala 6 : 4
2017-11-05 16:45 Bazinga BTW Krč fm Koráb Michal Skala 2 : 4
2017-11-05 18:00 Pivná parta Černí Štýři Koráb Michal Skala 3 : 2
2017-11-05 19:15 Judo club Jenis Daytona b&w Koráb 0 : 5
2017-11-11 11:00 LVFC Prague Pivná parta Koráb František Novotný 0 : 3
2017-11-11 16:45 Los Cojones de Martinez ARMFOOTBALL Praha Koráb František Novotný 2 : 5
2017-11-12 19:15 Military Athletic Club Warrior Parma AG Koráb Michal Koštál 5 : 2
2017-11-18 13:00 Black Devils FC Likvidators Praha Koráb Michal Koštál 5 : 0
2017-11-19 18:00 Chodov O. A. Arrows Koráb František Novotný 4 : 3
2017-11-25 13:00 Black Devils Los Cojones de Martinez Koráb Military Athletic Club Warrior 9 : 6
2017-11-26 14:00 ARMFOOTBALL Praha TJ Tvoja Mama Koráb Michal Koštál 3 : 2
2017-11-26 18:00 Pivná parta FC Horníci Koráb Daniel Borodáč 9 : 2
2017-11-26 19:15 Judo club Jenis Fc Lehovec City Koráb Daniel Borodáč 2 : 2
2017-12-02 11:00 LVFC Prague SSI Group Koráb Michal Koštál 4 : 2
2017-12-02 16:45 Los Cojones de Martinez Pivná parta Koráb Milan Janča 2 : 3
2017-12-03 13:00 TJ Tvoja Mama Black Devils Koráb Michal Koštál 3 : 1
2017-12-03 18:00 Chodov Královské Vinohrady Koráb Milan Herian 1 : 4
2017-12-03 19:15 Military Athletic Club Warrior Královské Vinohrady B Koráb Milan Herian 4 : 3
2018-03-16 19:00 Perličky na dně Kubánští doutníci Koráb Michal Koštál 2 : 2
2018-03-17 11:00 LVFC Prague Liščí trus Koráb Filip Adámek 2 : 2
2018-03-17 16:45 Los Cojones de Martinez FC Atlepast Koráb Milan Herian 3 : 2
2018-03-18 14:00 ARMFOOTBALL Praha Black Devils Koráb Michal Koštál 6 : 8
2018-03-18 18:00 Chodov FC Hoblina Jižák Koráb Daniel Borodáč 8 : 3
2018-03-18 19:15 Military Athletic Club Warrior FC Elita Koráb Filip Adámek 4 : 0
2018-03-25 18:00 Pivná parta ARMFOOTBALL Praha Koráb Military Athletic Club Warrior 6 : 1
2018-03-25 19:15 Judo club Jenis Military Athletic Club Warrior Koráb Marek Řeháček 3 : 4
2018-03-25 20:30 AFK Bochanův Syndrom Borussia Dortšpunt Koráb Tomáš Chlum 3 : 4
2018-04-06 19:00 Perličky na dně AG UNITED Koráb František Novotný 6 : 1
2018-04-07 11:00 LVFC Prague Slavoj Koráb Tomáš Chlum 2 : 3
2018-04-07 14:00 Black Devils Pivná parta Koráb Borussia Dortšpunt 0 : 15
2018-04-07 16:45 Los Cojones de Martinez Liščí trus Koráb AG UNITED 3 : 1
2018-04-08 14:00 ARMFOOTBALL Praha FC Atlepast Koráb Michal Koštál 8 : 4
2018-04-08 16:45 Les Bizerâns Daytona b&w Koráb Michal Koštál 3 : 4
2018-04-08 18:00 Chodov Ludmila A Koráb Michal Koštál 5 : 0
2018-04-08 19:15 Military Athletic Club Warrior AFK Bochanův Syndrom Koráb Michal Koštál 8 : 3
2018-04-14 11:00 LVFC Prague FC Horníci Koráb František Novotný 5 : 0
2018-04-15 17:00 FC Nusle 420 BTW Krč fm Koráb Michal Koštál 9 : 3
2018-04-15 18:00 Les Bizerâns Borussia Dortšpunt Koráb František Novotný 1 : 3
2018-04-15 19:15 Judo club Jenis Parma AG Koráb Tomáš Chlum 4 : 1
2018-04-15 20:30 AFK Bochanův Syndrom FC Stará garda Koráb Tomáš Chlum 2 : 2
2018-04-20 19:00 Perličky na dně Plán B Koráb Marek Řeháček 2 : 3
2018-04-21 11:10 Hell Spartans Bazinga Koráb Tomáš Chlum 6 : 3
2018-04-21 16:45 Los Cojones de Martinez LVFC Prague Koráb Michal Koštál 2 : 3
2018-04-22 14:00 ARMFOOTBALL Praha Liščí trus Koráb Michal Koštál 5 : 4
2018-04-22 16:45 Chodov Pony FC Koráb Michal Koštál 10 : 5
2018-04-22 18:00 Pivná parta FC Atlepast Koráb Michal Koštál 7 : 0
2018-04-22 19:15 Military Athletic Club Warrior Les Bizerâns Koráb Michal Koštál 4 : 5
2018-04-29 11:00 Black Devils SSI Group Koráb Black Devils 2 : 6
2018-05-05 11:00 LVFC Prague TJ Tvoja Mama Koráb Michal Koštál 11 : 1
2018-05-06 18:00 Les Bizerâns FC Stará garda Koráb František Novotný 7 : 1
2018-05-06 20:30 AFK Bochanův Syndrom One Direction Koráb František Novotný 4 : 5
2018-05-11 19:00 Perličky na dně Eurest Runners Koráb Jaroslav Chvojka 0 : 8
2018-05-12 11:10 Hell Spartans FC Nusle 420 Koráb Tomáš Chlum 6 : 13
2018-05-12 13:00 Black Devils Černí Štýři Koráb Milan Janča 4 : 4
2018-05-12 16:45 Los Cojones de Martinez Slavoj Koráb Michal Koštál 5 : 0
2018-05-13 14:00 ARMFOOTBALL Praha LVFC Prague Koráb AG UNITED 2 : 4
2018-05-13 16:45 Chodov AC Texaské hyeny Koráb František Novotný 8 : 3
2018-05-13 18:00 Pivná parta Liščí trus Koráb František Novotný 4 : 0
2018-05-16 20:45 Judo club Jenis Královské Vinohrady B Koráb Královské Vinohrady B 4 : 2
2018-05-18 19:00 Perličky na dně FC ResslBoys Koráb František Novotný 2 : 5
2018-05-19 11:00 LVFC Prague Black Devils Koráb Jaroslav Chvojka 6 : 1
2018-05-19 16:45 Los Cojones de Martinez TJ Tvoja Mama Koráb Milan Janča 3 : 7
2018-05-20 18:00 Les Bizerâns One Direction Koráb Michal Koštál 5 : 2
2018-05-20 19:15 Military Athletic Club Warrior FC Stará garda Koráb 0 : 5
2018-05-20 20:30 AFK Bochanův Syndrom FC Elita Koráb František Novotný 0 : 2
2018-05-26 13:00 Black Devils FC Horníci Koráb 5 : 0
2018-05-27 14:00 ARMFOOTBALL Praha Los Cojones de Martinez Koráb Military Athletic Club Warrior 7 : 5
2018-05-27 15:30 Bazinga FC Hedonis Koráb Martin Pašek 6 : 3
2018-05-27 18:00 Pivná parta LVFC Prague Koráb Milan Herian 2 : 4
2018-05-27 19:15 Judo club Jenis AFK Bochanův Syndrom Koráb Milan Herian 0 : 5
2018-06-03 16:00 Military Athletic Club Warrior Daytona b&w Koráb Military Athletic Club Warrior 1 : 4
2018-06-03 17:15 Chodov FT Razors Koráb Chodov 5 : 0
2018-06-03 18:30 Fc Lehovec City Královské Vinohrady B Koráb Královské Vinohrady B 1 : 4
2018-06-03 20:00 Les Bizerâns AFK Bochanův Syndrom Koráb Martin Pašek 4 : 6
2018-06-06 20:00 Fc Lehovec City Judo club Jenis Koráb Daniel Borodáč 3 : 4
2018-06-09 11:00 LVFC Prague FC Atlepast Koráb Jaroslav Chvojka 8 : 1
2018-06-09 16:45 Los Cojones de Martinez Black Devils Koráb František Novotný 5 : 1
2018-06-10 16:45 Les Bizerâns FC Elita Koráb František Novotný 8 : 4
2018-06-10 18:00 Chodov FC SION Koráb František Novotný 5 : 2
2018-06-10 19:15 Military Athletic Club Warrior One Direction Koráb 0 : 5
2018-06-10 20:30 Perličky na dně Lhotka stars Koráb František Novotný 9 : 3
2018-06-16 11:10 Hell Spartans Sehranka Koráb David Kocman 5 : 5
2018-06-16 13:00 Black Devils TJ Tvoja Mama Koráb František Novotný 2 : 3
2018-06-17 14:00 ARMFOOTBALL Praha Slavoj Koráb BK Roura Fellas 0 : 5
2018-06-17 18:00 Pivná parta Los Cojones de Martinez Koráb František Novotný 12 : 1
2018-06-17 19:15 Judo club Jenis Les Bizerâns Koráb František Novotný 4 : 0
2018-06-17 20:30 AFK Bochanův Syndrom Fc Lehovec City Koráb František Novotný 6 : 2
2018-09-07 19:00 Perličky na dně LVFC Prague Koráb 0 : 5
2018-09-09 16:45 Královské Vinohrady Pivná parta Koráb František Novotný 2 : 7
2018-09-09 18:00 FC Eintopf FC Galácticos Koráb BK Roura Fellas 13 : 1
2018-09-09 19:15 Les Bizerâns Kanec v bučině Koráb František Novotný 1 : 4
2018-09-09 20:30 Borussia Dortšpunt FC Hoblina Jižák Koráb František Novotný 11 : 2
2018-09-14 18:15 Pivná parta FC Stará garda Koráb Martin Pašek 2 : 1
2018-09-15 16:40 Los Cojones de Martinez Ligový soubor Deziluzy Koráb František Novotný 8 : 2
2018-09-16 13:00 Bazinga Hell Spartans Koráb Michal Koštál 1 : 3
2018-09-16 15:00 LVFC Prague Los Angels Anals B Koráb LVFC Prague 2 : 4
2018-09-16 19:15 Judo club Jenis FC Bukefal Koráb František Novotný 0 : 8
2018-09-16 20:30 AFK Bochanův Syndrom Los Angels Anals Koráb František Novotný 1 : 4
2018-09-21 19:00 Perličky na dně AG UNITED Koráb František Novotný 1 : 3
2018-09-22 11:10 Hell Spartans AFK Bochanův Syndrom Koráb GJS 1 : 3
2018-09-23 16:45 Královské Vinohrady Kanec v bučině Koráb Michal Koštál 2 : 2
2018-09-23 18:00 Chodov BTW Krč fm Koráb Marek Řeháček 2 : 1
2018-09-23 20:30 Borussia Dortšpunt Red Team Koráb Marek Řeháček 2 : 2
2018-09-30 18:00 Chodov BK Roura Fellas Koráb Michal Koštál 2 : 7
2018-09-30 20:00 Hell Spartans FC Elita Koráb Hell Spartans 6 : 2
2018-10-05 19:00 Pivná parta Judo club Jenis Koráb Daniel Borodáč 2 : 2
2018-10-06 16:40 Los Cojones de Martinez FC Eintopf Koráb Michal Koštál 2 : 2
2018-10-07 19:15 Les Bizerâns Sehranka Koráb Tomáš Chlum 2 : 6
2018-10-07 20:30 AFK Bochanův Syndrom Daytona b&w Koráb Tomáš Chlum 3 : 2
2018-10-13 11:10 Hell Spartans Černí Štýři Koráb AG UNITED 4 : 9
2018-10-14 16:45 Královské Vinohrady FC Momentum Koráb František Novotný 4 : 0
2018-10-14 18:00 Chodov AC Texaské hyeny Koráb František Novotný 3 : 3
2018-10-14 19:15 Judo club Jenis Nápoje Koráb František Novotný 3 : 5
2018-10-14 20:30 Borussia Dortšpunt FC SION Koráb František Novotný 1 : 0
2018-10-19 19:00 Perličky na dně 1.FC Crux Praha Koráb Jaroslav Chvojka 10 : 1
2018-10-20 11:00 LVFC Prague Plán B Koráb Tomáš Chlum 1 : 3
2018-10-21 19:15 Les Bizerâns Královské Vinohrady Koráb Tomáš Chlum 2 : 1
2018-10-21 20:30 AFK Bochanův Syndrom Fc Lehovec City Koráb Tomáš Chlum 4 : 1
2018-10-27 11:10 Hell Spartans Los Angels Anals Koráb Jakub Kotek 4 : 3
2018-10-28 11:00 Pivná parta Kanec v bučině Koráb Martin Pašek 3 : 4
2018-10-28 16:45 Královské Vinohrady AG Dechcurew Koráb Daniel Borský 2 : 4
2018-10-28 18:00 Chodov Ludmila A Koráb 0 : 5
2018-10-28 19:15 Judo club Jenis One Direction Koráb František Novotný 2 : 2
2018-10-28 20:30 Borussia Dortšpunt O. A. Arrows Koráb František Novotný 0 : 3
2018-11-02 19:00 Perličky na dně SSI Group Koráb Daniel Borský 5 : 9
2018-11-03 11:10 Hell Spartans Pony FC Koráb Daniel Borský 6 : 2
2018-11-03 16:40 Los Cojones de Martinez FC Galácticos Koráb František Novotný 1 : 4
2018-11-04 16:45 Královské Vinohrady Sehranka Koráb Marek Řeháček 5 : 1
2018-11-04 18:00 Chodov FT Razors Koráb Marek Řeháček 5 : 0
2018-11-04 19:15 Les Bizerâns FC Bukefal Koráb Marek Řeháček 3 : 6
2018-11-04 20:30 AFK Bochanův Syndrom Bazinga Koráb Marek Řeháček 2 : 0
2018-11-09 19:00 Pivná parta FC Momentum Koráb Martin Pašek 6 : 2
2018-11-10 11:00 LVFC Prague AG UNITED Koráb Daniel Borský 1 : 0
2018-11-11 19:15 Les Bizerâns FC Momentum Koráb Marek Řeháček 1 : 3
2018-11-11 20:30 Borussia Dortšpunt Chodov Koráb František Novotný 5 : 2
2018-11-17 16:40 Los Cojones de Martinez FC Atlepast Koráb 5 : 0
2018-11-18 15:00 One Direction Kanec v bučině Koráb František Novotný 4 : 4
2018-11-18 16:45 Královské Vinohrady FC Bukefal Koráb František Novotný 1 : 10
2018-11-18 18:00 Chodov FC Nusle 420 Koráb František Novotný 7 : 4
2018-11-18 19:15 Les Bizerâns Pivná parta Koráb František Novotný 1 : 3
2018-11-18 20:30 Borussia Dortšpunt FT Razors Koráb František Novotný 5 : 7
2018-11-23 19:00 Pivná parta AG Dechcurew Koráb Milan Janča 3 : 1
2018-11-23 20:15 Judo club Jenis Královské Vinohrady Koráb Královské Vinohrady 4 : 3
2018-11-25 16:00 Bazinga FC Hedonis Koráb Martin Pašek 2 : 3
2018-11-25 20:30 AFK Bochanův Syndrom Černí Štýři Koráb František Novotný 2 : 3
2018-11-30 19:00 Perličky na dně Dynamit Praha Koráb Dynamit Praha 0 : 5
2018-12-02 18:15 FC Nusle 420 BTW Krč fm Koráb BTW Krč fm 6 : 5
2018-12-02 19:15 Judo club Jenis Les Bizerâns Koráb František Novotný 3 : 2
2019-03-08 19:00 Pivná parta Královské Vinohrady Koráb Hell Spartans 5 : 0
2019-03-09 11:00 LVFC Prague Perličky na dně Koráb Jakub Kotek 1 : 4
2019-03-09 16:40 Los Cojones de Martinez Black Bull Kobylisy Koráb Jakub Kotek 5 : 2
2019-03-10 19:15 Judo club Jenis FC Stará garda Koráb Milan Janča 1 : 1
2019-03-10 20:30 AFK Bochanův Syndrom High Society Koráb Milan Janča 4 : 2
2019-03-14 18:00 1.FC Crux Praha SK Praha Jednota Koráb Jiří Soukup 5 : 0
2019-03-15 19:00 Perličky na dně GJS Koráb Black Bull Kobylisy 1 : 4
2019-03-16 11:10 Hell Spartans Bazinga Koráb Milan Janča 3 : 0
2019-03-17 15:30 Bazinga Pony FC Koráb Jiří Soukup 0 : 6
2019-03-17 16:45 Královské Vinohrady Nápoje Koráb Jiří Soukup 0 : 3
2019-03-17 18:00 Chodov Red Team Koráb František Novotný 2 : 5
2019-03-17 19:15 Les Bizerâns One Direction Koráb František Novotný 0 : 0
2019-03-17 20:30 Borussia Dortšpunt BK Roura Fellas Koráb František Novotný 0 : 2
2019-03-22 19:00 Pivná parta FC Bukefal Koráb František Novotný 5 : 0
2019-03-23 11:00 LVFC Prague SSI Group Koráb František Novotný 5 : 1
2019-03-23 16:40 Los Cojones de Martinez Druhá šance Koráb Milan Janča 1 : 3
2019-03-24 19:15 Judo club Jenis Sehranka Koráb Milan Janča 2 : 5
2019-03-24 20:30 AFK Bochanův Syndrom Hell Spartans Koráb Milan Janča 3 : 2
2019-03-30 11:10 Hell Spartans FC Hedonis Koráb Jiří Soukup 5 : 0
2019-03-31 15:30 Perličky na dně SK Praha Jednota Koráb SK Praha Jednota 5 : 0
2019-03-31 16:45 Královské Vinohrady One Direction Koráb Martin Pašek 5 : 2
2019-03-31 18:00 Chodov FC SION Koráb Martin Pašek 1 : 2
2019-03-31 19:15 Judo club Jenis Pivná parta Koráb Martin Pašek 1 : 3
2019-03-31 20:30 Borussia Dortšpunt BTW Krč fm Koráb Martin Pašek 5 : 2
2019-04-05 19:00 Pivná parta Sehranka Koráb Hell Spartans 7 : 0
2019-04-06 11:00 LVFC Prague Dynamit Praha Koráb Michal Koštál 5 : 0
2019-04-06 16:40 Los Cojones de Martinez Parma AG Koráb Jakub Kotek 3 : 5
2019-04-07 19:15 Les Bizerâns AG Dechcurew Koráb Sergej Greshnyakov 2 : 2
2019-04-07 20:30 AFK Bochanův Syndrom Los Losos Koráb Sergej Greshnyakov 2 : 2
2019-04-12 19:00 Pivná parta Nápoje Koráb Milan Janča 2 : 1
2019-04-13 11:10 Hell Spartans High Society Koráb Martin Pašek 2 : 2
2019-04-14 15:30 1.FC Crux Praha Perličky na dně Koráb Jakub Kotek 1 : 9
2019-04-14 16:45 Královské Vinohrady Les Bizerâns Koráb František Novotný 2 : 1
2019-04-14 18:00 Chodov O. A. Arrows Koráb František Novotný 5 : 5
2019-04-14 19:15 Judo club Jenis Kanec v bučině Koráb František Novotný 2 : 5
2019-04-14 20:30 Borussia Dortšpunt AC Texaské hyeny Koráb František Novotný 6 : 3
2019-04-26 19:00 Perličky na dně Los Angels Anals B Koráb Sergej Greshnyakov 5 : 0
2019-04-27 11:00 LVFC Prague 1.FC Crux Praha Koráb Michal Koštál 4 : 3
2019-04-27 16:40 Los Cojones de Martinez Eurest Runners Koráb Sergej Greshnyakov 1 : 3
2019-04-28 19:15 Les Bizerâns FC Stará garda Koráb František Novotný 2 : 1
2019-04-28 20:30 AFK Bochanův Syndrom FC Elita Koráb František Novotný 10 : 2
2019-05-03 19:00 Pivná parta One Direction Koráb František Novotný 7 : 0
2019-05-04 11:00 LVFC Prague GJS Koráb Milan Janča 5 : 1
2019-05-05 18:00 1.FC Crux Praha Los Angels Anals B Koráb Milan Janča 2 : 4
2019-05-05 19:15 Judo club Jenis FC Momentum Koráb Milan Janča 7 : 1
2019-05-05 20:30 Borussia Dortšpunt Ludmila A Koráb Milan Janča 0 : 3
2019-05-12 18:30 BTW Krč fm Chodov Koráb František Novotný 0 : 4
2019-05-12 20:00 Bazinga AFK Bochanův Syndrom Koráb František Novotný 0 : 3
2019-05-17 19:00 Perličky na dně Dechroje Koráb Jakub Kotek 6 : 2
2019-05-18 11:10 Hell Spartans Daytona b&w Koráb Tomáš Chlum 1 : 2
2019-05-18 15:00 FC Atlepast TJ Tvoja Mama Koráb FC Atlepast 0 : 14
2019-05-19 16:45 Královské Vinohrady FC Stará garda Koráb František Novotný 3 : 5
2019-05-19 18:00 Chodov Borussia Dortšpunt Koráb František Novotný 6 : 3
2019-05-19 19:15 Les Bizerâns Judo club Jenis Koráb František Novotný 4 : 1
2019-05-19 20:30 AFK Bochanův Syndrom Pony FC Koráb František Novotný 6 : 2
2019-05-25 17:00 Bazinga Los Angels Anals Koráb 0 : 5
2019-05-31 19:00 Pivná parta Les Bizerâns Koráb Sergej Greshnyakov 12 : 0
2019-06-02 18:00 1.FC Crux Praha SSI Group Koráb František Novotný 2 : 5
2019-06-02 19:15 Judo club Jenis AG Dechcurew Koráb 0 : 5
2019-06-02 20:30 AFK Bochanův Syndrom FC Hedonis Koráb František Novotný 4 : 2
2019-06-08 11:10 Hell Spartans Fc Lehovec City Koráb FC Hoblina Jižák 5 : 0
2019-06-08 16:40 Los Cojones de Martinez TJ Tvoja Mama Koráb Michal Koštál 8 : 2
2019-06-08 18:00 Perličky na dně Plán B Koráb František Novotný 2 : 1
2019-06-09 16:45 Královské Vinohrady Judo club Jenis Koráb František Novotný 7 : 2
2019-06-09 18:00 Chodov FC Hoblina Jižák Koráb František Novotný 7 : 2
2019-06-09 19:15 Les Bizerâns Nápoje Koráb František Novotný 0 : 3
2019-06-09 20:30 Borussia Dortšpunt FC Nusle 420 Koráb František Novotný 2 : 8
2019-09-07 11:00 LVFC Prague Královské Vinohrady Koráb Michal Koštál 3 : 3
2019-09-07 14:00 Real Vinohrady C.F. SSI Group Koráb LT u Dubu 6 : 3
2019-09-08 18:00 The Wolves of Karlin Liščí trus Koráb Michal Koštál 5 : 1
2019-09-08 20:30 Borussia Dortšpunt Nápoje Koráb Michal Koštál 13 : 4
2019-09-13 17:45 Královské Vinohrady Fc Vyhaslé Hvězdy Koráb František Novotný 1 : 5
2019-09-13 19:00 Perličky na dně 1.FC Crux Praha Koráb František Novotný 7 : 2
2019-09-14 12:40 Liščí trus AG UNITED Koráb František Novotný 9 : 0
2019-09-14 16:40 Los Cojones de Martinez Slavoj Koráb Martin Pašek 6 : 2
2019-09-15 11:00 Red Team Pivná parta Koráb Martin Pašek 0 : 0
2019-09-15 18:00 Chodov BK Roura Fellas Koráb Michal Koštál 1 : 8
2019-09-15 20:30 AFK Bochanův Syndrom Černí Štýři Koráb Michal Koštál 2 : 7
2019-09-20 19:00 Pivná parta AFK Bochanův Syndrom Koráb František Novotný 6 : 2
2019-09-21 11:00 LVFC Prague FC Elita Koráb Jakub Kotek 2 : 0
2019-09-22 15:15 FC ResslBoys Druhá šance Koráb Druhá šance 3 : 1
2019-09-22 18:00 The Wolves of Karlin FC Hedonis Koráb Marek Řeháček 5 : 0
2019-09-22 20:30 Borussia Dortšpunt FC SION Koráb Marek Řeháček 6 : 4
2019-09-27 19:00 Perličky na dně Diggers Koráb Milan Janča 4 : 1
2019-09-28 11:10 Hell Spartans FC Stará garda Koráb Martin Pašek 3 : 7
2019-09-28 14:00 Real Vinohrady C.F. Black Bull Kobylisy Koráb FC Hoblina Jižák 4 : 0
2019-09-28 16:40 Los Cojones de Martinez Krápníkáři Koráb Michal Koštál 1 : 4
2019-09-29 12:30 Red Team BK Roura Fellas Koráb František Novotný 2 : 3
2019-09-29 18:00 Chodov FC SION Koráb František Novotný 10 : 3
2019-09-29 20:30 AFK Bochanův Syndrom O. A. Arrows Koráb František Novotný 3 : 4
2019-10-04 17:45 Královské Vinohrady FC Elita Koráb František Novotný 5 : 1
2019-10-04 19:00 Pivná parta Černí Štýři Koráb František Novotný 1 : 2
2019-10-05 11:00 LVFC Prague One Direction Koráb Filip Fajkus 4 : 4
2019-10-06 19:15 Les Bizerâns Dvojpromileboyzz Koráb František Novotný 2 : 5
2019-10-06 20:30 Borussia Dortšpunt Chodov Koráb František Novotný 1 : 3
2019-10-11 19:00 Pivná parta Borussia Dortšpunt Koráb Marek Řeháček 1 : 3
2019-10-12 11:10 Hell Spartans High Society Koráb Tomáš Andrle 1 : 2
2019-10-12 14:00 Real Vinohrady C.F. Kampa FC Koráb Borussia Dortšpunt 9 : 2
2019-10-13 11:00 Red Team FC SION Koráb Tomáš Andrle 1 : 1
2019-10-13 18:00 The Wolves of Karlin FC TUKABEL Koráb Martin Pašek 3 : 4
2019-10-13 19:15 Judo club Jenis Dynamit Praha Koráb Martin Pašek 4 : 2
2019-10-13 20:30 AFK Bochanův Syndrom Nápoje Koráb Martin Pašek 3 : 1
2019-10-18 17:45 Královské Vinohrady One Direction Koráb František Novotný 1 : 2
2019-10-18 19:00 Perličky na dně Liščí trus Koráb František Novotný 3 : 1
2019-10-19 11:00 LVFC Prague Ludmila A Koráb Tomáš Andrle 1 : 12
2019-10-20 18:00 Chodov Red Team Koráb František Novotný 4 : 0
2019-10-20 19:15 Les Bizerâns Ligový soubor Deziluzy Koráb Tomáš Andrle 5 : 0
2019-10-20 20:30 Borussia Dortšpunt Los Angels Anals Koráb Tomáš Andrle 1 : 3
2019-10-27 16:45 Liščí trus 1.FC Crux Praha Koráb Jakub Kotek 12 : 2
2019-10-27 18:00 The Wolves of Karlin FC Plešivec Koráb Tomáš Andrle 0 : 5
2019-10-27 19:00 One Direction Fc Vyhaslé Hvězdy Koráb One Direction 0 : 3
2019-11-01 19:00 Pivná parta BK Roura Fellas Koráb Marek Řeháček 1 : 2
2019-11-01 20:45 FC TUKABEL FC Plešivec Koráb Michal Koštál 4 : 2
2019-11-02 11:10 Hell Spartans BTW Krč fm Koráb Tomáš Andrle 3 : 0
2019-11-02 16:40 Los Cojones de Martinez Dvojpromileboyzz Koráb Tomáš Andrle 0 : 2
2019-11-03 18:00 The Wolves of Karlin Snow Kids Koráb Marek Řeháček 1 : 7
2019-11-03 19:15 Judo club Jenis Real Vinohrady C.F. Koráb Marek Řeháček 3 : 1
2019-11-03 20:30 AFK Bochanův Syndrom Chodov Koráb Marek Řeháček 2 : 4
2019-11-08 17:45 Královské Vinohrady Ludmila A Koráb Martin Pašek 7 : 8
2019-11-08 19:00 Perličky na dně FC Hedonis Koráb Martin Pašek 4 : 7
2019-11-09 11:00 LVFC Prague Parma AG Koráb Tomáš Andrle 2 : 4
2019-11-10 18:00 Chodov FC Nusle 420 Koráb František Novotný 5 : 4
2019-11-10 19:15 Les Bizerâns Los Angels Anals B Koráb František Novotný 0 : 0
2019-11-10 20:30 Borussia Dortšpunt Red Team Koráb František Novotný 0 : 5
2019-11-15 20:45 FC TUKABEL Snow Kids Koráb Fc Vyhaslé Hvězdy 5 : 0
2019-11-16 11:00 LVFC Prague Los Losos Koráb Tomáš Andrle 5 : 2
2019-11-16 14:00 Real Vinohrady C.F. FC Eintopf Koráb LT u Dubu 4 : 3
2019-11-16 16:40 Los Cojones de Martinez Los Angels Anals B Koráb Tomáš Andrle 0 : 5
2019-11-17 19:15 Judo club Jenis Kampa FC Koráb František Novotný 4 : 1
2019-11-17 20:30 AFK Bochanův Syndrom Red Team Koráb František Novotný 3 : 11
2019-11-22 17:45 Královské Vinohrady Parma AG Koráb Martin Pašek 4 : 0
2019-11-22 19:00 Perličky na dně AG UNITED Koráb Michal Koštál 5 : 1
2019-11-23 11:10 Hell Spartans Druhá šance Koráb Michal Koštál 1 : 5
2019-11-24 16:45 Judo club Jenis FC Atlepast Koráb Sergej Greshnyakov 2 : 5
2019-11-24 18:00 Chodov Pivná parta Koráb Marek Řeháček 1 : 2
2019-11-24 19:15 Les Bizerâns Los Cojones de Martinez Koráb Marek Řeháček 4 : 0
2019-11-24 20:30 Borussia Dortšpunt AFK Bochanův Syndrom Koráb Marek Řeháček 6 : 2
2019-11-29 19:00 Pivná parta FC SION Koráb FC SION 1 : 3
2019-12-01 17:30 The Wolves of Karlin Perličky na dně Koráb Filip Adámek 3 : 6
2019-12-01 19:15 Les Bizerâns LT u Dubu Koráb Les Bizerâns 0 : 0
2020-03-13 19:00 Pivná parta Los Angels Anals Koráb Michal Koštál :
2020-03-15 18:00 Nápoje Chodov Koráb František Novotný :
2020-03-20 17:45 Královské Vinohrady LVFC Prague Koráb :
2020-03-20 19:00 Perličky na dně FC TUKABEL Koráb :
2020-03-21 11:10 Hell Spartans FC ResslBoys Koráb :
2020-03-21 16:40 Los Cojones de Martinez Los Pepinos C.F. Koráb :
2020-03-22 14:50 Kubánští doutníci TJ Tvoja Mama Koráb :
2020-03-22 16:00 Dvojpromileboyzz Krápníkáři Koráb :
2020-03-22 18:00 Chodov O. A. Arrows Koráb :
2020-03-22 19:15 Shameless CREW AG UNITED Koráb :
2020-03-27 19:00 Pivná parta Red Team Koráb :
2020-03-28 11:00 LVFC Prague Daytona b&w Koráb :
2020-03-28 14:00 Real Vinohrady C.F. Dynamit Praha Koráb :
2020-03-29 19:15 Les Bizerâns Los Pepinos C.F. Koráb :

Den Čas Tým Soutěž
Neděle 20:30 AFK Bochanův Syndrom Pražská klubová fotbalová liga
Neděle 18:00 Chodov Pražská klubová fotbalová liga
Neděle 19:15 Les Bizerâns Pražská klubová fotbalová liga
Neděle 19:15 Judo club Jenis Pražská klubová fotbalová liga
Sobota 11:10 Hell Spartans Pražská klubová fotbalová liga
Neděle 20:30 Borussia Dortšpunt Pražská klubová fotbalová liga
Pátek 17:45 Královské Vinohrady Pražská klubová fotbalová liga
Sobota 16:40 Los Cojones de Martinez Pražská klubová fotbalová liga
Pátek 19:00 Perličky na dně Pražská klubová fotbalová liga
Pátek 19:00 Pivná parta Pražská klubová fotbalová liga
Sobota 11:00 LVFC Prague Pražská klubová fotbalová liga
Neděle 16:00 Dvojpromileboyzz Pražská klubová fotbalová liga
Sobota 14:00 Real Vinohrady C.F. Pražská klubová fotbalová liga
Neděle 18:00 The Wolves of Karlin Pražská klubová fotbalová liga
Neděle 16:45 Shameless CREW Pražská klubová fotbalová liga
Neděle 18:00 Borussia Dortšpunt -ZT Zimní turnaj
Neděle 18:00 FC Vyhaslé Hvězdy - ZT Zimní turnaj
Pondělí 19:00 FM Fajnšmekři Zimní turnaj