Zařazení: 2017/2018 Podzim, 3.A liga, kolo 2

Rozhodčí: Michael Šarapatka

Skóre: 4:2

Skóre v polovině: 2:1

Komentář: Tento zápas byl opravdu zápas a nechybělo v něm vůbec nic. Na 3. ligu měly oba týmy slušnou kvalitu. Domácí tým se dostal ve 2. minutě do vedení po důrazu ve vápně hostí. V 7. minutě zvýšili domácí na 2:0 a zdálo se, že budou v zápase dominovat. Hosté však po obdržení druhé branky začali hrát mnohem lépe. Šetina se dostal do několika dobrých šancí, které však brankář domácích Kšanda zlikvidoval. Co se z několika šancí nepodařilo Šetinovi se povedlo ve 27. minutě z první šance Čámskýmu, který snížil na 2:1. Do druhého poločasu opět vstoupili lépe domácí. Znovu svým důrazem ve vápně zvýšili vedení na 3:1 ve 34. minutě. Hosté se stejně jako v prvním poločase začali dostávat do slibných šancí, které se jim nedařilo proměnit. Domácí v této fázi zápasu hodně diskutovali se soupeřem a polevili v koncentraci. Hosté toho dokázali využít a po ostrém skluzu Ondruška na půlce hřiště z ponechané výhody skóroval Beneš Lukáš. Černí Štýři v koncovce zápasu neměli na co čekat a snažili se především útočit. Vyrovnávající gól, ale nedali a naopak minutu před koncem domácí tým pojistil svou výhru na konečných 4:2. Tento zápas nebyl nudný. Měl svoji kvalitu. Nechyběli emoce, které v k fotbalu patří. Několik pěkných akcí a dobré tempo zápasu. Po zápase si oba týmy podali ruce a již bez emocí si vyříkali situace na které měli během zápasu zřejmě odlišný názor. Za to oceňuji oba týmy. Nejlepšího hráče z domácích jsem zvolil brankáře Kšandu Tomáše, který svými zákroky vychytal výhru pro domácí. Nejlepším hráčem hostí byl z mého pohledu Šetina Jan, který sice nedokázal vstřelit gól, ale dostal se do několika šancí. Jeho výborná technika s míčem byla vyčnívající.