Konání: 2018-04-20 19:00:00, Koráb

Zařazení: 2017/2018 Jaro, 3.C liga, kolo 16

Skóre: 2:3

Skóre v polovině: 1:1

Komentář: Divácky velmi atraktivní utkání hrané v krásném slunečném počasí. O úvodní branku zápasu se postaral v 16. minutě hostující Pavel Trmal, který po samostatném úniku na brankáře společně se svým spoluhráčem Adamem Saint Germainem, zužitkoval jeho přihrávku ze středu hřiště k levé tyči a střelou do prázdné otevřel brankový stav zápasu (0:1). O vyrovnání se záhy dvě minuty poté postaral Jakub Kafka, který využil špatné rozehrávky hostujícího beka, uzmul míč na středu hřiště a z hranice vápna poslal míč přesně k levé tyči (1:1). Libůstkou se hostující Adam Saint Germain prezentoval v minutě 34., kdy napřáhl 15 metrů od branky z pravé postranní lajny a zacílil přesně do vzdálenějšího levého růžku Havlíkovi branky (1:2). Vedení Plánu B i tentokrát vydrželo jen několik málo desítek sekund. Ve 35. minutě zatáhl míč z levé lajny do středu hřiště Václav Vidím a utaženou ranou ze 12 metrů umístil míč přesně k levé tyči (2:2). Vítěznou branku utkání vsítil ve 40. minutě Jan Freiman, který ze středu hranice vápna vyslal střelu směrem na branku domácích, kterou nešťastně jeden z beku tečoval přesně k levé tyči (2:3). Utkání hrané v duchu fair-play skončilo vítězstvím Plánu B v poměru 2:3.