Zařazení: 2023/2024 Podzim, 3.A liga, kolo 11

Rozhodčí: Filip Černý

Skóre: 5:3

Skóre v polovině: 2:2

Komentář: Krásné utkání nahoru dolů se spousto šancí nabídl souboj sousedů v tabulce. Již ve 3. minutě mohli potrestat špatnou rozehrávku hostí domácí, nicméně brankář Doležal vše stihl zachránit. Mladší a početnější hosté se dostali ve 12. minutě do vedení zásluhou Hakla L. nicméně o 3 minuty později inkasovali vedení jim vrátil po rohu opuštěný na zadní tyči Jandák. Už to vypadlo, že hosté vyhrají první poločas, ale svůj budoucí střelecký účet otevřel Koronthaly těsně před koncem prvního poločasu. Druhý poločas za slabého sněžení pokračoval šancemi na obou stranách, ale střely končily buď mimo branky, nebo si s nimi brankáři poradili. Když už startovala poslední desetiminutovka domácí šli poprvé do vedení zásluhou Teplana, hosté ve snaze vyrovnat vrhli všechny své síly do útoku, toho však v závěru využil Koronthaly, který v 54 a 55 minutě dovršil hattrick a rozhodl zápas. Hostům se podařilo ještě zásluhou Musila snížit, ale zkušený Syndrom si již výsledek pohlídal a soupeře díky tomu v tabulce přeskočil.