Zařazení: 2022/2023 Jaro, 1. liga, kolo 16

Rozhodčí: Taras Vatral

Skóre: 4:6

Skóre v polovině: 1:3

Komentář: Večerní šlágr kola za příznivého počasí odehrál se na Korábu. Hostující Red Team z třema na střídačce, lépe vstoupily do dnešního utkání.To domácí Borussie v počtu akorát do hry,musela vycházet ze zabezpečené obrany a věřit dobré formě Stehna.Ten v první 10 minutovce,opravdu předvedl proč chytá za výběr PKFL. Doršpunt se oklepal po úvodním tlaku hostujících mladíků , a po krásné akce Maršála otevřel skóre utkání. Aby toho nebylo málo tak ještě dvakrát zatápěl těžce bránící Vlček.Ale další gól do sítě hostů, v první půle ne padnul. To nemůžu říct o sítě domácích,kterou rozvlnil ihned třikrát -Řiha,Michl a Jirák. Poločas druhý, začal překvapivé rychlým snížením na 2:3,po krásné, rychlé akce domácích. Musím říct že dnešní utkání ovlivnila slabá (žádná) lavička Borussie,a na straně druhé motor týmu Michl D. Hosté pokaždé dokázali odskočit o dvě branky,a výsledek už pohlídali.Reklama na fotbal ze vším všudy.