Konání: 2022-04-03 17:15:00, Koráb

Zařazení: 2021/2022 Jaro, 1. liga 2021, kolo 14

Skóre: 5:3

Skóre v polovině: 1:1

Komentář: Oba celky vstoupily do utkání v řádně prořídlých sestavách a v prvních minutách nebylo k vidění příliš pohledných akcí. Vše změnila až branka Reinosy z Chodova ve 20. minutě, který využil zmatků v obraně Vyhaslých Hvězd a skóroval do prázdné (0:1). O dvě minuty později se o vyrovnání záhy postaral nejaktivnější hráč hostí, Kadlčík (1:1). Ve zbylých minutách úvodního dějství se několika podařenými zákroky zaskvěl gólman Chodova, Bumbálek, a udržel naděje Chodova na plný bodový zisk. Poločas 1:1. Do druhé půle vlétly aktivněji domácí, a to konkrétně Hejný, který se v rozmezí 34. a 36. minuty prosadil hned dvakrát (3:1). O další čtyři minuty později již byl stav opět srovnaný, když se nejprve ve 38. minutě prosadil Oberreiter, a následně ve 40. minutě zakončením do odkryté svatyně od vzdálenější pravé tyče, Michal Kuník (3:3). V závěrečných 20 minutách již Chodov pouze čekal na brejky, zatímco Vyhaslé hvězdy tvořily hru. Jeden z brejků se podařilo zakončil kapitánovi domácích, Jiřímu Rendlovi, ve 42. minutě, a konečnou podobu výsledku 5:3 dal v 57. minutě svou třetí brankou v utkání Hejný. Efektní hra Chodova přinesla zasloužený tříbodový zisk.