Konání: 2023-04-23 19:45:00, Koráb

Zařazení: 2022/2023 Jaro, 2.A liga, kolo 17

Skóre: 6:3

Skóre v polovině: 3:0

Komentář: Utkání mezi AFK Bochanovým Syndromem a FC Elitou začalo aktivním presinkem Elity a několika dobrými střeleckými příležitostmi, které si však nenašly cestu mezi tři tyče. V 18. minutě tak přišel trest za neefektivitu a Jan Skružný se po centru svého spoluhráče z pravé strany do pokutového území prosadil akrobatickým způsobem (1:0). Krátce po vedoucí brance AFK následoval nejkontroverznější moment utkání, když byl s největší pravděpodobností v pokutovém území soupeře při svém ofenzivním snažení faulován David Červenka z FC Elity, avšak píšťalka hlavního arbitra zůstala němá. Krátce nato se AFK radovalo z druhé a třetí branky v utkání. Prosadit se v rychlém sledu ve 22. a 25. minutě hry podařilo Janu Vyhnánkovi a Petru Svobodovi. Po poločase tak svítil na ukazateli skóre výsledek 3:0. Po pár sekundách druhé půle se podařilo skórovat i hráčům z Elity, konkrétně Janu Šebestovi. Po vstřelené brance FC Elity však následovaly další tři branky AFK. Ve 39. a 47. minutě se prosadil Pavel Koronthaly a v 50. minutě svou druhou brankou v zápase Jan Skružný. Závěrečnou desetiminutovku nicméně opanovala FC Elita, vsítila v ní dvě branky, Nejprve se v ní prosadil v 52. minutě Kočí, když poslal střelu do pravé tyče, od níž se míč odrazil do Nedvídkových zad a následně do branky. A v samotném závěru, v 60. minutě, vymetl pavučinky z levého růžku branky střelou z dobrých 15 metrů přenádhernou pumelicí Jan Komers. Utkání tak nakonec skončilo 6:3 ve prospěch Bochanova Syndromu. Nejlepšími hráči byli zvoleni Jan Skružný za domácí, který hýřil po celý zápas aktivitou a navíc se mu podařilo vsítit dvě branky. Na straně druhé poté Jan Komers, který dirigoval své mužstvo, burcoval a motivoval jej, a v samotném závěru vstřelil nádhernou branku.