Zařazení: 2023/2024 Podzim, 2.A liga, kolo 7

Rozhodčí: Filip Černý

Skóre: 1:3

Skóre v polovině: 0:1

Komentář: Zápas nabídl souboj neporažených byť LitrpůlFC odehrál pouze dva zápasy a BLYSKAVKA F.C. již šest, tak oba týmy nedostali mnoho gólů domácí ve dvou zápasech ani jeden a hosté v šesti pouze pět. Domácí první gól v sezóně inkasovali již ve 2 minutě což určilo průběh utkání. Hosté ze zabezpečené obrany podnikali nebezpečné protiútoky. V 10 minutě ztrátu míče na polovině musel hasit brankář Kovář za cenu faulu, pro domácí naštěstí nebyl posledním hráčem a obdržel pouze ŽK. Utkání se hrálo ve vysokém tempu a domácí se s pomocí brankáře snažili prokousat pevnou obranou hostů, když se jim to podařilo, přišlo nepřesné zakončení, nebo zákrok brankáře Kotova. Hostům vyšla taktika a v průběhu druhé půle ve 36 a 48 minutě navýšil skóre Kril, když už to vypadalo, že domácí si střelecký prach nechali doma, jiskřičku naděje vykřesal Velek v 56 minutě, nicméně i přes několik šancí v závěru se domácím zápas nepodařilo více zdramatizovat.